prahaMnozí z Vás, ať již pracují na grafických nebo PR pracovištích znali doménu www.logobanka.cz jako službu, kde si mohou stáhnout potřebný logotyp ke své práci a nemusí tak hodiny práce investovat do jeho vektorizace.

DTP STUDIO přes 10 let tento portál sponzorovalo a za tuto dobu do provozu a aktualizace investovalo přes 50.000 Kč. To je i není malá částka.  V prvotní etapě bylo možno loga stahovat na základě bezplatné registrace, etapa druhá byla charakteristická zasíláním logotypů přes e-mail. 

Svět internetu a digitální komunikace se mění. Doručení e-mailu kvůli řadě neautorizovaných spamových databází již není jistota a v poslední době se nám v DTP STUDIU stávalo, že si na nás někteří uživatelé logobanky.cz navíc stěžovali i u Úřadu pro ochranu osobních dat. 

Proto jsme se rozhodli provoz domény logobanka.cz ukončit (dnes se za touto doménou skrývá společnost Pixolo s nabídkou komerční tvorby logotypů) a hledali jsme variantu, aby naši uživatelé nepřišli o možnost získání obsahu logobanky (přes 10.000 zpracovaných vektorovaných logotypů). Navíc máme v zásobě přes dalších 5.000 logotypů, které bychom chtěli dotáhnou do konečné podoby.

Každá práce má svojí hodnotu a tak jsme se rozhodli Vám nabídnout produkty LOGOBANKA na DVD.  Protože nemáme zájem Vám prodávat nějakého zajíce v pytli a protože víme, že důležitá je i orientace v souborech nabízíme Vám možnost on-line prolistování katalogu jednotlivých dílů logobanky. Ať již pracujete v kreativní, produkční nebo výrobní fázi vlastnictví produktu LOGOBANKA na DVD-ROM se Vám vždy vyplatí (jako ukázku si můžete stáhnout historické a současné logo hl. města Praha ZDE 

 

V současné době disponujeme

 

img35

 DVD LOGOBANKA BLUE – přes 5.000 vektorových logotypů, především firem působícím na našem trhu + abecedně seřazený PDF katalog.

 DVD LOGOBANKA RED – dalších přes 5.000 vektorových logotypů, především firem působícím na světovém trhu + abecedně seřazený PDF katalog.

 DVD LOGOBANKA 25.000 – dalších 25.000 vektorových logotypů, především firem působícím na světovém trhu + abecedně seřazený PDF katalog.

 

Všechny soubory jsou na DVD-ROM ve formátu AI a jsou snadno použitelné jak pro programy Adobe Illustrator, tak i CorelDRAW (od verze 8 a výše). Nezapomeňte, že logotypy jsou téměř vždy předmětem ochrany ze strany vlastníka práv. Jde-li o obecně používaný symbol, např. recyklace, lze ho použít bez dalších akcí. V případě značky výrobku či firmy měli byste mít právo logotyp používat. Proto použití, případě upřesnění logotypu konzultujte s konkrétním vlastníkem práv!

 

150512 logobanka25t

 

on-line katalog logobanky

 

Informace o obsahu LOGOBANKY BLUE najdete ZDE

Informace o obsahu LOGOBANKY RED najdete ZDE

 Informace o obsahu LOGOBANKY 25.000 najdete ZDE 

 

Objednávky, dodávky a ceny

  

Cena DVD-ROM LOGOBANKY BLUE je 499 Kč, DVD-ROM LOGOBANKY RED je 499 Kč, DVD-ROM LOGOBANKY 25000 je 749 Kč,

 

Cena jednoho vektorovaného logotypu tak vychází na necelých 5 haléřů. Objednávky  ZDE nebo e-mailem ZDE či telefonicky (244-466-666). Z tržeb produktu LOGOBANKA také přispíváte na její rozvoj (zpracování dalších logotypů, piktogramů, heraldických znaků našich měst a obcí…) a tak věříme, že společně formu LOGOBANKY ve třetí etapě jejího života udržíme.

 

Na četné dotazy odpovídáme, že na DVD ROM LOGOBANKA BLUE, lOGOBANKA RED a logobanka 25000 jsou skutečně všechny logotypy ve vektorech a PDF katalog s náhledy v bitmapách!Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX