smartfolder01

 

 

 

Sytém SmartFOLDER

 

smartfolder02

SYSTÉM SMART FOLDER 

 

Chytré desky SMART FOLDER jsou základem vtipného a jednoduchého řešení ED2PD - převodu elektronických dokumentů (ED) na papírové dokumenty (PD). 

 • Poloprůhledný plast řeší problém obálky.
 • Středové uchycení osvobozuje od pracné vazby.
 • Velikost umožňuje umístit 4 strany A5 na jeden list A4. O zmenšení a rozřazení se postará program.

MATERIÁLY A TECHNOLOGIE


Chytré desky SMART FOLDER Vám šetří čas, námahu a zklamání. Za dobrou cenu dostanete vyzkoušený výrobek. Opletené gumičky jsou stabilní a vydrží. Plast byl vybrán, aby splňoval nejvyšší nároky na ochranu a funkci desek a důmyslnou technologií je připraven k nedestruktivním ohybům.

 

Typy použití

 

smart folder pikto

Díky laserovým a inkoustovým tiskárnám kvalita tisku není problém. Oboustranný tisk na řadě modelů funguje automaticky. Realizace příruček pomocí chytrých desek SMART FOLDER je pak dílem okamžiku. 

 

Použití chytrých desek SMART FOLDER rozšiřuje možnost kombinace listů ručně psaných poznámek a tištěných podkladů. 

 

Chytré desky SMART FOLDER použijete například pro zhotovení:

 

 • | manuálů
 • | katalogů
 • | skript
 • | sešitů
 • | kuchařek
 • | poznámkových bloků 
 • | paperbacků
 • | komiksů
 • | povinné a zájmové četby
 • | odborné literatury
 • | a mnoha dalších
 •   vícestránkových dokumentů

 


smart folder baner

 

 

 

1-2-3 řešení

 

smartfolder06vytiskni

 

Jakýkoliv dokument převedete do PDF souboru pomocí tzv. PDF tiskárny (ke stažení zdarma ZDE). Při tisku z Acrobat Readeru (ke stažení zdarma ZDE) zvolíte v tiskovém ovladači tisk brožury (ukázka ZDE), nastavíte verzi oboustranného tisku a kliknete na tlačítko tisk.


smartfolder04 přelož

 

Po vytištění přehnete všechny stránky A4 na polovinu. Tím obdržíte nesvázanou publikaci formátu A5. (pro větší než 128 stran. dokumenty doporučujeme rozdělení do více modulů).


smartfolder05zařaď

 

Vytištěné a přeložené stránky vložte do chytrých desek SMART FOLDER a zafixujte středovou gumičkou. A je hotovo!

 

Benefity

 

 

BENEFITY PRO VÁS

 

nopristrojeŽádné přístroje – nepotřebujete kupovat žádné speciální děrovače, termovazby či šičky. Papír jednoduše po tisku přeložíte a vložíte do chytrých desek SMART FOLDER.  

rychlostRychlost a jednoduchost – vytištěné stránky jen přeložíte a vložíte do chytrých desek SMART FOLDER. To je operace na pár vteřin a zvládne ji každý. Kdykoliv můžete stránky přidat nebo ubrat.

modulyModulární řešení – kapacita chytrých desek SMART FOLDER je cca 128 stran formátu A5 (32 oboustraně potištěných listů A4). Do desek můžete vložit i více dokumentů. 

zivotŽivý dokument – v chytrých deskách SMART FOLDER můžete libovolně kombinovat tištěné stránky s doplňkovými listy pro případné poznámky. Dokonce můžete kdykoliv dokument doplnit o nové listy.

 

DALŠÍ SPECIALITY

 

dvdicoUmístění CD/DVD – na zadní stranu chytrých desek SMART FOLDER můžete pomocí středovky založit CD/DVD.  Máte hned manuál pro obsah CD/DVD, nebo naopak si z média můžete vybrat jen ten správný dokument k vytisknutí.

ulozeniCDObálka na CD/DVD – z jednoho listu A4 snadno vytvoříte obal, který 100% chrání CD/DVD médium (šablonu si můžete stáhnout ZDE) a lze i snadno potisknout a zasunout do chytrých desek SMART FOLDER.

 

 

Vzorové projekty

 

PŘÍPADOVÁ STUDIE 1 – MANUÁL PROGRAMU

 

Moderním trendem všech producentů programů je on-line prodej a distribuce. To znamená, že uživatel už nemá k dispozici tištěné manuály, vzorníky a katalogy, které se v krabicových verzích s programy dodávaly.

Řešením je tisk dokumentů z PDF souborů a použití systému SMART FOLDER. Snadno tak vytvoříte až 128 stránkový manuál, který nemusíte složitě zpracovávat. Na rozdíl od stohu samostatných listů se Vám nic nepoztrácí a manuál, vzorník nebo katalog budete mít vždy po ruce. Navíc poloprůhledné chytré desky SMART FOLDER Vám umožní jednoduše zpracovat i náhledovou obálku, takže se budete orientovat i ve více publikacích.


PŘÍPADOVÁ STUDIE 2 – hobby a POVINNÁ ČETBA

 

smartfolder garfield

Školy tradičně vyžadují od svých žáků v předmětech český jazyk a literatura povinnou domácí četbu řady titulů. Co dělat, když některou z knih nemáte doma, není k dispozici v antikvariátech, nebo je vykoupená v knihkupectví?

Řešením je tisk z PDF souborů a použití systému SMART FOLDER. Snadno tak vytvoříte až 128 stránkový brožovaný výtisk, který je mladému čtenáři připraven k okamžitému použití. Na internetu si můžete vybrat prakticky ze všech titulů. 90% povinné četby má totiž volná autorská práva. Navíc přesvědčíte svého potomka, že počítače jsou i na něco jiného, než na hraní.

Po přečtení jednoho titulu si můžete vytisknou tituly další a chytré desky SMART FOLDER používat opakovaně.


PŘÍPADOVÁ STUDIE 3 – tabulky a STUDIJNÍ SKRIPTA

 

Výhody živého a modulárního dokumentu oceníte při studiu. V chytrých deskách SMART FOLDER totiž můžete snadno kombinovat vlastní a cizí tištěné dokumenty a ručně psané poznámky. Navíc kdykoliv můžete skripta doplnit o další stránky. To je výhoda, kterou Vám jen tak nějaký systém nenabídne.
Budete-li si skripta tisknout sami, můžete si přidat pár volných stránek na poznámky přímo v PDF souborech, nebo prostě jen vsunete jeden papír mezi kapitoly. Prosté a jednoduché. Pokud budete potřebovat větší prostor (do celkových 128 stran) , nemáte v tomto ohledu žádná omezení.
Chytré desky SMART FOLDER můžete nejen opakovaně používat pro více titulů, ale dokumenty v nich i samostatně archivovat.

 

smart folder baner

 

Tipy z praxe

 

5 TIPŮ Z PRAXE

 

 

upravyTIP! Rozsáhlé dokumenty 

Doporučujeme rozdělit na více dílů, max. po 128 stránkách. Díky modularitě chytrých desek SMART FOLDER nejste omezeni počtem stran. 

upravyTIP! Ideální pro studenty. 

Nenoste celé publikace s sebou. Vytiskněte jen co potřebujete a vložte do chytrých desek SMART FOLDER. Lze přidat i prázdné stránky na poznámky!

upravyTIP! Pro ukládání poznámek, účtenek a vizitek. 

Doplněk, známý z diářů MOLESKINE můžete použít i v chytrých deskách SMART FOLDER. Obyčejnou obálku vlepíte, nebo vsunete za klopu.

upravyTIP! Zaujal Vás článek nebo obrázek v časopise?

Vystřihněte ho s přesahem na jedné straně alespoň 2 cm. Na přesahu ho vložte mezi listy v chytrých deskách SMART FOLDER. To je unikátní funkce. 

upravyTIP! Dokument také snadno označíte a rozdělíte. 

Pomocí barevných samolepících označovacích papírků (post-it) se můžete snadno orientovat i v publikacích s chytrými deskami SMART FOLDER.

 

 

Ceny a objednávky

 

CENY A DODÁVKY

 

bs ed2pd

downloadBasic set SMART FOLDER - obsahuje 10 ks desek + 20 ks vázacích gumiček. Akční cena v e-shopu.

ss ed2pd

Starter set SMART FOLDER - obsahuje 1 ks desek + 2 ks vázací gumičky. Akční cena v e-shopu. 

es ed2pd

Economy set SMART FOLDER - obsahuje 100 ks desek + 200 ks vázacích gumiček. Akční cena v e-shopu.

es ed2pd

Náhradní díly - desky a vázací gumičky - samostatné desky SMART FOLDER, sada 6 (3+3) vázacích gumiček. Akční ceny v e-shopu.

 

 

 smart folder baner

 

 

 smartfoledrimage

 

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX