LingVista je moderní multimediální program pro výuku angličtiny. Obsahuje tisíce plně ozvučených slovíček, slovních obratů, frází a vět, které jsou namluveny rodilým mluvčím. Program je určen jak pro úplné začátečníky, tak i pro velmi zkušené a pokročilé studenty. LingVista vás díky své „nátlakové metodě" prakticky donutí dorozumět se anglicky v rekordně krátké době. Je totiž založen na efektivní metodě, využívající křivku učení a zapomínání. Počítač-učitel vám nabízí přednostně ty věty, které umíte nejméně, a naopak ty věty, které jste již zvládli, z testů vyřazuje. „Nátlaková metoda”, která je v programu obsažena, vám vymezuje poměrně krátký čas na správnou odpověď. Tím vlastně stimuluje běžné stresové podmínky, ve kterých se člověk ocitá, když musí konverzovat v cizím jazyce. Počítač s vaší pomocí okamžitě vyhodnocuje znalosti.
CDbox_lingvista_ang_120

2.400 ozvučených anglických frází a slovních spojení ve 120 lekcích odstupňované obtížnosti
MU_ang_button_120nátlaková metoda simulující podmínky běžné konverzace a usnadňující ovládání
procentuální hodnocení znalostí jednotlivých částí, včetně grafického znázornění
automatické vyhledávání lekcí nebo jen jejich částí s nejslabšími znalostmi
přes 15.000 frází ve frazeologickém slovníku se sofistikovaným vyhledáváním
použití moderních prvků uživatelského rozhraní včetně okamžité nápovědy
intuitivní obsluha, (velice jednoduchá i pro absolutní začátečníky)
rychlé a zároveň i důkladné testování vašich znalostí angličtiny


Metoda výuky

konečně program pro efektivní a snadnou výuku jazyků na Vašem PC!

„Nátlaková metoda” byla vyvinuta a poprvé použita firmou Neolit System. LingVista je tak s největší pravděpodobností první program svého druhu, který tuto metodu využívá. Dosavadní zkušenosti s „nátlakovou metodou” naznačují, že studenti dokáží zvládnout stejný rozsah látky za poloviční čas, ve srovnání s obdobnými výukovými programy.

Počítač - učitel vám nabízí přednostně ty věty, které umíte nejméně, a naopak ty věty, které jste již zvládli, z testů vyřazuje. „Nátlaková metoda”, která je v programu obsažena, vám vymezuje poměrně krátký čas na správnou odpověď. Tím vlastně stimuluje běžné stresové podmínky, ve kterých se člověk ocitá, když musí konverzovat v cizím jazyce. Počítač s vaší pomocí okamžitě vyhodnocuje znalosti. Nátlaková metoda” je založena na dvou jednoduchých principech:

LingVista Plus vám předloží českou frázi a vy si musíte do stanoveného limitu vybavit (popř. vyslovit) její anglický překlad. Program simuluje tu část konverzace, ve které chcete vašemu protějšku sdělit nějaký fakt a musíte se do určité doby vyjádřit. Pokud tak neučiníte, konverzace pravděpodobně ztroskotá.
Další princip vychází ze druhé, stejně důležité části konverzace - poslechu. V běžné situaci vám váš protějšek anglicky vysloví nějakou informaci a vy musíte pochopit, co vám sdělil. Musíte mít natrénovaný takzvaný “náslech”. LingVista prostřednictvím rodilého mluvčího vysloví anglickou frázi a vy máte stanoven krátký čas na porozumění této frázi. Pokud to nedokážete, LingVista si tuto frázi zapamatuje a “driluje” vás z ní tak dlouho, dokud nedosáhnete stoprocentní znalosti!
LingVista Plus obsahuje oproti verzi LingVista nový a výkonný Přehrávač frází a ve volbě Seznámení s novými frázemi kontrolu vlastní výslovnosti a porovnání s výslovností rodilého mluvčího. Ozvučeny jsou i české fráze. LingVista Pro podporuje výuku češtiny pro cizince.

mikrofon k programu

Vstup přes mikrofon - záznam a vyhodnocení vaší odpovědi je důležitá zpětná vazba pro zkvalitnění a urychlení výukového procesu - zasláním vyplněné registrační karty Vám vzniká nárok na zaslání jednoho mikrofonu ZDARMA! Tento mikrofon je certifikován pro použití s programem Lingvista Plus!

obsah

obsahuje část “Seznámení”, která vám nabídne k výuce nové fráze
obsahuje část “Test znalostí”, která prověří vaši schopnost vybavit si rychle anglický překlad
obsahuje část “Test náslechu”, která zjistí, nakolik jste schopni porozumět rodilému mluvčímu
obsahuje přes 15.000 frází ve frazeologickém slovníku s unikátním vyhledáváním uprostřed vět
obsahuje Přehrávač frází pro snadný a důkladný nácvik vlastní výslovnosti (8 scénářů)

požadavky

je určen pro neomezený počet studentů - LingVista sleduje znalosti  a průběh výuky u každého zvlášť
je optimalizován pro jednoduché ovládání, využívající všech výhod Windows 95 a NT
vyžaduje nainstalované Windows 95/98 nebo NT, 8 MB RAM, CD-ROM a zvukovou kartu


výhodně

celý balíček AJ+NJ
si můžete objednat za zvýhodněnou cenu

CENY A OBJEDNÁVKY Lingviasta PLUS - ANGLIČTINA ZDE

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX