C_I_S_lista_720

limitovaná edice pro profesionály!


Limitovaná edice Corporate Identity Set je určena pro všechny, kteří potřebují získat více informací o tomto důležitém nástroji moderní komunikace značky se svým okolím. Věříme, že do reklamních agentur, grafických studií a marketingových oddělení přinese mnoho užitečných informací, praktických ukázek a v neposlední řadě také správné pochopení významu Corporate Identity!
C_I_S_set_120
Zamýšleli jste se už někdy nad otázkami

qred10 Co je to vlastně Corporate Identity?
qred10 Jak má vlastně vypadat popis Logotypu, co vše má obsahovat Grafický Manuál?
qred10 Jak na to a čeho se rozhodně vyvarovat?
qred10 Kde se inspirovat a jak  vypadají úspěšné Grafické manuály?

Pokud jste si alespoň na jednu otázku odpověděli ANO, pak je Corporate Identity Set zcela jistě správný produkt pro Vás, takže zaručujeme, že rozhodně nebudete zklamáni!

Přestaňte tápat a podívejte se jak to prakticky řeší dlouhodobě úspěšné firmy v oboru Corporate Design. Kromě mnoho neocenitelných informací získáte navíc i barevné vzorníky 3M a  na samostatném CD ROM pak digitální vzorníky CMYK, PANTONE->CMYK a také stále žádanější RAL->CMYK...

Unikátní KNOW-HOW - jak na to v CORPORATE IDENTITY

Cílem této publikace, která na našem trhu dosud citelně chyběla, je ukázat Corporate Identity jako nástroj na vybudování a změnu image subjektu – značky v širším slova smyslu.

Autoři kladli na jeden ze subsystémů Corporate Identity, a to Corporate Design, protože je díky svému vizuálnímu projevu nejviditelnější a nejčastěji řešenou složkou budování image. Popsali kroky, kterými je Corporate Design vytvářen, následně aplikován, a jakým způsobem jej má být užito při změně image subjektu. Subjektem můžeme chápat jakoukoliv organizaci, firmu, značku, geografickou oblast, událost, určitou myšlenku či postoj, skupinu lidí nebo i samotného jedince...

V plastové krabičce Corporate Identity Setu naleznete barevnou knihu v kroužkové vazbě, popisující danou problematiku, mj. se podrobně věnuje obsahu grafického manuálu. Dále obsahuje dvě CD s ukázkami řady grafických manuálů v pdf a prezentacemi vybraných grafických studií, vzorníky barev v režimech CMYK, Pantone a RAL, vzorníky písem a další. V krabičce je také šest vzorníků materiálů 3M pro kvalitní reklamu s návodem k použití.

Věříme, že náš jedinečný Corporate Identity Set bude jako celek pro vás zábavný a hlavně přínosný.

CIS_sada_360Autory publikace jsou Michal Kotyza (Ogilvy CID) a Ondřej Kafka (Kafka Design – Font) ve spolupráci s řadou odborníků na danou problematiku. Partnerem je spol. 3M Česko.

Corporate Identity Set + CD LOGOBANKA 2007 za akční cenu

OBSAH BALÍČKU


qred10
Barevná kniha o Corporate Identity
qred10 CD ROM s "ostrými" ukázkami realizovaných úspěšných grafických manuálů v PDF
qred10 CD ROM se vzorníky barev v režimech CMYK, Pantone a RAL, vzorníky písem a další
qred10 Celkem šest (!) vzorníků materiálů 3M pro kvalitní reklamu s návodem k použití

qred10 CENA A OBJEDNÁVKA qred10 Corporate Identity Set qred10 ZDE qred10

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX