Produkty se software se mění. Minimalizují se náklady na doplňkové produkty, na které jsme byli doposud zvyklí. Tištěnou dokumentaci nahradily PDF soubory, instalace kopíruje desetitisíce souborů do PC a tak mnozí uživatelé poptávají skutečné manuály, katalogy a know-how tak, aby mohli naplno využít nových možností tolik oceňovaného CorelDRAW GS X5.

720_DocuPACK_web


DOCUPACK PRO CORELDRAW GS X5

5 produktů, které by při práci s CorelDRAW neměly na Vašem pracovišti chybět – tištěná dokumentace, katalog klipartů a vzorník písem, know-how pro práci s barvou, písmy a kliparty, program a databáze pro vyhledávání klipartů pomocí hesel a 498 CZE písem.

OBSAH

Tištěný 410 stránkový klipart katalog (formát A5, černobílý tisk, vazba BinderBOX)
Tištěný 248 stránkový uživatelský manuál (formát A5, černobílý tisk, vazba BinderBOX)
CD-ROM CorelDRAW GS X5 NĚCO NAVÍC
CD-ROM CZE PACK pro CorelDRAW včetně bonusového CD s 498 CZE písmy
Tištěný 32 stránkový vzorník písem z bonusového CD-ROM (formát A6, černobílý tisk, vazba V1)

DVĚ VERZE

Produkt DocuPACK X5 pro CorelDRAW GS X5 CZE se dodává ve dvou verzích. Levnější ekonomická obsahuje všechny komponenty verze dražší, avšak uživatelský manuál a klipart katalog si musíte z PDF souborů z instalačního DVD CorelDRAW GS X5 CZE na předděrované papíry vytisknout sami (doporučuje se oboustranný tisk, sada obsahuje 500 listů A5).

CENY A OBJEDNÁVKY

DocuPACK X5 PV pro CorelDRAW GS X5 CZE (print version)  e-Shop ZDE
DocuPACK X5 ECO pro CorelDRAW GS X5 CZE (economy version) e-Shop ZDE

UPOZORNĚNÍ

Vzhledem k autorským právům tištěných publikací je produkt DocuPACK X5 PV pro CorelDRAW GS X5 CZE dodáván pouze autorizovaným uživatelům CorelDRAW GS X5!

 

tiskové sady ČESKÉ DOKUMENTACE KE CORELDRAW

Víte, že součástí CorelDRAW 11-X5 CZE jsou také kompletní české dokumentace v PDF formátu. Při standardní instalaci se Vám do složky START/VŠECHNY PROGRAMY/CORELDRAW GRAPHIC SUITE/DOKUMENTACE rozbalí PDF soubory. Zde se dozvíte vše nejen o funkcích a ovládání programu CorelDRAW a programu Corel PhotoPaint. Pro rychlou orientaci jsou výborné detailně zpracované rejstříky. Pro ovládnutí terminologie DTP doporučujeme prostudovat i Slovníček. Tiskový formát PDF je 170x286 mm (6,75x9“). Při tisku doporučujeme použít TISKOVOU SADU z DTP STUDIA (http://eshopdtpstudio.cz). Obsah této sady (600 předděrovaných stránek) totiž dovoluje vytisknout jak dokumentaci ke CorelDRAW, tak i CorelPhotoPaint a případně i další kurzy dle Vašeho výběru.

Co vlastně sady pro tisk české dokumentace pro CorelDRAW CZE obsahují?

V základní sadě dostanete kvalitní desky se čtyřnásobnou vázací mechanikou, perforované papíry pro tisk 600 stránkové dokumentace, základní barevnou kalibrační škálu pro nastavení barevného podání Vašich digitálních snímků a navíc bonusový CD-ROM s programy, daty a návodem. Pozor – součástí CD-ROM nejsou originální PDF soubory s manuálem – ty najdete v základní instalaci CorelDRAW 11/X3 CZE. Dále si můžete objednat rozšířenou sadu se speciálním pořadačem deskSafeBOX pro stálé umístění 10 CD/DVD přímo v deskách a tak budete mít záložní média bezpečně uložená a navíc vždy po ruce.

Přehled jednotlivých produktů

Tisková sada Česká dokumentace pro CorelDRAW 11/12 CZE – základní verze
Tisková sada Česká dokumentace pro CorelDRAW 11/12 CZE – rozšířená verze
Tisková sada Česká dokumentace pro CorelDRAW X3/X5 CZE – základní verze
Tisková sada Česká dokumentace pro CorelDRAW X3/X5 CZE – rozšířená verze

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Tisková sada - česká dokumentace pro CorelDRAW alt ZDE alt

TISKOVÁ SADA UNIVERSAL

Univerzální koncept pro perzonální tisk vlastních dokumentů s rozsahem do 600 stran v profesionální kvalitě.

Jen naprostý laik by si mohl myslet, že mnohaset stránkové dokumenty je možné studovat na monitoru. Běžná praxe bývá taková, že z PDF dokumentu se narychlo vytiskne A4 "salát", z něj se přečte pár stránek a zbytek se "uklidí". Příště zpravidla čeká uživatele stejná práce... Po třetí se to už člověku dělat nechce a tak stráví desítky mitut zkoušením místo toho, aby zalistoval v manuálu a měl informaci během minuty.

Tištěná dokumentace je pro mnoho producentu zbytečně drahá záležitost a tak uživatelům poskytnou "jen" PDF dokumentaci a uživateli starej se. Naštěstí je tu DTP STUDIO s.r.o. s konceptem TISKOVÝCH SAD.

Tisková sada UNIVERSAL (desky s vázací mechanikou a integrovaným DeskSafeBOX na CD/DVD + sada předděrovaných papírů pro tisk (600 stran)
Tisková sada - DESKY
Tisková sada - PAPÍRY


alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Tisková sada UNIVERSAL alt ZDE alt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX