altSuperPACK pro CorelDRAW poprvé v historii přináší všem uživatelům kombinaci programů, dat, šablon, vzorníků a katalogů a výukových kurzů na 5 CD ROM a pomůcek pro každodenní práci - barevného vzorníku, barevně kalibrovaných fixů a plně vybaveného pořadače na CD/DVD média za skutečně výhodnou cenu. Ať už jste uživatelem CorelDRAW 11/12/X3 nebo některé ze starších verzí CorelDRAW 8/9/10 oceníte výhody tohoto balíčku již první den po instalaci. Žádné zbytečné desítky a stovky hodin tápání - přehlednost a produktivita práce jsou hlavními devizami SuperPACK pro CorelDRAW!

data a programy

alt CD 1 - PROGRAMY obsahuje zkušební verze CorelDRAW 12 a CorelDRAW X3, program pro nastavení geometrie monitoru (pro CRT i LCD), program pro barevnou kalibraci CRT i LCD monitorů, program pro textové vyhledávání klipartů z CorelDRAW 6 - 12 a univerzální prohlížeč bitmapových hlaviček a souborů a prohlížeč souborů ve formátu PDF.
alt CD 2 - DATA - obsahuje digitální vzorník CMYK RAL, databáze klipartů pro CorelDRAW 6 – 12, vektorovou Logobanku 2000, palety RAL pro CorelDRAW a symbolová písma pro Windows.
alt CD 3 - ŠABLONY A PŘÍKLADY - e-Learningový kurz „Vizuální komunikace“ s příklady zpracování reklam, produktových a merkantilních tiskovin a internetových prezentací + desítky šablon pro CorelDRAW.
alt CD 4 - VZORNÍKY A KATALOGY - katalogy klipartů pro CorelDRAW, korekturní značky, vzorníky písem, základní pravidla sazby, zlatý řez.
alt CD 5 - KURZ JAK SE CO DĚLÁ - Jak se co dělá v grafice a DTP, Layout – jak vytvořit potřebný prostor, Typografie – jak vybrat správné písmo, Jak spojit hlavičkový papír, obálku a vizitku do jednoho celku Realizace zajímavé skládačky Jak vyhledat perfektní barvy Internetový design – jak vizualizovat informaci na pár desítkách pixelů.

 

Další produkty

 

 

alt tištěný barevný vzorník CMYK RAL CLASSIC - dává jasnou představu o zobrazení přímých barev RAL v tiskovém prostoru CMYK. Průzor uprostřed každého vzorku umožňuje přesné porovnání a určení barev. Společně s programem pro barevnou kalibraci monitoru (CD 1 SuperPACK) a digitálními vzorníky (CD 2 SuperPACK) umožňuje barevnou kalibraci monitoru a barevné nastavení kontrolu tiskárny!
alt barevně kalibrované fixy
CMYK MARKER - speciální kreslící nástroje s definovanou barevností a popisem hodnot pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML). Jejich barevnost odpovídá standardní, celosvětově používané paletě CorelDRAW. Tak si lehce poradíte s převodem grafických návrhů a skic do počítače. Produkty CMYK MARKER v sobě slučují rychlost, přehlednost, jednoduchost, barevnou kompatibilitu a technologickou jistotu. Nejprve nakreslíte návrh na papír a potom, díky definici barevných složek na každém CMYK MARKER, snadno nastavíte příslušnou barvu v počítači. Vhodné pro klasické i elektronické publikování a internet
alt pořadač
SAFEBOX 20 na 20 CD/DVD médií - kompletně vybavený pořadač na 20 CD/DVD. Stříbrošedý nebo hnědočerný design, kovová mechanika, výměnné polypropylénové kapsy na 20 CD/DVD médií. Kompatibilní s SafeBOX 80.

alt
CENY A OBJEDNÁVKY SuperPACK alt SHOP ZDEalt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX