Pinnacle Studio je celosvětově nejpoužívanějším programem pro zpracování videa. Díky intuitivnímu prostředí, editačním a efektovým funkcím a kvalitě zpracování je oblíbeným produktem všech uživatelů, kteří chtějí zpracovávat své videonahrávky do profesionální podoby.

 

pinnacle studio 21 std lft genericpinnacle studio 21 plus lft genericpinnacle studio 21 ultimate lft generic

 Popisy jednotlivých verzí, srovnání, downloady a objednávky a ceny (1-2-3-4-5-6)

 

1. Pinncle Studio 21 CZE

 logo


Objevte dostupnou alternativu ke špičkovým aplikacím pro střih videa. 
Pinnacle Studio 21 je měřítkem pro výkonnou produkci videa za dostupnou cenu. Nabízí profesionální nástroje a je špičkou ve snadném vytváření projektů s přizpůsobitelnými možnostmi a šablonami. Jedná se o řešení bez předplatného, s profesionálními výsledky a bez vysoké ceny. Stačí si koupit software Pinnacle Studio a bude navždy váš. Záruka výkonu a kvalitních nástrojů, které potřebujete, abyste dostali své dovednosti při tvorbě videa na vyšší úroveň.

 

 

Lokalizované pinnacle studio 21 ve třech variantách

 

 1. Edice STANDARD - díky síle střihových funkcí snadno vytvoříte filmy, které zaujmou. Začněte s šablonami nebo rovnou stříhejte na časové ose. Využijte kreativní funkce jako je fázová animace nebo střih z více kamer. Dolaďte výsledek pomocí 1.500 filtrů a efektů nebo využijte přes 20 šablon nabídek pro stylová DVD. 

 2. Edice PLUS - realizujte své filmové vize s profesionálními nástroji pro střih videa a zvuku. Stříhejte na časové ose i ve více stopách s 1.800 filtry a efekty, střihem záznamů z více kamer, záznamem obrazovky a dalšími funkcemi. Vyzkoušejte novou funkci dělené obrazovky nebo přidejte nové 3D titulky.

 3. Edice ULTIMATE - spojuje kreativitu a kontrolu. Stříhat můžete přesně a bez omezení počtu stop. Profesionální nástroje pro střih záznamů (i z více kamer), záznam obrazovky, funkce dělené obrazovky... Sofistikované nástroje pro úpravu zvuku a 2.000 filtrů a efektů. Výsledek nasdílíte, exportujete nebo vypálíte na DVD s nabídkou.

 

 
Pinnacle STUDIO 21 CZE edice STANDARD edice PLUS edice ULTIMATE
Výkonná editace videa  HD HD, 3D 4K, HD, 3D
Filtry a efekty  1.500 1.800 2.000
Video / audio stopy  6 24 neomezeně
Vícekanálová editace  ano ano ano
Dělená obrazovka   ano ano
Sledování pohybu   ano ano
Detekce zvuku pozadí / popředí   ano ano
Zachycení živé obrazovky   ano ano
Korekce širokoúhlého objektivu     ano
Přechodové funkce     ano
Malířské efekty     ano

360° editace videa

    ano
Podpora dalších formátů     ano
Premium efekty od NewBlue FX      1.000

 

 

Objednávky a ceny jednotlivých verzí najdete ZDE

 

2. Edice Standard

pinnacle studio 21 std lft generic

   

Pinnacle Studio™ 21 Standard CZE

 
 1. Funkce rozdělené obrazovky pro rychlejší a jednodušší pracovní postupy. Pinnacle Studio 21 zahrnuje nové funkce, které zjednoduší vytváření vašich filmů. S novou funkcí rozdělené obrazovky můžete zobrazit více zdrojů videa najednou! Snadným přetažením vytvoříte působivý záběr nebo můžete sdílet nejlepší momenty z poslední cesty. Začněte s našimi předem navrženými šablonami nebo vytvořte vlastní šablonu pomocí Tvůrce šablony rozdělené obrazovky.

 2. Vytvořte své vlastní šablony! Nastartujte svůj další videoprojekt se šablonami koláží, které nabízejí přednastavená témata – svatby, sportovní události, prázdniny, sci-fi, komiksy a další... Získáte tak rychlé a profesionální výsledky pomocí několika kliknutí. Nyní můžete v softwaru Pinnacle Studio nově vytvářet vlastní šablony a urychlit tvorbu budoucích projektů! K videím můžete vytvářet a přidávat standardní úvody a zakončení pro konzistentní vzhled napříč celou vaší produkcí. A až film na časové ose dokončíte, můžete jeho styl snadno uložit výběrem voleb Soubor a Uložit film jako šablonu. Když se příště rozhodnete, že chcete použít tuto šablonu, stačí ji vybrat – je to snadné jako přetažení!

 3. Ještě výkonnější střih na časové ose ve více stopách zajistí dokonalý výsledek. Pinnacle Studio 21 představuje nové uživatelské rozhraní pro zjednodušení pracovních postupů a rychlý přístup k sadě nástrojů. Na časové ose se 6 stopami můžete snadno oříznout nebo otočit video a přizpůsobit svůj další projekt. Použijte sofistikované efekty a dejte videům profesionální vzhled – dodejte fotografiím a videím pohyb pomocí efektu Posuvník a lupa nebo vytvořte efekt Obraz v obraze pomocí několika kliknutí! Začněte s úpravou scénáře pro vizualizaci toho, jak se bude příběh odvíjet, a poté na časové osy svůj film sestříhejte. Se zásobníky projektu budou prvky vašeho projektu vždy organizované a můžete spravovat média a přizpůsobit pracovní plochu tak, aby nejlépe odpovídala vašim potřebám! 

 4. Nové efekty a hudba, bez kterých se už neobejdete! Vypilujte své další video s více než 1500 efekty, animovanými titulky a přechody. Opravte běžné problémy, jako jsou červené oči nebo nesprávné barvy, a uložte nejpoužívanější efekty do části Oblíbené, abyste je snadno našli, až je budete zase potřebovat. Najděte tu pravou hudební stopu k vašemu filmu s hudbou z knihovny ScoreFitter a použijte výběr bezplatných zvukových skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu. Poté udělejte finální úpravy se zbrusu novými titulky Motion 3D a vyberte si z rozšířené nabídky možností titulkování, díky kterým si bude obecenstvo připadat, jako by sledovalo filmový trhák na velkém plátně! 

 5. Nové vzrušující doplňky, které rozhýbou váš další projekt!  Vytvářejte animace ve filmovém stylu snímek po snímku a jděte za hranice běžného střihu videa s funkcí fázové animace. Stačí připojit fotoaparát a využít jeho výkon a jedinečné možnosti objektivu přímo v softwaru Pinnacle Studio. Můžete snadno synchronizovat a kombinovat 2 kamery pro dynamičtější videa pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání videa vybírat ten pravý úhel pohledu. Můžete při přehrávání záznamu přepínat mezi úhly a automaticky zarovnávat klipy pomocí synchronizace zvuku. Kombinujte záznamy z více kamer s efektem Obraz v obraze a přidejte do svého filmu akci. Další krok: Stačí udělat popcorn, uvelebit se a užít si nové video!

 6. Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty. 64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Můžete pracovat s videem z iPhonu 6 a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate). Výstup můžete exportovat do různých oblíbených formátů včetně formátů pro sdílení na vašem oblíbeném zařízení.

 7. Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení. Když dokončíte úpravy a chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, sdílet přímo na Facebooku, YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha oblíbených formátů pro zobrazení na oblíbeném zařízení. Dejte svému videu kabát, jaký si zaslouží, a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tématickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio 21 obsahuje více než 20 stylových a přizpůsobite jlných šablon, se kterými můžete rychle vytvářet špičkové personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vypalovat disky DVD, AVCHD a Blu-ray* je snazší než dřív. Se softwarem Pinnacle Studio je celý svět vaší obrazovkou. *Modul plugin pro vypalování disků Blu-ray lze zakoupit.

 8. Využijte Pinnacle Studio na maximum! Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku! Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

 9. Něco navíc. Naši přátelé ze StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 21, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu – ZDARMA na 21 dnů. Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 

640 002

 

Objednávky a ceny jednotlivých verzí najdete ZDE

 

3. Edice Plus

 pinnacle studio 21 plus lft generic

PINNACLE STUDIO™ 21 PLUS CZE

 

 1. Rozdělená obrazovka pro rychlejší a jednodušší pracovní postupy. Pinnacle Studio 21 zahrnuje úžasné nové funkce, které střih videa velmi zjednodušují. S novou funkcí rozdělené obrazovky můžete zobrazit více zdrojů videa najednou! Snadným přetažením vytvoříte působivý záběr nebo můžete sdílet nejlepší momenty z poslední cesty. Začněte s našimi předem navrženými šablonami nebo vytvořte vlastní šablonu pomocí Tvůrce šablony rozdělené obrazovky.

 2. Vytvořte své vlastní šablony! Nastartujte svůj další videoprojekt se šablonami koláží, které nabízejí přednastavená témata – svatby, sportovní události, prázdniny, sci-fi, komiksy a další... Získáte tak rychlé a profesionální výsledky pomocí několika kliknutí. Nyní můžete v softwaru Pinnacle Studio nově vytvářet vlastní šablony a urychlit tvorbu budoucích projektů! K videím můžete vytvářet a přidávat standardní úvody a zakončení pro konzistentní vzhled napříč celou vaší produkcí. A až film na časové ose dokončíte, můžete jeho styl snadno uložit výběrem voleb Soubor a Uložit film jako šablonu. Když se příště rozhodnete, že chcete použít tuto šablonu, stačí ji vybrat – je to snadné jako přetažení!

 3. Výkonné vylepšené úpravy na časové ose vám odborně pomohou při práci. S novým uživatelským rozhraním navrženým pro zjednodušení střihu videa můžete využít potřebné nástroje s očekávaným výkonem a přesností. Přizpůsobením a použitím kreativních efektů své produkci dodáte profesionální vzhled. Přesné ovládací prvky na časové ose s 24 stopami pomohou plynulému vyprávění příběhu. Můžete zároveň zobrazit zdrojové klipy a okno s náhledem a snadno používat všechny nástroje potřebné pro intuitivní pracovní postup. Přidejte do svých videí pohyb s funkcí Posuvník a lupa, vytvářejte překrývající se efekty nebo vlastní efekty zesílení nebo zeslabení pomocí ovládacích prvků průhlednosti, nebo nově uložte dokončené projekty jako šablony pro urychlení práce v budoucnu! Se softwarem Pinnacle Studio Plus jsou střih a produkce v profesionální kvalitě snadné.

 4. Nové efekty a hudba, bez kterých se už neobejdete! Pokud hledáte kreativitu, začněte s více než 1800 profesionálními efekty. Jděte nad rámec opravování běžných problémů videa – proč neproměnit šedé nebe na modré a získat to nejlepší světlo pro každou scénu? Změňte výsledný efekt pomocí titulků a překryvů nebo přidáním zábavné stopy zvyšte hlasitost. Se širokou škálou přechodů a nových možností 3D titulků můžete vytvářet videa, která budou vypadat jako filmové trháky. Užijte si přesné načasování s ovládacími prvky založenými na klíčových snímcích a vyberte si přizpůsobené téma ze sbírky šablon koláží, díky kterým vystihnete perfektní svatbu, sportovní událost, prázdniny nebo sci-fi pomocí několika kliknutí. Uložte si nejpoužívanější efekty, filtry a přechody do části Oblíbené, abyste je mohli snadno najít a znovu použít. A vyhledejte pro své video ten správný hudební doprovod nebo přidejte zvukovou stopu z naší bezplatné hudební knihovny a sledujte, jak se zvuková stopa automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

 5. Profesionální nástroje pro profesionální produkci. Ve svém dalším díle můžete snadno synchronizovat a kombinovat až 4 kamery pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání vybírat správný úhel pohledu. Pomocí funkce Sledování pohybu přidejte titulky nebo grafiku k pohyblivému popisku nebo objektu, vytvářejte úžasné animace snímek po snímku s funkcí Fázová animace a přidávejte lidi nebo objekty na různá pozadí pomocí barevného klíčování. Se všemi těmito úžasnými nástroji pro úpravy budete mít poruce vše, co potřebujete k vytvoření svého dosud nejlepšího filmu!

 6. Zvuk v profesionální kvalitě váš projekt oživí! Výkonné zvukové nástroje v softwaru Pinnacle Studio 21 Plus se postarají o dokonalé vyvážení zvuku. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy ostrý, jasný a nerušený okolním hlukem nebo hudbou. Najděte tu pravou hudební zvukovou stopu k vašemu filmu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu.

 7. Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty. 
  Získejte výkon s výkonným 64bitovým softwarem Pinnacle Studio. Pracujte s videem z iPhonu 6 a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a využijte podporu importu/exportu formátu HEVC (H.265) na procesorech Intel 6. generace a některých kartách NVIDIA. Verze Ultimate také podporuje XAVC, MXF a inteligentní kódování v kvalitě 4K/HD. Můžete exportovat výstup do oblíbených formátů a sdílet jej na vašem oblíbeném mobilním zařízení!

 8. Díky softwaru pro záznam obrazovky bude váš příští projekt hračkou. Snadno použitelný software pro záznam obrazovky nahrává obsah přímo z obrazovky a zachytí systémové zvuky i zvuk z mikrofonu. Vytvářejte na obrazovce obsah, který chcete přidat do filmů, prezentací nebo výukových videí a nahrávejte celou obrazovku, okno nebo oblast obrazovky. Tyto soubory můžete rychle přetáhnout na časovou osu, začlenit je do projektu a nahrát výsledný film na sociální sítě pro snadné zobrazení a sdílení.

 9. Sdílení s přáteli a rodinou - online, na disku nebo na zařízení. Když dokončíte úpravy a chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, sdílet přímo na Facebooku, YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha oblíbených formátů pro zobrazení na oblíbeném zařízení. Dejte svému videu kabát, jaký si zaslouží, a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tématickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio 21 Plus zahrnuje více než 50 stylových a přizpůsobitelných šablon, se kterými můžete rychle vytvářet špičkové personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vypalovat disky DVD, AVCHD a Blu-ray* je snazší než dřív. Se softwarem Pinnacle Studio je celý svět vaší obrazovkou. *Modul plugin pro vypalování disků Blu-ray lze zakoupit.
   
 10. Využijte Pinnacle Studio na maximum!
  Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku! Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity - budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

 11. Vždy něco navíc. Naši přátelé ze StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 21, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu – ZDARMA na 21 dnů. Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 

640 003

 

Objednávky a ceny jednotlivých verzí najdete ZDE

 

4. Edice Ultimate

pinnacle studio 21 ultimate lft generic 

PINNACLE STUDIO™ 21 PLUS CZE

 

 1. Nové kreativní efekty! Užijte si filtry, efekty a mnoho dalšího! Software Pinnacle Studio 21 je plný vysoce výkonných funkcí, se kterými můžete stříhat video na profesionální úrovni. Můžete vytvářet působivá videa v rozlišení HD nebo sdílet nejlepší momenty z cest a zobrazit videa z více zdrojů najednou díky nové funkci rozdělené obrazovky. 

 2. Oživte svá média způsoby, o kterých jste ani nesnili. Pomocí nového přechodu morfování můžete transformovat jeden obrázek, tvar nebo sekvenci na druhý a vytvořit tak plynulý přechod mezi scénami. Experimentujte s novými filtry Malování, vytvořte komiks nebo efekt vodových barev a během chvilky převeďte video na animaci. Vaše kreativní možnosti a přizpůsobení jsou se softwarem Pinnacle Studio 21 Ultimate neomezené.

 3. Vylepšení! Střih na časové ose s neomezeným počtem stop. Pinnacle Studio 21 představuje nové uživatelské rozhraní, které zjednodušuje střih a umožňuje vám rychle používat potřebné nástroje se sílou a přesností, jaké očekáváte. Můžete přizpůsobit a použít sofistikované efekty, které vašim videím dají profesionální vzhled – i při práci s videem v rozlišení HD a 4K. Můžete stříhat neomezený počet stop s přesným ovládáním způsobu, jakým vyprávíte svůj příběh, dokonce můžete upravit kláveskové zkratky a pracovní plochu. Můžete vytvářet překrývající se efekty nebo vlastní efekty zesílení nebo zeslabení pomocí ovládacích prvků průhlednosti a dodávat videům pohyb s funkcí Posuvník a lupa. Nyní můžete uložit dokončené projekty jako šablony pro urychlení práce na budoucích projektech! Pinnacle Studio je editor videa navržený pro přizpůsobení projektů podle preferencí, abyste mohli provádět úpravy jako profesionálové.

 4. Nové efekty, které ohromí vaše publikum. S více než 2.000 efekty v profesionální kvalitě a 1.000 dalšími prémiovými efekty od NewBlue je software Pinnacle Studio 21 Ultimate ideální volbou pro neomezenou kreativitu. S výkonnými a profesionálními efekty můžete opravovat běžné problémy videa, stabilizovat roztřesené záznamy, přeměnit šedé nebe na modré a mnohem více. Můžete získat nejlepší nasvícení u každé scény, změnit celou náladu spolu s titulky a překryvy nebo přidat zábavnou stopu a zvýšit hlasitost. S rozšířenou nabídkou přechodů a nových možností 3D titulků můžete vytvářet videa, která budou vypadat jako filmové trháky. Potěší také nová funkce korekce širokoúhlého objektivu, která rychle odstraní geometrické zkreslení. Vyzkoušejte si je, vylepšete své video a nechte se překvapit výkonem, ovládáním a přesností softwaru Pinnacle Studio 21 Ultimate.

 5. BONUS! Verze Ultimate je plná funkcí, výkonu a kreativních ovládacích prvků. Software Pinnacle Studio 21 Ultimate je nabitý funkcemi, které potřebujete k vytvoření svého příštího filmu. Můžete vytvářet ohromující 360° videa, přidávat titulky a prozkoumávat své video ze všech úhlů. Exportujte a přehrávejte video na 360° videopřehrávači nebo nastavte úhly pohledu a převeďte video na standardní formát pro sdílení na velké obrazovce. Pracujete se záznamem z více kamer? Můžete snadno synchronizovat a kombinovat až 6 kamer pomocí editoru záznamu z více kamer a při přehrávání videa vybírat ten správný úhel pohledu. Můžete sledovat, popsat nebo rozmazat objekt pomocí funkce Sledování pohybu, vytvářet úžasné animace snímek po snímku s funkcí Fázová animace a přidávat lidi nebo objekty na různá pozadí pomocí efektu barevného klíčování. Se všemi těmito profesionálními nástroji pro úpravy budete mít po ruce vše, co potřebujete k vytvoření svého dosud nejlepšího filmu!

 6. Novinka - NewBlue Effects. Neomezená kreativita pouze ve verzi Ultimate! Nechte se inspirovat sbírkou špičkových efektů od NewBlue FX – exkluzivně ve verzi Ultimate – a užijte si střih videa bez hranic. Stříhejte jako profesionál s pomocí více než 1.000 předvoleb v profesionální kvalitě od špičky na trhu NewBlue FX. Přidejte svým videoprojektům důraz se selektivním zaostřením, selektivními barvami a selektivními odstíny s více než 100 předvolbami NOVÝCH efektů Video Essentials 5. Dostaňte ze svého videa to nejlepší a odstraňte roztřesení z ručních záběrů pomocí nových stabilizačních nástrojů NewBlue. Můžete opravit video a eliminovat všechny drobné nedokonalosti, použít korekci zkreslení objektivu, převést den na noc, vytvořit odrazy, vylepšit barvy a mnoho dalšího. Rozšiřte vizuální a grafické možnosti svého dalšího projektu a uvidíte, že si výsledky jednoduše zamilujete.

 7. Zvuk a produkce v profesionální kvalitě! Výkonné nástroje pro úpravy zvuku softwaru Pinnacle Studio Ultimate zajistí dokonalé vyvážení zvuku. Ducking detekuje zvuk nebo komentář a automaticky sníží hlasitost zvuku na pozadí, takže zvuk na popředí bude vždy ostrý, jasný a nerušený okolním hlukem nebo hudbou. Najděte tu pravou hudební zvukovou stopu k vašemu filmu v knihovně ScoreFitter a využijte nabídku bezplatných hudebních skladeb, které se automaticky přizpůsobí délce vašeho filmu. Další možnosti najdete v obchodu Pinnacle Studio, kde můžete zakoupit široký výběr bezplatně použitelných hudebních stop od Triple Scoop Music a ruchů od Muserk.

 8. Optimalizace pro nejnovější technologie a formáty. 64bitový software Pinnacle Studio vám poskytne výkon, jaký očekáváte od profesionálního editoru videa. Pracujte s videem z iPhonu 6 a dalších kamer nové generace s podporou videa VFR (Variable Frame Rate) a využijte podporu importu/exportu formátu HEVC (H.265) na procesorech Intel 6. generace a některých kartách NVIDIA. Verze Ultimate také podporuje XAVC, MXF a inteligentní kódování v kvalitě 4K/HD. Můžete exportovat výstup do oblíbených formátů a sdílet jej na vašem oblíbeném mobilním zařízení!

 9. Software po záznam obrazovky zjednoduší váš příští projekt. Snadno použitelný software pro záznam obrazovky nahrává obsah přímo z obrazovky a zachytí systémové zvuky i zvuk z mikrofonu. Vytvářejte na obrazovce obsah, který chcete přidat do filmů, prezentací nebo výukových videí a nahrávejte celou obrazovku, okno nebo oblast obrazovky. Tyto soubory můžete rychle přetáhnout na časovou osu, začlenit je do projektu a nahrát výsledný film na sociální média pro snadné zobrazení a sdílení.

 10. Sdílení s přáteli a rodinou – online, na disku nebo na zařízení! Když chcete film sdílet, můžete ho exportovat na disk, sdílet přímo na Facebooku, YouTube nebo Vimeo nebo exportovat do jednoho z mnoha formátů pro zobrazení na vašem oblíbeném zařízení. Dejte svému videu kabát, jaký si zaslouží, a vytvořte vysoce kvalitní DVD s tématickými nabídkami, podnabídkami a kapitolami. Pinnacle Studio Ultimate zahrnuje více než 100 stylových a přizpůsobitelných šablon, se kterými můžete rychle vytvářet personalizované disky DVD pro sdílení s přáteli a rodinou. Vypalovat disky DVD, AVCHD a Blu-ray*, přidávat nabídky a dodávat projektům profesionální vzhled je jednodušší než kdy dříve. Se softwarem Pinnacle Studio Ultimate je celý svět vaší obrazovkou a vaše možnosti jsou neomezené. *Modul plugin pro vypalování disků Blu-ray lze zakoupit.

 11. Využijte Pinnacle Studio na maximum! Je pro vás Pinnacle Studio novinka, hledáte inspiraci nebo se chcete naučit nové postupy? Připojte se k amatérům, profesionálům a filmařům a využijte Pinnacle Studio na maximum. Prohlédněte si výuková videa ke konkrétním technikám a projektům, přečtěte si tipy a triky a projděte si naše blogy, kde najdete názory komunity, přímo z karty Uvítací obrazovka v softwaru Pinnacle Studio. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru našeho kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife) nebo nás sledujte na Facebooku! Přidejte se k naší aktivní komunitě, spojte se s ostatními uživateli a ptejte se na fóru komunity – budete překvapeni, kolik informací tam najdete!

 12. Vždy něco navíc. Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv*, kde najdete nový obsah pro software Pinnacle Studio 21, spoustu výukových materiálů a neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu – ZDARMA na 21 dnů. Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv.

 13. Objevte dostupnou alternativu ke špičkovým aplikacím pro střih videa. Pinnacle Studio Ultimate je měřítkem pro výkonnou produkci videa za dostupnou cenu. Software Pinnacle nabízí profesionální nástroje a je špičkou v oboru snadného vytváření domácích projektů s přizpůsobitelnými možnostmi a šablonami, které lze požívat opakovaně. Objevte špičkové řešení bez předplatného, které vás dostane nejblíže profesionálním výsledkům bez profesionální cenovky. Stačí si koupit software Pinnacle Studio jednou a bude váš napořád. Získejte profesionální výkon a navíc vysoce kvalitní nástroje, které potřebujete, abyste dostali své dovednosti při tvorbě videa na další úroveň.

 

640 004

 

Objednávky a ceny jednotlivých verzí najdete ZDE

 

5. Download

 

pinnacle support - ENG a CZE dokumentace

 

 • Pinnacle Studio Standard CZESystémové požadavky ZDE Katalogový list ZDE 
 • Pinnacle Studio Plus CZE - Systémové požadavky ZDE Katalogový list ZDE 
 • Pinnacle Studio Ultimate CZE - Systémové požadavky ZDE Katalogový list ZDE 

 • ScreenShot Pinnacle Studio 21 Ultimate, Plus - Wide Angle Lens (eng 2561x1392) ZDE
 • ScreenShot Pinnacle Studio 21 Ultimate - Paint Effects 3 (eng 2561x1392) ZDE
 • ScreenShot Pinnacle Studio 21 Ultimate - Paint Effects 2.6 (eng 2561x1392) ZDE
 • ScreenShot Pinnacle Studio 21 - Editor (eng 2561x1392) ZDE
 • ScreenShot Pinnacle Studio 21 - Export Disc (eng 2561x1392) ZDE
 • ScreenShot Pinnacle Studio 21 - Export (eng 2561x1392) ZDE
 • ScreenShot Pinnacle Studio 21 - User Interface (eng 2561x1392) ZDE
 • Pinnacle Studio - prezentace (eng) ZDE
 • Pinnacle Support Patches/Updates - (eng) ZDE 
 • Objednávky a ceny jednotlivých verzí najdete ZDE

 

6. Objednávky a ceny

 

20170816 pinnacle banner

 

LOKALIZOVANÉ PINNACLE STUDIO 21 VE TŘECH VARIANTÁCH

 

 1. Edice STANDARD - základní balíček pro vstup do světa střihových funkcí s tématickými šablonami nebo stříhem na časové ose ve více stopách. Obsahuje i kreativní funkce, fázovou animaci a střih záznamů z více kamer... Dále více než 1.500 filtrů a efektů a přes 20 šablon nabídek pro stylová DVD. Eshop ZDE

 2. Edice PLUS - zlatá střední cesta pro realizaci Vašich vizí s profesionálními nástroji pro střih videa a zvuku. Obsahuje všechny funkce základního balíčku s rozšířenými možnostmi. Více než 1.800 filtrů a efektů, střih záznamů z více kamer, záznam obrazovky, 3D titulky a mnoho dalšího! Eshop ZDE

 3. Edice ULTIMATE - spojuje kreativitu a kontrolu. Stříhat můžete přesně a bez omezení počtu stop s využitím profesionálních nástrojů. Samozřejmostí jsou střih záznamů z více kamer, záznam obrazovky, funkce rozdělené obrazovky, sofistikované nástroje pro úpravu zvuku a více než 2.000 filtrů a efektů. Výsledek snadno nasdílíte, exportujete nebo vypálíte na DVD s nabídkou! Eshop ZDE

 

Vždy něco navíc

 

Naši přátelé z StudioBacklot přihodili neomezený přístup ke službě StudioBacklot.tv, kde najdete

 • nový obsah pro software Pinnacle Studio 21
 • spoustu výukových materiálů
 • neomezený přístup ke knihovně bezplatně použitelného obrazového a zvukového materiálu

Vše ZDARMA na 21 dnů. Nabídka platí pouze pro nové uživatele StudioBacklot.tv. Chcete-li získat další informace a inspiraci, přihlaste se k odběru kanálu na YouTube (PinnacleStudioLife).

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX