Naučte se pracovat a využívat všech výhod programů CorelDRAW. Verze 8 a 9 jsou stále dobře oceňované sady grafických programů. Tyto sady obsahují aplikace pro vektorové ilustrace, editování fotografií a vytváření 2D i 3D obrázků. Dále obsahují nástroje pro publikování na internetu a interaktivní nástroje zjednodušují produkci.

Protože produkty Corel DRAW 8 CZE a 9 CZE SE dodávané v současné době neobsahují žádné manuály, je tato původní česká multimediální učebnice vhodným průvodcem pro začínající i pokročilé uživatele programu.

NEJLEPŠÍ UČEBNICE CORELDRAW V MULTIMEDIÁLNÍ PODOBĚ
KTERÉ VÁS NAUČÍ POUŽÍVAT VŠECHNY VERZE A PROGRAMY Z BALÍČKU COREL DRAW


OBSAH PRODUKTU... aneb osnova multimediální učebnice

Rozsáhlá interaktivní učebnice – manuál pro programy Corel DRAW a Corel Photo-Paint. Obsahuje i popis všech dalších utilit z balíku Corel DRAW. Efektivní výuka, vždy po ruce. Množství informací poprvé publikováno! Odkazuje se na české verze programů!

TESTY ZNALOSTÍ

Interaktivní testy znalostí Vám pomohou objektivně si zjistit “jak jste na tom”. Výhodou je, že program v případě neznalosti generuje přímé odkazy do publikací na CD obsahující vysvětlení! Ideální pro efektivní výuku operátorů DTP.

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt videokurz JAK SE CO DĚLÁ... v CorelDRAW 8 - 12
alt ZDE alt


Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX