Jednodušší to nikdy nebylo - personální řešení PADIDO (PAper DIgital DOcuments) pro snadný a rychlý převod papírových dokumentů do počítače za cenu, která je dostupná každému!

 

{mp4-flvremote width="640"}http://www.dtpstudio.cz/data/digibox.mp4{/mp4-flvremote}

 

 Z papíru do počítače hned a v reprografické kvalitě.

 1. Výborná mobilita a nenáročnost na obsluhu.
 2. Použití pro dokumenty a malé předměty až do formátu 31x22 cm (A4+).
 3. Kompatibilní s každým „chytrým“ telefonem (iPhone, Android, WinPhone).
 4. Funkce bleskového skeneru (i 3D předmětů), kopírky a aktivní plochy pro videoprezentace.
 5. Ideální i pro převod klasických fotografií na digitální (výhoda jednoho „nezničitelného“ archivu).  

Cílové skupiny

 

 1. Všichni uživatelé „chytrých“ telefonů, kteří chtějí mít i přenosnou kvalitní kopírku, skener či videoprezentátor.
 2. Studenti či učitelé v jakémkoliv věku, kteří potřebují mnoho rychlých a bezplatných kopií výukových materiálů.
 3. Domácnosti vybavené počítačem, které chtějí mít všechny smlouvy, účty, návody a ostatní dokumenty po ruce a pojištěné proti ztrátě.
 4. Nadšení amatéři a profesionálové v každém oboru, kteří chtějí mít všechna data a písemnost v počítači a nechtějí tomu věnovat „zbytek života“.

 

 

Vyberte si ze 4 variant

 

 1. PADIDO DigiBOX – základní řešení pro každého jednotlivce, který potřebuje rychle a mobilně převádět papírové dokumenty či menší předměty do počítače. Zaváděcí cena jen 199 Kč.
 2. PADIDO DigiBOX SW – sada obsahuje DigiBOX a DVD s programy a kurzem Digitální reprografie s praktickými příklady a návody krok po kroku. Zaváděcí cena jen 299 Kč.
 3. PADIDO DigiBOX PLUS – pro práci nezávislé na vnějším osvětlení. Sada obsahuje DigiBOX s integrovaným LED osvětlením s profesionálními parametry světelného toku (lmn) a barevné teploty denního světa (K). Zaváděcí cena jen 399 Kč.
 4. PADIDO DigiBOX PLUS SW - sada obsahuje DigiBOX PLUS s integrovaným LED osvětlením a DVD s programy a kurzem Digitální reprografie s praktickými příklady a návody krok po kroku. Zaváděcí cena jen 499 Kč.

 

objednávky a dodávky

 

 1. PADIDO DigiBOX– základní řešení pro každého. Zaváděcí cena 199 Kč. E-shop ZDE | E-mail objednávka This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 2. PADIDO DigiBOX SW – sada DigiBOX + DVD s programy a kurzem Digitální reprografie. Zaváděcí cena 299 Kč. E-shop ZDE | E-mail objednávka This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 3. PADIDO DigiBOX PLUS – sada DigiBOX s LED osvětlením. Zaváděcí cena 399 Kč.  E-shop ZDE | E-mail objednávka This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 4. PADIDO DigiBOX PLUS SW - sada DigiBOX s LED osvětlením a DVD s programy a kurzem Digitální reprografie. Zaváděcí cena 499 Kč.  E-shop ZDE | E-mail objednávka This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Využijte zaváděcích slev! Všechny ceny jsou uváděny bez DPH! Při platbě převodem neplatíte poštovné! Více info na tel.: 244 466 666.

 

nejčastější otázky a odpovědi k produktu

 

 1. Uvažuji o pořízení PADIDO DigiBOXU a váhám mezi základní variantou a verzí PLUS. Co byste mě doporučili, když budu chtít především převádět tištěná skripta do počítače.
  Pokud si nejste jist dostatečným osvětlením v místě, kde budete produkt DigiBOX používat volte raději variantu DigiBOX PLUS, která obsahuje přídavné LED osvětlení. Cenový rozdíl je minimální a Vy budete mít jistotu. 
 1. Nemám zatím zkušenosti s reprografií a mé pokusy s přefocováním materiálů dopadly katastrofálně. Váš produkt mě Však láká jak cenou, tak i výsledky. Asi bych se přiklonil k verzi PADIDO DigiBOX SW nebo PLUS SW. Co vlastně DVD obsahuje?
  Dobře rozumíme Vaší situaci a můžeme Vás ujistit, že Váš případ není ojedinělý. Právě proto existuji sady SW s DVD s programy a kurzem. Na DVD najdete především osvědčené konkrétní postupy archivace a kopírování – digitalizace dokumentu a její převod pomocí OCR do textového editoru; ukládání účetních dokladů do PDF dokumentu, vytvoření obrazové databáze vizitek, archivace dokumentů… Řadě uživatelů přijdou vhod i programy na DVD – speciální program pro reprografii PhotoANGEL, prohlížeče… 
 1. Potřeboval bych sjednotit archiv fotografií. Z minulosti máme stovky klasických fotografií, nyní tisíce digitálních. Znám případy zničených vzpomínek vyplavením a tak bych po digitalizaci dal vše na osobní Cloud nebo zaheslované úložiště. Jak rychle umí PADIDO DigiBOX zpracovat jednu fotografii a jakou variantu byste mě doporučili?
  Sami jsme DigiBOX pro tento účel použili a proto Vám můžeme dát na Vaši otázku konkrétní odpovědi: digitalizace 480 fotografií trvala přesně 56 minut. Podobnou dobu strávil kolega s vyndáváním a zandáváním fotografií do albumu. Upload na úložiště trval přesně 294 sec.

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX