Dnešní moderní prezentační pracoviště si nedovedeme představit bez počítače a datového projektoru. Na takovém pracovišti potřebujeme dostatečnou pracovní plochu, potřebnou stabilitu a vyvýšení pro datový projektor. Takové požadavky běžný pracovní stůl těžko splňuje. Navíc je potřeba určité variability - přednášející si často přináší svůj počítač či datový projektor na který je zvyklý. Instalace jeho techniky by měla být otázkou pár minut. Všechny tyto požadavky PREZENTAČNÍ PRACOVIŠTĚ PR6040A výborně splňuje.

 

PREZENTAČNÍ PRACOVIŠTĚ PR6040A

480_pr6040_hlavniqred10 Stříbrno/černý hi-tech design s přiznanými technickými detaily.
qred10 Pevná a lehká duralová konstrukce (jackel 20x20x1,5 mm).
qred10 Stabilní rozšířená základna 53 cm (133% šířky pracovní plochy).
qred10 3 hliníkové zpevňovací komponenty proti příčným pohybům (80x3 mm).
qred10 Základní, snadno omyvatelná, pracovní plocha 60x40 cm ve výšce 77 cm.
qred10 Výškově nastavitelná plocha 40x30 cm pro dataprojektor (dva stupně - výška 132/112 cm).
qred10 3 zásuvky 220V/10A s 2 m přívodem.

 

 

Řešení PREZENTAČNÍHO PRACOVIŠTĚ PR6040A a jeho estetická kvalita umožňují jak levo/pravé užití, tak i předo/zadní prezentaci. Produkt je dodáván kvůli přepravě v rozloženém stavu s detailním návodem sestavení (cca 10 minut). Konstrukčně jsou všechny spojovací komponenty jištěny proti samovolnému povolování! Dodávku dostanete připravenou pro kompletaci s použitím jen běžného nářadí (šroubovák, kleště/klíč, kladívko).

 

720_pr6040_horni
stabilní pracovní plocha 60x40 cm výška 77 cm rozšířená spodní základna na 133% výškově stavitelná základna pro dataprojektor
720_pr6040_dolni
3 zásuvky 220V/10A s 2 m přívodem. 3 hliníkové zpevňovací komponenty proti
příčným pohybům (80x3 mm)
typické osazení prezentačního pracoviště
notebook, reprosoustava, skripta, dataprojektor


Typické uživatelské osazení PREZENTAČNÍ PRACOVIŠTĚ PR6040A

qred10 Počítač nebo notebook se zdrojem.
qred10 Datový projektor s dálkovým ovládáním a VGA a napájecím přívodem.
qred10 Zvuková aparatura (reproduktory s mikrofonním vstupem).
qred10 Doplňková skripta přednášejícího a místo pro poznámky.
qred10 Přívod 2m 220 V/10A a 3 zásuvky.


PREZENTAČNÍ PRACOVIŠTĚ PR6040A spolu s produktem JAK SE CO DĚLÁ V PREZENTACI tvoří ideální spojení pro Vaše moderní a kvalitní prezentace tak, abyste uměli svoje názory a práci dobře prodat.

 

recenze uživatele

 

360_pr6040_pavel Požádali jsme o hodnocení PREZENTAČNÍHO PRACOVIŠTĚ a produktu JAK SE CO DĚLÁ V PREZENTACI zkušeného prezentátora p. Pavla Příbramského, který pracuje jako nezávislý grafik a tak potřebuje svoji práci objednavatelům i profesionálně odprezentovat. Zde jsou jeho názory:

1. Zpočátku jsem nechtěl věřit, že příprava pracoviště s mým notebookem a dataprojektorem může být tak rychlá. Mám totiž nepříjemné zkušenosti s technikou objednavatelů a tak si raději vše nosím sám. Skutečně od prázdného stolu do zprovoznění mě to trvalo jednu minutu! To je můj absolutní rekord! Na tom se příjemně podílela skutečnost že stačilo zapnout notebook, připojit zdroj (jedna zásuvka), zapnout dataprojektor (druhá zásuvka) a připojit k notebooku (jeden kabel), připojit reprobedny (jeden kabel) a jejich zdroj do sítě (třetí zásuvka). Potom jsem jen nasměroval dataprojektor a bylo hotovo!

2.  Výška dataprojektoru (132 cm - poznámka redakce) mě vyhovovala. Použil jsem pracoviště ze zadní prezentací a obraz projektoru byl s rezervou promítán nad hlavami posluchačů. Výška stolu a velikost pracovní plochy byla optimální. Pravdou je, že jsem notebookem, malými reprobednami, skripty, prezentačními pomůckami a velkým hrnkem kávy zaplnil skoro celou pracovní desku. Sezení u stolu, ač jsem menšího vzrůstu,  bylo pro mě bezproblémové i při 90 minutové prezentaci. Žádné lokty a ruce mě neboleli.

3. Vysoko oceňuji rozšířenou spodní základnu pracoviště. Občas se do stolu drkne a přeci jenom notebook a káva na jenom místě... znáte to. Stabilita pracovní desky je vynikající. Výškové nastavení podstavce pod dataprojektor hodnotit nemohu. Posloužilo mě nastavení, jaké bylo zvoleno. Koukal jsem jen na jeho obtížnost. Myslím, že bych dva šroubky povolit a utáhnout také uměl.

4. Malý detail ve formě tří zásuvek přímo na pracovišti mě vyloženě potěšil. Jasně, že pohyblivý přívod by nebyl problém. Ale toto řešení je elegantní.

5. Produkt Jak se co dělá v prezentaci mě vyloženě zaujal. Jeho rozsáhlost však není na rychlou povrchní recenzi. Zde bych snad jen zmínil, že  se jedná o 5ti dílný kurz, kde se naučíte zásadami prezentace tak, abyste uměli dobře, rychle a srozumitelně svoji práci prodat a zhodnotit tak spoustu času prosezeného u počítače! Jednotlivé lekce jsou zpracované formou PDF skript a jsou doplněné praktickými příklady. Řada programů, kde to licence dovoluje jsou přímo na CD-ROM. Celý kurz je organizován dálkově a je umístěn na CD-ROM. Nemusíte tedy nikam jezdit a chodit, neztrácíte svůj čas a informace přijdou za Vámi.

6. Kurz na CD obsahuje 4 výukové lekce ZÁSADY PREZENTACE (Obsah sdělení, Cílová množina, Styl a forma prezentace), OSOBNÍ PREZENTACE (Obsah sdělení, Vizuální styl, Časová osa, Zpětná vazba, Další možnosti), PREZENTACE NA INTERNETU (Aktivní a pasivní přístup, Zpětná vazba, Další možnosti) a PREZENTACE KROK PO KROKU (Diashow, Video, Katalog). Mě osobně se nejvíce líbila druhá a čtvrtá lekce a řadu věcí z nich budu používat i v praxi. Co je sympatické, že na CD-ROM je i řada bonusů a programů. Ty jsou skutečně využitelné i když se jedná převáženě o freeware a trialware.

7. Poslední jsem si nechal na konec. To je cena. Když jsem se jí dozvěděl okamžitě jsem své dva klienty přesvědčil k nákupu. Myslím, že tak technicko-estetické a funkční pracoviště by stálo na západ od našich hranic minimálně třikrát tolik. Takže DTP STUDIU s.r.o. dávám tentokrát za poměr cena/výkon pět hvězdiček.

 

Objednávky a ceny

PREZENTAČNÍ PRACOVIŠTĚ PR6040A e-shop ZDE, eKurz JAK SE CO DĚLÁ V PREZENTACI info ZDE eshop ZDE

sada PREZENTACE BEZ PROBLÉMŮ (položky 1+2)  e-shop ZDE.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX