ušetřete stovky hodin času a snadno zdokonalte své dokumenty

Produkty CorelDRAW Graphic Suite X3/X4/X5 dnes představují vyspělá řešení pro tvorbu a realizaci tiskovin, internetových prezentací či vyřezávané reklamy. Šíře těchto aplikací však vyžaduje mnoho znalostí, profesionality a doplňkových materiálů, které nemusí být v každém balení CorelDRAW běžně dostupné. Proto vznikl produkt CZEPACK pro CorelDRAW X3/X4/X5, který, díky bohatému vybavení pomáhá každému uživateli CorelDRAW s potřebnými informacemi a daty. Řada z nich až neuvěřitelně dovede zrychlit a zefektivnit práci, jiné zase zabraňují chybám či pomáhají k lepším finálním výsledkům. Produkt vychází z konkrétních zkušeností uživatelů produktů CorelDRAW Graphic Suite X3/X4/X5 s řešením specifických problematik pro český a slovenský trh. Je určen jak pro mezinárodní (ENG) tak národní (CZ) verze.

3D_DVD_OBAL_CZE_PACK_01
obsah (2x CD-rom)

 

qred10 Katalog klipartů v PDF podobě je užitečným pomocníkem při rychlém hledání či náhradou za chybějící knihu.

 

qred10 Tipy a triky dovedou zrychlit a zefektivnit Vaší práci a postupy krok po kroku zase odkrývají mnohá tajemství profesionálů.

qred10 Videomanuál pro CorelDRAW řady X3/X4/X5 Vám nejen nahradí objemný uživatelskou příručku, ale navíc Vám ukáže jak se skutečně jednotlivé funkce používají a co dělají.

Navíc v produktu CZEPACK pro CorelDRAW X3/X4/X5 najdete i řadu českých písem, která patří k základnímu vybavení každého počítače. Sympatické ta tomto produktu je, že i obsahuje tištěný 16ti stránkový přehledový vzorník všech písem.

 

498 českých písem - identická množina písem jako v dražším produktu TypoPACK

V tomto produktu jako bonusové CD2 najdete kromě jiného i 498 „českých truetypových písem. CD-ROM s označením NOVÁ PÍSMA vložte do mechaniky. Z adresáře TEMA soubor ceskefonty.rar zkopírujte. Tento soubor rozbalte a jednotlivá písma podle svojí potřeby systémem Windows standardně instalujte

 

qred10 ceny a objednávky qred10 e-shop ZDE qred10

 

ukázka z množiny českých písem

 

235_czepack_A0 235_czepack_A4 235_czepack_A1

235_czepack_A2 235_czepack_A3 235_czepack_A9

235_czepack_A8 235_czepack_A7 235_czepack_A5

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX