BAREVNÉ VZORNÍKY PDF Print Email

 

Ve světě barev se potřebuje vyznat každý, kdo to myslí s tvorbou a výrobou vážně. Barevné vzorníky patří k základním pomůckám tohoto světa. Využijte zkušeností DTP STUDIA, největšího producenta a dodavatele vzorníků v ČR a SR a kliknutím na obrázek si vyberte typ vzorníků. Nejste-li si jisti typem vzorníku navštivte stránku První rozhodnutí ZDE, nebo využijte jednoduchý Expertní systém ZDE. Potřebujete-li poradit - kontaktujte nás.

deleni vzorniku

Plakátový vzorník

 

PANTONE COLORS FOR PROCESS PRINTING OR WEB DESIGN 

 

pantoneposter 3d 480

Nad výběrem barvy se dají strávit hodiny. Věčné listování ve vzorníku, zkoušení na monitoru či tiskárně a stejně s výsledkem nemusíte být spokojeni. Svět barev má svá temná zákoutí. Stačí zvolit nesprávný barevný prostor či nevhodný profil a problém je na světě. V mnoha případech je navíc odděleno pracoviště návrhu a zpracování od výroby a tisku. Při potenciálních problémech je rychlá domluva, nemají-li obě pracoviště stejný vzorník, prakticky nemožná. Řešení se jmenuje plakátový vzorník PANTONE COLORS FOR PROCESS PRINTING OR WEB DESIGN. Více ZDE.

 

 

Novinka na trhu

 

 

vzorníky COLOR - NEJLEPŠÍ POMĚR CENA/VÝKON na trhu

 

Nejucelenější řada tištěných barevných vzorníků pro tisk (cmyk), elektronické publikování (rgb) a internet (html) na světé konečně k dodání v ČR a SR - více ZDE Vzorníky COLOR řeší 99% požadavků při práci s barvou a jsou orientované především na oblast digitálního tisku. Mají klasické vějířovité uspořádání, známé ze vzorníků Pantone a velmi výhodné ceny.

DTP STUDIO působí v oblasti publikačních technologií přes 20 let a je v ČR a SR v tomto oboru skutečnou autoritou. Zná potřeby oboru a čerpá z výhod největšího dodavatele vzorníků v ČR a SR. Navíc, díky nadstandardnímu před a poprodejnímu servisu, se s Vámi dovede podělit o zkušenosti. A ty jsou, jak známo, mnohdy k nezaplacení. 

Nabídka vzorníků řady COLOR obsahuje jak výběrové vzorníky  COLOR CMYK BASIC a COLOR CMYK COREL, tak i konverzní vzorníky COLOR CMYK SOLID (palety PANTONE C a U), COLOR CMYK TEXTIL (palety PANTONE TPX) a COLOR CMYK RAL (palety CLASSIC, DESIGN, EFFECT). Vzorníky COLOR jsou především určené pro oblast digitálního tisku a vyrábějí se ve variantách COATED (natírané, na nesané materiály) a UNCOATED (netatírané papíry, savé materiály ).

 

Pantone v DTP STUDIU

 

 

 

pantone v dtp studiu

 

DTP STUDIO s.r.o. navštívil PAUL GRAHAM, obchodní ředitel firmy PANTONE. Ocenil řadu aktivit DTP STUDIA s.r.o. v oblasti barevných vzorníků a poskytl nám mnoho interních informací přímo z „kuchyně“ firmy PANTONE. 

Zajímali jsme se o spolupráci firem COREL a PANTONE, o problematiku tisku přímých barev v oblasti laserového a inkoustového tisku a o rozšiřování barev PANTONE nejen v oblasti tisku, textilu a plastů, ale i nátěrových hmot a řešeních pro jednotnou barevnou vizuální komunikaci na jakémkoliv materiálu.

Jsme rádi, že Paulovi Grahamovi jsme mohli předat balíček našich barevných vzorníků CMYK BASIC, CMYK COREL a CMYK RAL a tak od nás odjížděl s dárkem, který možná bude inspirovat návrháře ve firmě PANTONE k vylepšení jejich barevných vzorníků o náš unikátní středový otvor.

I naši zákazníci budou mít ze schůzky nemalý profit. Kromě ujištění nejlepších prodejních cen vzorníků PANTONE SOLID Coated a Uncoated mohou kdykoliv zavolat pro radu a dostane se jim kvalifikované profesionální odpovědi. DTP STUDIO s.r.o. je v této oblasti jednoznačně v lize předních evropských firem! Více o vzornících najdete ZDE

 

Trocha teorie nikoho nezabije

 

TROCHA TEORIE NIKOHO NEZABIJE

alt

 

 V praxi se dnes setkáváme s čtyřmi barevnými světy - RGB (monitor počítače), CMYK (barevný tisk) a světem přímých barev PANTONE (tiskové a textilní barvy) a RAL (nátěrové hmoty).

Při práci s těmito barevnými prostory a v jejich vzájemných převodech na nás číhá mnoho nebezpečí. DTP STUDIO má v nabídce ucelený sortiment všech vzorníků pro běžné i speciální použití.

Pro zájemce o hlubší poznání problematiky barev jsme připravili samostatnou COLOR ACADEMY. Studium je zdarma a stačí kliknout na níže uvedený obrázek. 

 

 

 

 

Expertní systém

 

 

expertni system

Expertní systém - nejjednodušší výběr barevného vzorníku. Svět je barevný. K ovládnutí barev potřebujete barevný vzorník. Jak vybrat ten správný? Pomocí výběrů postupně určíte na jaký podklad budete barvu nanášet, jakou metodu barvení a jaký typ barvy budete používat. Kliknutím na obrázek nebo ZDE spustíte program, který vyhledá správné vzorníky s odkazy do eShopu s podrobnostmi a cenou. Věříme, že vám tento sytém pomůže a ušetří Vám mnoho času a trápení.