Nejen chlebem živ je člověk. Podobná přísloví a rčení kupodivu platí i pro počítačová pracoviště. Ta definují nejen velikosti a rozlišení monitorů, rychlosti a počet procesorů atd., ale i ergonomie práce a variabilita přístrojů. Čemu se nikdo z nás nevyhne jsou problémy s kabely. Nepřehledné smotky nebo nevariabilní svazky znamenají jen a jen problémy. Přitom řešení mohou být levná a jednoduchá.

 

 

 

 

130102_silikonoveklipy

 

 

TRIGA KLIP

130102_silikonoveklipy_stul

 

Trojice silikonových, samolepících a barevně odlišených klipů Vám zaručí, že už nikdy nebudete hledat spadlé kabely a navíc budete mít konektory k připojení vždy při ruce. Telefony, fotoaparáty, notebooky, usb zařízení, hdmi přípojky a mnohé další tak budete mít připojeny během pár vteřin.

A nejen to, klipy jsou idealní jako „docking station“ pro propisky, brýle a mnoho dalších drobností, které se na pracovišti rádi ztrácejí. Skvostný „apple desing“, nezničitelný materiál, přitažlivé barvy a dokonalá funkčnost znamenají nabídku, která se nedá odmítnout.

 

DODAVKY A OBJEDNÁVKY

 

 

qred10 TRIGA KLIP – sada klipů 3 ks jen 74 Kč + dph. V e-shopu při platbě převodem neplatíte poštovné! Objednávka e-shop ZDE, e-mail objednavka ZDE, nebo telefonicky (tel.: 244 466 666).

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX