720 sluzby cinnosti

 

 

Milionáři díky Nám? Pravda Nebo Mýtus – PŘESVĚDČTE SE! 

 

Vítejte ve světě, kde barvy ožívají a nápady se stávají skutečností. vítejte v naší společnosti, kde naším posláním je přetvářet kreativitu v hodnotu a z malých nápadů dělat velké příběhy úspěchu.


Naše cesta začala v roce 1990, kdy jsme jako průkopníci v České republice vnesli do světa publikačních činností revoluční prvek - digitální technologie. Odtud dtp, desk-top publishing, termín, který jsme si zapsali do svých základů a který dnes slouží jako pojem pro celý průmysl. to byl pouze začátek našeho příběhu. Jak čas plynul, vyvinuli jsme se a naši ochrannou známku jsme nechali svobodně rozkvést v širokém světě.


Od zpracování merkantilií a periodik jsme se přesunuli k přímé podpoře malých a středních firem. s vášní a odborností vytváříme kampaně, které nejen zaujmou, ale především konvertují. nejde nám o krásné obrázky, jde nám o výsledky - o vaše miliony.


Naši zákazníci jsou vizionáři, kteří chtějí své podnikání posunout na vyšší úroveň. Jsou to tvůrci a výrobci grafických dokumentů, inzerátů, obalů a newsletterů, kteří hledají partnera, jenž jim pomůže vyjádřit jejich jedinečný příběh skrze inovativní a efektivní marketingové strategie.


Jsme unikátní, protože spojujeme umění s technologií. Naše produkty nejsou jen o designu, je o vytváření identity pro vaše produkty, která rezonuje s vašimi zákazníky. V databázovém publikování překlápíme rozsáhlé dokumenty do strukturovaného textu, který je nejen přehledný, ale i intuitivní.


Proč byste si měli vybrat nás? Protože rozumíme tomu, že každý detail je důležitý a že úspěch vašeho podnikání závisí na kvalitě prezentace vašich nápadů. jsme mistry v přetváření vizí do reálných výsledků. Nejenže dáme vašim výrobkům tvář, ale posuneme vaši značku tam, kde si zaslouží být – na vrchol.


Tak přijďte a staňte se součástí našeho příběhu. s naší společností je každý detail cestou k úspěchu. Vaše úspěch začínají zde, s námi. Váš nápad, naše realizace – společně měníme hru. 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX