6xcorel2017

 

Společnost COREL copr. je jedním z nejvýznamnějších tvůrců a producentů grafických programů pro osobní počítače. Legendární grafický editor CorelDRAW dnes představuje etalon pro příležitostné i profesionální tvůrce a zpracovatele dokumentů. To co znamená program CorelDRAW pro zpracování grafiky, představuje pro umělecké tvůrce balíček CorelPAINTER a konstruktérům při jejich práci pomáhá program CorelDESIGNER.

20170223 corelcompany

 

V portfóliu společnosti Corel významnou část zabírá kancelářský balík CorelWORDPERFECT, který v anglosaském světě útočí na známý MicrosoftOFFICE a navíc poskytuje významnou podporu pro elektronické publikování. Sazeči a tvůrci obsáhlých publikací nedají dopustit na program CorelVENTURA, který je nepřekonatelný v dokonalém nastavená typografie, zpracování rozsáhlých publikací, tabulek a vzorců. 

V multimediálních aktivitách společnost Corel nedávno představila souhrn programů pro poloprofesionální zpracování videa CorelVIDEOSTUDIO, který spolu s programy WINDVD a DVDCOPY tvoří ucelené řešení. 20 let praxe při práci s produkty COREL také vytvořilo zajímavé portfólio doplňků a příslušenství pro tyto produkty. Byla by škoda Vám je nepředstavit, protože dovedou mnohdy podstatným způsobem zvýšit produktivitu práce, doplňují nové možnosti a funkce či učí snadno ovládnout potřebné funkce v konkrétních programech. 

 

  

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX