Ve světě barev se potřebuje vyznat každý. Barevné vzorníky patří k základním pomůckám tohoto světa - dávají jistotu správné reprodukce barev. Získáte přesné číselné zadávání barev, kterým rozumí celý svět. Využijte zkušeností DTP STUDIA, největšího producenta a dodavatele vzorníků v ČR a SR. Kliknutím na obrázek vyberte typ vzorníků nebo využijte jednoduchý Expertní systém ZDE. Potřebujete-li poradit - kontaktujte nás. Akce - Měření barev (pro majitele Voucheru zdarma) ZDE

deleni vzorniku

 

KLIKNĚTE PRO VÍCE INFORMACÍ (1 - 2 - 3 - 4 - 5): 

 

1. Nejlevnější řešení

 

 

PANTONE COLORS FOR PROCESS PRINTING OR WEB DESIGN 

pantoneposter 3d 480

Nad výběrem barvy se dají strávit hodiny. Věčné listování ve vzorníku, zkoušení na monitoru či tiskárně a stejně s výsledkem nemusíte být spokojeni. Svět barev má svá temná zákoutí. Stačí zvolit nesprávný barevný prostor či nevhodný profil a problém je na světě. V mnoha případech je navíc odděleno pracoviště návrhu a zpracování od výroby a tisku. Při potenciálních problémech je rychlá domluva, nemají-li obě pracoviště stejný vzorník, prakticky nemožná. Řešení se jmenuje plakátový vzorník PANTONE COLORS FOR PROCESS PRINTING OR WEB DESIGN. Více ZDE.

 

 

2. Novinka na trhu

 

 

vzorníky COLOR - NEJLEPŠÍ POMĚR CENA/VÝKON na trhu

 

Nejucelenější řada tištěných barevných vzorníků pro tisk (cmyk), elektronické publikování (rgb) a internet (html) na světé konečně k dodání v ČR a SR - více ZDE Vzorníky COLOR řeší 99% požadavků při práci s barvou a jsou orientované především na oblast digitálního tisku. Mají klasické vějířovité uspořádání, známé ze vzorníků Pantone a velmi výhodné ceny.

DTP STUDIO působí v oblasti publikačních technologií přes 20 let a je v ČR a SR v tomto oboru skutečnou autoritou. Zná potřeby oboru a čerpá z výhod největšího dodavatele vzorníků v ČR a SR. Navíc, díky nadstandardnímu před a poprodejnímu servisu, se s Vámi dovede podělit o zkušenosti. A ty jsou, jak známo, mnohdy k nezaplacení. 

Nabídka vzorníků řady COLOR obsahuje jak výběrové vzorníky  COLOR CMYK BASIC a COLOR CMYK COREL, tak i konverzní vzorníky COLOR CMYK SOLID (palety PANTONE C a U), COLOR CMYK TEXTIL (palety PANTONE TPX) a COLOR CMYK RAL (palety CLASSIC, DESIGN, EFFECT). Vzorníky COLOR jsou především určené pro oblast digitálního tisku a vyrábějí se ve variantách COATED (natírané, na nesané materiály) a UNCOATED (netatírané papíry, savé materiály ).

 

3. Pantone v DTP STUDIU

 

pantone v dtp studiu

 

DTP STUDIO s.r.o. navštívil PAUL GRAHAM, obchodní ředitel firmy PANTONE. Ocenil řadu aktivit DTP STUDIA s.r.o. v oblasti barevných vzorníků a poskytl nám mnoho interních informací přímo z „kuchyně“ firmy PANTONE. 

Zajímali jsme se o spolupráci firem COREL a PANTONE, o problematiku tisku přímých barev v oblasti laserového a inkoustového tisku a o rozšiřování barev PANTONE nejen v oblasti tisku, textilu a plastů, ale i nátěrových hmot a řešeních pro jednotnou barevnou vizuální komunikaci na jakémkoliv materiálu.

Jsme rádi, že Paulovi Grahamovi jsme mohli předat balíček našich barevných vzorníků CMYK BASIC, CMYK COREL a CMYK RAL a tak od nás odjížděl s dárkem, který možná bude inspirovat návrháře ve firmě PANTONE k vylepšení jejich barevných vzorníků o náš unikátní středový otvor.

I naši zákazníci budou mít ze schůzky nemalý profit. Kromě ujištění nejlepších prodejních cen vzorníků PANTONE FORMULA GUIDE SOLID mohou kdykoliv zavolat pro radu a dostane se jim kvalifikované profesionální odpovědi. DTP STUDIO je v této oblasti jednoznačně v lize předních evropských firem!

 

4. Trocha teorie nikoho nezabije

 

TROCHA TEORIE NIKOHO NEZABIJE

alt

 V praxi se dnes setkáváme s čtyřmi barevnými světy - RGB (monitor počítače), CMYK (barevný tisk) a světem přímých barev PANTONE (tiskové a textilní barvy) a RAL (nátěrové hmoty).

Při práci s těmito barevnými prostory a v jejich převodech číhá mnoho nebezpečí. DTP STUDIO má v nabídce ucelený sortiment všech vzorníků pro běžné i speciální použití.

Pro zájemce o hlubší poznání problematiky barev jsme připravili samostatnou COLOR ACADEMY. Studium je zdarma a stačí kliknout na níže uvedený obrázek. 

 

 

 

5. Expertní systém

 

 

expertni system

Expertní systém - nejjednodušší výběr barevného vzorníku. Svět je barevný. K ovládnutí barev potřebujete barevný vzorník. Jak vybrat ten správný? Pomocí výběrů postupně určíte na jaký podklad budete barvu nanášet, jakou metodu barvení a jaký typ barvy budete používat. Kliknutím na obrázek nebo ZDE spustíte program, který vyhledá správné vzorníky s odkazy do eShopu s podrobnostmi a cenou. Věříme, že vám tento sytém pomůže a ušetří Vám mnoho času a trápení. 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX