720navigacex8

 

CDGSX8EN Left FadeSpojíte-li svoji kreativitu s výkonem sady CorelDRAW Graphics Suite X8, můžete snadno připravovat grafiku, tiskoviny, fotografie i webové stránky. S rozšířenou podporou více monitorů s vysokým rozlišením tato sada umožňuje začínajícím uživatelům, ostříleným profesionálům, majitelům malých firem i zaníceným grafikům dosahovat profesionálních výsledků snadno a s jistotou. Objevte vysoce výkonné a intuitivní nástroje pro vytváření logotypů, brožur, webové grafiky, reklam pro sociální sítě nebo jakýchkoli jiných originálních projektů.

 

eshop

z dtp studia vždy něco navíc 

 

Internetový kurz + program CorelDRAW X8 v nekomerční licenci pro osobní použití - v tomto letním období jsme pro Vás exklusivně připravili ojedinělý balíček, který obsahuje nejen program CorelDRAW X8 v české lokalizaci, ale i elearningový kurz "Jak se co dělá v CorelDRAW X8" a tištěnou publikaci "Tipy a triky v CorelDRAW" ¨. Navíc můžete získat řadu doplňků za zvýhodněné ceny. Více ZDE 

 

4 odkazy pro rychlé informace + download trial verze

 

eshop

ico matrix-coreldraw  porovnání    ico book-coreldraw  základní příručka ico included-coreldraw download trial verze

ico included-coreldraw obsah

ico document-coreldraw systémové požadavky

 

Snadný začátek


overview-video-cdgsx8-czAť jste nový uživatel, nebo ostřílený profesionál, sada CorelDRAW GS X8 vám usnadní rychlý rozjezd. Snadno se seznámíte se základy práce, nebo pomocí úvodního průvodce se dozvíte vše o novinkách a tak můžete hned začít pracovat. Můžete těžit z vysoce kvalitního obsahu a všestranných prostředků přímo v aplikaci, které obohatí vaše projekty. Využívejte přidaný výkon a možnost zobrazování na více monitorech a novou podporu displejů s vysokým rozlišením.


Tvorba


pillar-02Díky výkonným, intuitivním nástrojům sady CorelDRAW GS X8 můžete svou grafickou zručnost využít naplno. Pomocí vylepšených funkcí práce s písmy snadno najdete pro své projekty ta pravá písma. Pracujete rychleji s řadou vylepšených nástrojů. Vylaďte své fotografie v aplikaci Corel PHOTO-PAINT X8 pomocí nových funkcí konkurujících Adobe Photoshopu včetně oprav geometrické zkreslení obrazu.


Přizpůsobení


pillar-03Buďte vždy jako doma se všemi oblíbenými nástroji po ruce! Přizpůsobte si pracovní plochu svým momentálním potřebám. Používejte a organizujte písma ve svých projektech pomocí nového nástroje Corel Font Manager X8 a rozšiřujte svou sbírku dalších kreativních nástrojů nákupem aplikací, modulů plug-in a rozšíření.

 


Potěšení


pillar-04Vaše výstupy budou mít vždy profesionální kvalitu a zaujmou na jakémkoli médiu - od charakteristických logotypů a poutavých marketingových materiálů až po reklamní tabule, grafiku pro web a sociální sítě či mnoho dalších možností! Díky kompatibilitě s různými formáty souborů a pokročilým nástrojům pro správu barev poskytuje sada CorelDRAW GS X8 flexibilitu a přesnost, která vyhoví projektům všech typů. 

eshop

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX