| Řešení je jednoduché
| Poznatky z DTP STUDIA
| Ceny, objednávky a dodávky

 

Okolní osvětlení u monitoru dovede někdy pěkně potrápit. Odlesky, barevná nejistota, nepříjemné pohledy snižují nejen soustředění, ale mohou vyvolat i fatální chyby (a věřte, že víme, o čem mluvíme).

 

121012_blackcover01

Přitom řešení je jednoduché – jmenuje se Black COVER

 

Černý kryt na monitor používají DTP profesionálové v praxi již mnoho let. Dokonce někteří výrobci dražších monitorů ho nabízejí jako příslušenství. Neptejte se však za kolik. Protočily by se Vám z toho panenky (sami jsme jeden takový kryt od firmy Barco vlastnili). DTP STUDIO přichází s řešením, které nejen že splňuje všechny požadavky na takový výrobek, ale navíc oslovuje uživatele i výhodnou cenou a možnou individualizací rozměrů.

 

qred10 BlackCOVER 50 - standardní řešení pro LCD monitory uhlopříček 22“ - šířka 50 cm, výška 30 cm, hloubka 21 cm

qred10 BlackCOVER 58 - standardní řešení pro LCD monitory uhlopříček 24“ - šířka 58 cm, výška 26 cm, hloubka 21 cm

qred10 BlackCOVER Individual - volitelná šířka a výška krytu (napíšete ji do poznámky v objednávce) - maximálně 70 cm, hloubka 21 cm

 

Vlastní kryt je vyroben z plnoprobarveného černého plastu. Je odolný vůči případnému znečištění a lze jej snadno i čistit. Kryt se dá na monitor jen nasadit (těžiště krytu ukazuje i vnější označení produktu), nebo se připevňuje pomocí oboustranné samolepky, která jsou součástí dodávky. Vzhledem k různému designu LCD monitorů standardní řešení pro 22" a 24" neberte dogmaticky. Může se stát, že budete mít např. jinou šířku rámečku monitoru a budete potřebovat změnu rozměru. Proto se vždy vyplatí změřit přesně šířku Vašeho monitoru a v případě, že máte jiné rozměry než 50 či 58 cm (+/- 1 mm) volit model Individual. Cenový rozdíl je minimální a ušetříte si tak případné náklady na výměnu krytu.

 

monitorysrovnani01

Poznatky z DTP STUDIA s.r.o.

 

qred10 Kryty u DTP pracovišť se ukázaly naprostou nutností a jejich absence je dnes považována grafikem za nedokonalost.

qred10 U kancelářských pracovišť si v sekretariátě tyto kryty vyžádala obsluha kvůli odleskům z osvětlení

qred10 Doma (a nejen tam) se kryt hodí i před zvídavými pohledy ostatních.


240blackcover Podtrženo a sečteno – jde o investici, která se vždy vyplatí!

 

Ceny, objednávky a dodávky

 

qred10 BlackCOVER 50 – 349 Kč + dph.

qred10 BlackCOVER 58 – 399 Kč + dph.

qred10 BlackCOVER Individual – 499 Kč + dph.

 

Objednávka e-mailem ZDE, objednávka e-shopem ZDE.

 

U objednávek produktu BlackCOVER Individual napište v poznámce požadovanou šířku a výšku postranic krytu. Součet šířky a obou postranic (např. 70+20+20 cm) nesmí přesakovat 110 cm. Upozornění - produkt BlackCOVER Individual z pochopitelných důvodů nelze objednávat na dobírku a i v případě osobního odběru je požadována předplatba převodem.

 

potřebujete něco upřesnit

Jsme tu pro Vás... Volejte 244 466 666 či 777 788 326. Všechny ceny jsou uváděné bez DPH. Při platbě převodem v našem e-shopu neplatíte poštovné.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX