CORELDRAW GS X6 CZE PDF Print Email

 

Všestranný a výkonný software pro grafický design v plné komerční licenci za výhodnou cenu. Svým obsahem, profesionálním prostředím a množstvím funkcí umožňuje vyjádřit svůj styl a kreativitu. Tato verze obsahuje i moduly VBA, umožňuje tedy i snadné připojení periferií, které tyto moduly používají (typicky řezací plottery a gravírky). 

 


CorelDRAW X6 je v současné době dodáván pouze v PLNÉ KOMEČNÍ LICENCI za ZVÝHODNĚNOU CENU (cca poloviční vůči CorelDRAW GS X7)


  

coreldraw sadygsx6se

 

CorelDRAW GS X6 CZE SE

   

CorelDRAW GS X6 CZE SE

 

cdx6 icoVšestranný a výkonný software pro grafický design. Ať už jste ctižádostivý umělec nebo zkušený designér, CorelDRAW X6 je pro Vás optimální softwarové řešení. Se svým bohatým obsahem, profesionálním prostředím a množstvím funkcí Vám umožňuje vyjádřit svůj styl a kreativitu s nekonečnými možnostmi.

S CorelDRAW Graphics Suite X6 SE se rychle budete cítit jako doma. Vestavěná pomoc, výuková videa a množství profesionálně navržených šablon a podpora z DTP STUDIA Vás nenechaví na holičkách.

Bez problémů tak můžete tvořit vše, nač si vzpomenete - od charakteristických logotypů a značek až vlastní webové stránky, webovou grafiku, billboardy, potisky auty, letáky a další. 

A nebylo by to DTP STUDIO, aby nepřidalo něco navíc. Již tradičně sledujeme a podporujeme produkty CorelDRAW. Za tuto dobu jsme získali 3x po sobě ocenění "Corel Distributor Of The Year" a uvedli jsme na trh řadu doplňků a příslušenství k těmto produktům. 

  

důvody ke koupi

 

5 důvodů pro koupi CorelDRAW GS X6 cze se

 

qred10 Kompletní sada profesionálních grafických programů. Obsahuje vše, co budete potřebovat pro profesionální grafický návrh a zpracování tištěných a elektronických dokumentů, ilustrací, elektronických PDF dokumentů a webové grafiky. Podpora 64 bitových operačních systémů a moderních vícejádrových procesorů.

qred10 Univerzální řešení pro zpracování obrázků a textů v profesionální grafice a technologii. Jeden design pro tisk a web. Sada nástrojů a funkcí pro kreslení, převody bitmap na vektory, úpravy fotografií, uměleckých efektů a webových grafických nástrojů. Snadná správa stylů a barev včetně barevné harmonie. S pokročilými typografickými nástroji urychlíte pracovní proces a s Corel Connect rychle najdete potřebné soubory v počítači, lokální síti, nebo na internetu.

qred10 Učební materiály pro uživatele všech úrovní. Od prvního okamžiku Vám CorelDRAW X6 vše usnadňuje! Najdete zde všechny výukové nástroje, které potřebujete. Interaktivní nápověda, výuková videa ovládání jednotlivých funkcí a postupů, řešení odborníků a inspirující průvodce hotových prací.

qred10 Vysoká hodnota přidaného obsahu. Nově můžete využívat pokročilé OpenType typografických funkce a vybrat si z více než 1.000 řezů písem včetně nových prémiových písem Frutiger a Helvetica. Navíc můžete v licenci pro volné použití (royalty-free) využívat tisíce fotografií, klipartů a všestranných a profesionálních šablon!

qred10 Přesné ovládání a snadné sdílení díky vysoké kompatibilitě. Široká variace výstupů pro tisk, webovou grafiku, vyřezávání fólií a mnoho dalšího. Snadná komunikace s okolím s podporou pro více než 60 formátů souborů, včetně AI, PSD, PDF, JPG, PNG, TIFF, EPS, DOCX, PPT.

důvody pro přechod

 

 

5 důvodů pro přechod na CorelDRAW GS X6 cze se


qred10 
Nová profesionální typografie a pokročilé textové funkce. Poprvé v historii CorelDRAW obsahuje pokročilé funkce OpenType v celé šíři profesionální typografie (typografické souvislostí a stylistické náhrady, ligatury, ozdoby, malé kapitálky, kývavé varianty a další). OpenType nabízí komplexní podporu pro více jazyků a umožňuje tak přizpůsobit se místním zvyklostem.

qred10 Nová a snadná správa stylů a barev! Vzhled stránky ve stylu dokumentu. Nový panel Objekt nyní centralizuje všechny činnosti stylu na jednom místě. Vytvoření a použití obrysů, výplní, odstavcového a nadpisového textu či rámečků Vašich návrhů je dílem okamžiku. Vaše oblíbené styly můžete seskupit do sad a tak můžete rychle formátovat mnoho různých objektů najednou.

qred10 Nová funkce barevné harmonie. Snadná tvorba barevných palet pro Váš dokument. Nový nástroj Barevná harmonie pracuje s použitými styly barev a umožňuje upravovat barvy společně. Okamžitě také analyzuje použité barvy a navrhuje doplňující barevná schémata. To je skvělý způsob, jak efektně a jednoduše navrhnout klientům barevné variance jednoho dokumentu.

qred10 Zvýšená rychlost! Nativní 64 bitové kódování a podpora vícejádrových procesorů. Užijte si rychlost vicejádrových procesorů a nativní podporu 64 bitových operačních systémů. Vyšší rychlost vám umožní rychle zpracovat větší soubory a obrázky. Navíc, systém bude lépe reagovat při spuštění více aplikací současně.

qred10 Nový program pro design webových stránek. Konec námahy tvorby profesionálně vypadajících webových stránek! S novým Corel Website Creator X6 pomocí průvodce, šablon, drag and drop funkcí a bezproblémových integrací s XHTML, CSS, JavaScript a XML dosáhnete snadné realizace a správy webových stránek.

 

žádný zajíc v pytli

 

ŽÁDNÝ ZAJÍC V PYTLI 

 

S DTP STUDIEM si můžete prolistovat manuálem CorelDRAW GS X6. Na 176 stranách virtuální publikace ZDE máte možnost se seznámit se skutečným obsahem CorelDRAW GS X6 CZE SE. Z právních důvodů, pokud nejste oficiálním uživatelem CorelDRAW GS X6, není možné tuto publikaci tisknout a proto je zde funkce tisku zablokována.

Doplňková informace - pokud se Vám odkazová stránka neotevřela, může to mít 2 důvody - máte zablokovaná "vyskakovací" okna v internetovém prohlížeči, nebo máte nastevenou neprůchodnost firewallu vůči adresám tředí úrovně. Obojí lze ve Vašem PC nebo routeru snadno změnit.

 

na závěr to nejlepšína závěr to nejlepší

 

CDX6SE SPECIALCDX6SE STANDARD

Ceny balíčků CorelDRAW GS X6 CZE SE jsou i přes vyšší funkcionalitu srovnatelné s předchozími verzemi.

Dodávka z DTP STUDIA na rozdíl od ostatních prodejců obsahuje kromě základního balíčku ještě 2 produkty - barevný vzorník Color Of The Year a DVD Colors (optimální pro správné barevné nastavení monitoru a tiskárny).

qred10 CorelDRAW Graphics Suite X6 CZE SE  (plná verze, komerční licence, varianty STANDARD a SPECIAL) - objednávka ZDE 

 

P.S. Možná, že na internetu najdete tyto produkty o něco levněji - avšak bez jakéhokoliv servisu. Z DTP STUDIA vždy dostáváte kvalitní předprodejní a poprodejní servis, řadu doplňků, které zvyšují efektivitu práce s programy, instalační a produktový servis a možnost telefonických konzultací při zpracovávání Vašich dokumentů. To Vám žádný jiný prodejce nenabídne.