cmykcoreldefaultpalette

| CMYK COREL PALETTE
| unikátní systém barevného srovnávání
| objednávky a cenyDTP STUDIO s.r.o. v kooperaci se zahraničním producentem přichází na český trh se zajímavou novinkou, kterou ocení především všichni uživatelé programů CORELDRAW. Navíc pro přechodné období jsou vyjednány zaváděcí ceny. Věříme, že to naši zákazníci ocení. Tak výhodný nákup profesionálního barevného vzorníku tu ještě nebyl!


CMYK COREL PALETTE

 

Nový barevný vzorník ocení všechni uživatelé programů CorelDRAW, kteří přicházejí do kontaktu s barvou a nechtějí pracovat metodou pokus/omyl. Ukazuje kompletní tištěnou CMYK paletu CorelDRAW na lesklém a matném natíraném papíru (křída) a na nenatíraném papíru (offset). Součástí tohoto vzorníku je i vzorník „čistých“ a „míchaných“ černých a šedých barev a typografický vzorník pro určování tloušťky linek, velikosti písma a úhlů. Vzorník je vybaven středovým systémem porovnávání.

 

cmykcorel480 Vzorník CMYK COREL vychází z CMYK palety programů CorelDRAW a vyrábí se ve 3 variantách (13):
Coated 150 barev, lesklý natíraný papír
Matte Coated 150 barev, matný natíraný papír
Uncoated 150 barev, standardní nenatíraný papír

 

Forma zpracování - Každý list vzorníku má 50 barevných vzorků se středovým porovnávacím otvorem (7) , každý o ploše 210 mm2. Pod každým vzorkem je uvedena její CMYK hodnota a název barvy udávaný v programech CorelDRAW (10), svisle vlevo pak přepočítané RGB a HTML hodnoty.

Bonusový obsah - vzorník dále obsahuje i speciální vzorník neutrálních, studených a teplých černých barev a typografický doplněk pro určování síly linek, velikosti písem a úhlů.

Technologie výroby - Tiskový stroj: MAN Roland 700; Papír: Hello 250 g lesk/ Hello 250 g mat / Neusiedler 250 g; Barvy: Euroškála FLINT-SCHMIDT SF-3030/BB; Vlhčení: Ecolofount BV 2002 - 2,5% + 10% Izopropanolu; Ofs. potah: DAY 3610, Nárůst tisk. bodu prům. 11%; Tiskové desky: AGFA Lithostar ULTRA zhotoveny na CtP AGFA GALILEO; Teplota: 23 st. Celsia, Vlhkost: 47 % RH. Všechny CMYK vzorníky mají středové porovnávací otvory

 

unikátní systém barevného srovnávání

 

Vzorníky CMYK z DTP STUDIA obsahují unikátní systém barevného srovnávání. Jeho tajemství je úžasně jednoduché. Uprostřed každého barevného vzorku je kulatý otvor. Když pod tento otvor umístíme zkoumaný barevný originál, má-te ihned jasno – buďto barva v otvoru splyne, nebo nikoliv. Pod vzorkem jsou čísla, určující jeho barevné složení. Subjektivita posuzování je snížena na minimum. Skutečná genialita je v jednoduchosti.“...z recenze v odborném časopise Print&Publishing.

 

alt

alt

alt

(1) Nalistujte ve vzorníku CMYK plát s podobnými odstíny barvy, kterou hledáte. (2) Průzorem snadno identifikujete nejbližší shodnou barvu. Popiska přesně určuje procentuální složení barvy v CMYK.složkách (3) Elektronickou variantu vzorníku CMYK DIGITAL využijete při barevném nastavení monitoru a tiskárny

 

objednávky a ceny

 

alt Barevné vzorníky CMYK COREL PALETTE alt ZDE alt

Produkty jsou skladem a lze je objednat v našem on-line shopu. Při platbě převodem neplatíte poštovné.


Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX