20171123 bryle

Tak trochu netradiční nabídka z DTP STUDIA. Jsme na tom však možná stejně jako Vy. Každodenní práce s počítačem a zvyšující věk znamená stárnutí oka. Proto jsme hledali BRÝLE S MULTIFOKÁLNÍMI ČOČKAMI za rozumnou cenu. Více o technologii multifokálních brýlí najdete na www.varilux.cz. To je dobré, avšak ne právě levné řešení. Proto jsme se rozhlédli po světě a spolu s našimi kamarády optiky našli cenově optimální řešení - brýle MULTIFOX.

05 20171123 bryle

 

KOUPIT ČI NEKOUPIT

 

Pokud si na některou z níže uvedených otázek odpovíte ano, pak se u Vás začíná projevovat stárnutí oka - Presbyopie. 

  • Při práci na počítači jsou Vaše oči často unavené a pálí Vás?
  • Musíte při čtení natahovat ruce do dálky?
  • Máte často unavené oči nebo Vás bolí hlava, když delší dobu zaostřujete na blízké předměty?
  • Čtete obtížně etikety na zboží?
  • Vidíte objekty v dálce rozmazaně?
  • Potřebujete více světla, abyste četli malá písmena nebo mohli pracovat s drobnými věcmi?
  • Je Vám více než 45 let?

Presbyopie - zjednodušeně řečeno stárnutí oka - je nejčastějším důvodem, proč lidé vyhledávají multifokální brýle. Projevuje se tak, že začnete mít problém zaostřit na blízko. Je to přirozený důsledek stárnutí oka - oční čočka a svaly kolem ní se stávají tužší a méně pružné. Multifokální brýle také významně zmírňují namáhání Vašich očí u počítače.

 

 

ŘEŠENÍ NEMUSÍ BÝT DRAHÉ

 

multifox logoMultifokální brýle umožňují jednoduchý přechod z vidění do dálky přes vidění do střední vzdálenosti až po vidění do blízka. Tím zmírňují namáhání očí a umožňují co nejpřirozenější vidění. Za cenu 658 Kč + dph jsme pro Vás v současné době připravili 3 varianty MULTIFOKÁLNÍCH BRÝLÍ značky MULTIFOX: 

  • Brýle MULTIFOX 1D - typický uživatel ve věku 25 - 40 let. - 1 dioptrie - mírně zvětšují čtený text, ideální pro práci s PC (5 antireflexních vrstev). 
  • Brýle MULTIFOX 2D - typický uživatel ve věku 40 - 50 let - 2 dioptrie - začínající presbyopie. Díky multifokálu nemusíte sundávat nebo používat více brýlí. Vlastnosti pro ochranu při práci na PC zachovány. 
  • Brýle MULTIFOX 3D - typický uživatel ve věku 50+ let - 3 dioptrie - klasická presbyopie. Zvětšují čtený text, ale umožňují bez sundávání brýlí dobře vidět na střední a delší vzdálenost. Vlastnosti pro ochranu při práci na PC zachovány. 

Nevíte, jaké objednat? Řiďte se Vaším věkem. Nic tím nezkazíte a můžete si jen polepšit! Všechny  varianty polykarbonových (na rozdíl od skla nerozbitné) multifokálních čoček jsou zasazeny do elegantních černých obrouček se samostatným nosním můstkem pro pohodlné dlouhodobé nošení.

 

 01 20171123 bryle   Pevný vyztužený rámeček, odpružený nosní můstek, robustní a odolné zpracování. Designově odlehčená konstrukce s volnou spodní hranou. Klasický nestárnoucí tvar. Černá barva.
Nosní můstek jako u drahých a luxusních brýlí. Uzpůsobeno pro dlouhodobé nošení bez otlaků. Pružně uchycené průhledné, částečně odvzdušněné "kapky" . xx  02 20171123 bryle
 03 20171123 bryle   Zakončení brýlí bývá často achillovou patou konstrukce, ne však v tomto případě. Optimalizovaný úhel a síla zakončení znamená, že brýle sice drží a nespadnou, Vy o nich ale nevíte.
Uchycení bočnic mají na starost kovové panty. Nic lepšího se doposud nevymyslelo. Díky automatizované výrobě tohoto prvku to naštěstí neznamená zvýšení ceny. Kov je v antikorozní úpravě!    04 20171123 bryle

 

Ceny, objednávky a dodávky

 

Multifokální brýle MULTIFOX 1D, MULTIFOX 2D a MULTIFOX 3D  můžete snadno objednat v našem eShopu. Dovoz od našeho zahraničního partnera realizujeme vždy jednou měsíčně (abychom byli schopni udržet nízkou cenu), proto počítejte s dodací lhůtou 30 dnů. 

Garantujeme Vám cenu u všech 3 variant 658 Kč + dph.  Náklady můžete dát ve 100% výši do nákladů - jedna se o pracovní pomůcku!

 

 

Z DTP STUDIA VŽDY NĚCO NAVÍC - TENTOKRÁT ORIENTAČNÍ OČNÍ TEST

 

Kliknutím na obrázek se Vám otevře v internetovém prohlížeči nové okno, kde se Vám zobrazí obrázek ve velikosti 1:1. Doporučujeme si test udělat 2x - ráno a večer. Pokud nepřečtete bez problému znaky do úrovně 6, měli byste bezodkladně navštívit očního lékaře. Máte-li potíže se znaky úrovně 7 a 8, máte asi silnější presbyopii  (doporučujeme brýle MULTIFOX 2D) a při problémech identifikace znaků úrovně 9 - 11 máte začínající prebyopii (doporučujeme brýle MULTIFOX 1D).

 

20171123 test

 

 

CENY, OBJEDNÁVKY A DODÁVKY

 

Multifokální brýle MULTIFOX 1D, MULTIFOX 2D a MULTIFOX 3D  můžete snadno objednat v našem eShopu. Dovozy od našeho zahraničního partnera realizujeme vždy jednou měsíčně (abychom byli schopni udržet nízkou cenu), proto počítejte s dodací lhůtou 30 dnů. 

Garantujeme Vám cenu u všech 3 variant 658 Kč + dph. 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX