Den se v zimě zkrátí až o 7 hodin, ale potřeba denního osvětlení nejen pro kvalitní fotografii zůstáváDTP STUDIO má v nabídce celý sortiment produktů LightBOX / FotoBOX / PrepressBOX 5000K. Ať už budete potřebovat jen denní osvětlení (LightBOX 5000K), fotografický ateliér (FotoBOX 5000K) nebo normalizované osvětlení pro posuzování barev (PrepressBOX 5000K), jste na správné adrese. Více informací ZDE. Tutoriál "Krok po kroku" ZDE. 

 20180208 LIGHTBOX

  

Nad výběrem barvy se dají strávit hodiny. Věčné listování ve vzorníku, zkoušení na monitoru a tisku tiskárně, a stejně s výsledkem nemusíte být spokojeni. Svět barev má svá temná zákoutí. Stačí zvolit nesprávný barevný prostor či nevhodný profil a problém je na světě. Řešením je barevný vzorník Pantone Colors for Process Printing or WEB Design Coated/Uncoated.

 

panposter

 

 

Jednodušší to nikdy nebylo! Chytré desky SMART FOLDER. Snadná realizace příruček bez děrování, šití nebo lepení. Základní, ekonomická a standardní sada. Ceny 29/39/49 Kč/ks. To musíte vyzkoušet. Info ZDE Video ZDE

 

20170525 creativepack

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX