Nejen chlebem živ je člověk. Podobná přísloví a rčení kupodivu platí i pro počítačová pracoviště. Ta definují nejen velikosti a rozlišení monitorů, rychlosti a počet procesorů atd., ale i ergonomie práce a variabilita přístrojů. Čemu se nikdo z nás nevyhne jsou problémy s kabely. Nepřehledné smotky nebo nevariabilní svazky znamenají jen a jen problémy. Přitom řešení mohou být levná a jednoduchá.

 

130102_silikonoveklipy

 

TRIGA KLIP

130102_silikonoveklipy_stul

 

Trojice silikonových, samolepících a barevně odlišených klipů Vám zaručí, že už nikdy nebudete hledat spadlé kabely a navíc budete mít konektory k připojení vždy při ruce. Telefony, fotoaparáty, notebooky, usb zařízení, hdmi přípojky a mnohé další tak budete mít připojeny během pár vteřin.

A nejen to, klipy jsou idealní jako „docking station“ pro propisky, brýle a mnoho dalších drobností, které se na pracovišti rádi ztrácejí. Skvostný „apple desing“, nezničitelný materiál, přitažlivé barvy a dokonalá funkčnost znamenají nabídku, která se nedá odmítnout.

 

DODAVKY A OBJEDNÁVKY

 

qred10 TRIGA KLIP – sada klipů 3 ks jen 74 Kč + dph. V e-shopu při platbě převodem neplatíte poštovné! Objednávka e-shop ZDE, e-mail objednavka ZDE, nebo telefonicky (tel.: 244 466 666).

 

 

i- power organizator

 

ipo_photo01

ipo_photo02Zamotaný shluk napájecích kabelů, zdrojů a prodlužovaček dovede dokonale zničit jakoukoliv eleganci Vašeho pracoviště. A nejedná se jen o estetický problém. Máte-li v domácnosti, nebo na návštěvě psa, či jiné domácí zvíře, jsou kabely vždy v ohrožení.

iPOWER ORGANIZATOR je jednoduchý, avšak perfektně vymyšlený box z tvrzeného plastu pro Váš "napájecí kabelový management".

Ve skvostném "apple designu" esteticky ukryje to, co by nemělo být hned na očích a ochrání před nenechavci. Přitom díky odklopnému víku máte 100% přístup k obsahu a tak už nikdy nebudete muset pracně rozpétat zamotané kabely.

 

DODAVKY A OBJEDNÁVKY

 

iPOWER ORGANIZATOR 4 – nyní v akční nabídce dodáváno včetně atestované prodlužovací šňury 4x 220V  jen za 249 Kč + dph. Navíc v e-shopu při platbě převodem neplatíte ani poštovné! Objednávka e-shop ZDE, e-mail objednaka ZDE, nebo telefonicky (tel.: 244 466 666).

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX