Ať už jste začátečník, pokročilý, nebo profesionál je ovládání CorelDRAW pomocí klávesových zkratek pro Vás vždy pohodlnější a efektivnějšíJednoduchá a levná pomůcka SHORTCUTS FOR CORELDRAW umístěná mezi monitorem a klávesnicí Vám pomůže ovládnout CorelDRAW tak, jak byste sami ani nepředpokládali.

 

kt 01

Výhody

  • 3 samostatná řešení pro začátečníky (40 funkcí), pokročilé (128 funkcí)  a profesionály (179 funkcí).
  • Barevné provedení zpřehledňuje vyhledávání.
  • Rozměr před složením 420 x 300 mm, po složení 420 x 95 x 50 mm.

Produkt obsahuje i řadu klávesových neoficiálních zkratek, které doposud nebyly společností Corel publikovány.

 

kt 02

 

 

ceny a objednávky

  • Cena 149 Kč + DPH
  • Eshop ZDE (zasíláno v ochranném obalu odolném proti poškození)

 {slide= Názor z DTP STUDIA}

 

Přiznáme se, že jsme skládačce SHORTCUTS FOR CORELDRAW s klávesovými zkratkami CorelDRAW nevěřili, že by mohla oslovit začátečníka i profesionála. Proto jsme si udělali 14ti denní test. Jednou osobou byl grafik pracující s CorelDRAW 25 let a druhým byl začátečník, který má CorelDRAW teprve 2 měsíce.

Výsledkem bylo, že každý z nich si skládačku bleskově osvojil a ani jeden nechtěl ji nechtěl vrátit. U začátečníka již po 14ti dnech byla skládačka v pozici pokročilý. Řadu nových klávesových zkratek si oba každodenním používáním už zapamatovali, ostatní během pár vteřin našli v tabulce. Umístění mezi klávesnicí a monitorem je prostě ideální.

Velmi kladně byl hodnocen rozměr 420 mm, barevné řešení identifikace kláves Control, Shift a Alt a kvalitní zpracování a materiál.

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX