480 boxpluspackx7

Produkty CorelDRAW dnes představují vyspělé řešení pro tvorbu a realizaci tiskovin, internetových prezentací či vyřezávané reklamy. Šíře těchto aplikací však vyžaduje mnoho znalostí a profesionality.

Proto vznikly sady PlusPACK, které, díky bohatému vybavení, pomáhají každému uživateli CorelDRAW s potřebnými informacemi, daty a programy.

Řada z nich až neuvěřitelně dovede zrychlit a zefektivnit práci, jiné zase zabraňují chybám či pomáhají k lepším finálním výsledkům.  PlusPACK pro CorelDRAW se vždy vyplatí.

 

pro CorelDRAW X7

 

PLUSPACK PRO CORELDRAW GS X7

 

Balíček s DVD-ROM a s obsahem, který ocení každý uživatel CorelDRAW GS X7, kterého překvapilo nepohodlné on-line stahování doplňkového obsahu v originální instalaci CorelDRAW GS X7, absence literatury a nedostatek doplňkových informací a programů. Kompletní představení obsahu ZDE. Eshop ZDE. Rychlý obsah:

 

ppx7 02 ppx7 03

Doplňková dokumentace

 • První kroky s CorelDRAW GS X7 - PDF příručka a eDokument
 • Uživatelský manuál CorelDRAW X7 - 688 stran PDF příručka a eDokument (ENG)
 • Uživatelský manuál CorelPhotoPAINT X7 - 517 stran PDF příručka a eDokument (ENG)
 • Vzorníky písem k verzím SPECIAL - 498 CZE písem a 700 písem - PDF indexové a typografické vzorníky (více než 1.250 stran !)

ppx7 06 ppx7 07

Clipart Pack

 • 20.000 vektorových klipartů ve formátu pro CorelDRAW (více ZDE)
 • 20.000 náhledových obrázků ce formát JPG
 • PDF příručkou a eKatalog

 ppx7 08 ppx7 09

 

Sada 4 elearningových kurzů na DVD včetně doplňkových programů

 • PDF bez problémů (více ZDE)
 • Dokumenty bez problémů (vice ZDE)
 • Barva bez problémů (více ZDE)
 • Písma bez problémů (více ZDE)

ppx7 10 ppx7 11

ppx7 12 ppx7 13

ppx7 14 ppx7 15

ppx7 16 ppx7 17

   

Balíček s DVD-ROM a s obsahem, který ocení každý uživatel CorelDRAW GS X7.

Ceny a objednávky - Eshop ZDE.

 

 

pro CorelDRAW X5/X6

 

PLUSPACK PRO CORELDRAW X5/X6 CZE

 

Praktický doplněk pro všechny balíčky CorelDRAW GS X5, který rozšiřuje Vaše možnosti při práci s touto sadou programů. Naučíte se skutečně dokonale pracovat s barvou, jednoduše vyhledávat kliparty včetně vektorových siluet automobilů (osobních i nákladních). Šest postupů, tipů a triků "Krok po kroku" z pracovišť profesionálů Vám umožní zrychlit a zlepšit výsledky Vaší práce. Specifickým problémem při přechodu na CorelDRAW GS X5 mohou být česká písma. V samostatné části pochopíte, jaká písma jsou ještě „uchoditelná“ a kde je najdete. Navíc v balíčku PlusPACK pro CorelDRAW X5 dostáváte i bonusový CD-ROM s 498 CZE písmy a tištěný vzorník těchto písem.

pluspackX5_boxOBSAH

qred10 Práce s kliparty - program, databáze a návod pro textové vyhledávání klipartů + extra sada (plus 380 značek ve vektorech).
qred10 Práce s barvou - rychlokurz barevného DTP, barevné vzorníky a program pro správné barevné nastavení monitoru.
qred10 Práce s písmy - představení množiny českých Premium fontů a OpenType fontů plus instalace písem z bonusového CD-ROM krok po kroku.

a navíc najdete

qred10 6 tutoriálů, které se každému uživateli CorelDRAW GS X5 jistě budou hodit: Výběr barev, Rychlá maska, Skok z obrazu, 3D foto z běžné fotografie, Odrazové světlo, Fotografie na ploše.
qred10 380 značek ve vektorech (cdr, ai, pdf).
qred10 130piktogramů ve vektorech (cdr, ai, pdf).

Druhé CD-ROM s 498 CZE písmy doplňuje přehledný tištěný vzorník písem tak, abyste měli okamžitou představu o vzhledu písma ještě před jeho instalací.

NENECHÁME VÁS NA HOLIČKÁCH

Potřebujete ještě nějaké doplňkové informace? Volejte nám po své síti - O2 tel.: 244 466 666, 607 411 511, VODAFONE 777 788 345. On-line můžete i komunikovat e-mailem COREL@DTP STUDIO.CZ Poradíme Vám a podělíme se s Vámi o 20 let zkušeností! qred10 CENY A OBJEDNÁVKY PlusPACK pro CorelDRAW X5/X6 qred10 E-SHOP ZDE qred10

 

 

pro CorelDRAW X3/X4

 

PlusPACK pro CorelDRAW X3 / X4 CZE

110_PPX3PACKPracujete s CorelDRAW X3 / X4 a potřebovali byste rychle načerpat nové znalosti a zkušenosti jak pracovat s tímto balíčkem programů s co nejefektivněji? Nestačí Vám přiložená dokumentace a potřebovali byste „nezničitelný“ katalog (nebo dokonce katalogy) klipartů. Láká Vás možnost vyhledat klipart podle hesla? Pokud ano, pak je balíček PlusPACK pro CorelDRAW X3 / X4 přesně to, co hledáte!

Přehled obsahu produktu

qred10 7 výukových videosekvencí v češtině (pomoc při práci, vektorizace, vrstvy a šablony, instalace písem, úprava fotografií, tipy a triky a elektronické publikování).

qred10 7 skript z jednotlivých oblastí práce s CorelDRAW X3 / X4 v češtině (účinná pomoc, vektorizace bitmap, příprava vícestránkových dokumentů, druhy a instalace písem, základy počítačového zpracování fotografií, snadnější práce v CorelDRAW a tvorba PDF a HTML výstupů z CorelDRAW X3 / X4).

qred10 PDF katalog klipartů

qred10 program a databázi pro textové vyhledávání klipartů CorelDRAW X3 / X4

podrobnější obsah produktu


PlusPACK pro CorelDraw X3 / X4 obsahuje výuková videa, která vám rychle a jasně ukáží jak a co nastavit při vektorizaci, práci s digitální fotografií, jak rychle a efektivně pracovat s vrstvami, jak používat šablony a systém nápověd a jak se správně instalují písma. Navíc přidáme pár tipů a triků a zmíníme se i o oblasti elektronické publikování. Pro snazší studium v PlusPACKu také najdete PDF skripta, která korespondují s výukovými videosekvencemi. „Nezničitelný“ katalog klipartů je zpracován v PDF souboru, který obsahuje všechny kliparty z CorelDRAW X3 / X4. Základní verze PlusPACKu pro CorelDRAW X3 / X4 také obsahuje program a databáze všech klipartů z CorelDRAW X3 / X4. Vyhledání a import tématického klipartu je v něm dílem okamžiku. Tedy již žádné pracné hledání v katalogu, stačí zadat textově např. klíčové slovo „sun“ a program Vám vyhledá všechny kliparty z CorelDRAW X3 / X4, které obsahují slunce. Klikem myši se můžete podívat na jejich náhled a dvojklikem máte vybraný klipart v Corelu!

Již v základní verzi obsahuje výuková videa, která vám rychle a jasně ukáží jak a co nastavit při vektorizaci, práci s digitální fotografií, jak rychle a efektivně pracovat s vrstvami, jak používat šablony a systém nápověd a jak se správně instalují písma. Navíc přidáme pár tipů a triků a zmíníme se i o oblasti elektronické publikování. Pro snazší studium v PlusPACKu také najdete PDF skripta, která korespondují s výukovými videosekvencemi.

„Nezničitelný“ katalog klipartů je zpracován v PDF souboru, který obsahuje všechny kliparty z CorelDRAW X3 / X4. Tento katalog vznikl montáží z instalačního CD a tak není zatížen chybou, jako originální tištěný katalog. V PlusPACKU je dokument k dispozici i po jednotlivých oddělených stránkách, které můžete např. posílat mailem. Tak si může Váši zákazníci mohou v klidu a bez Vaší přítomnosti vybrat klipart, který se jim líbí.

Poslední komponenta základní verze PlusPACKu pro CorelDRAW X3 / X4 je program a databáze všech klipartů z CorelDRAW X3 / X4. Vlastní program se nemusí instalovat a po propojení s dodávanou databází a úložištěm Vašich klipartů je vyhledání a import tématického klipartu dílem okamžiku. Tedy již žádné pracné hledání v katalogu, stačí zadat textově např. klíčové slovo „sun“ a program Vám vyhledá všechny kliparty z CorelDRAW X3 / X4, které obsahují slunce. Klikem myši se můžete podívat na jejich náhled a dvojklikem máte vybraný klipart v Corelu!

qred10 CENY A OBJEDNÁVKY PlusPACK pro CorelDRAW X3/X4 qred10 E-SHOP ZDEqred10

pro CorelDRAW 11/12

 

 

PlusPACK pro CorelDRAW 12 CZE

110_PP12PACKTento produkt je určen uživatelům speciální edice CorelDRAW 12 CZE SE, která byla k dispozici za výprodejní cenu a která obsahuje licenci a CD-ROM se všemi programy standardního balíčku CorelDRAW Graphic Suite 12 CZE. V PlusPacku pro CorelDRAW 12 CZE SE je pamatováno i na uživatelé, kteří přecházení na tento produkt z nižších verzí CorelDRAW. Kromě instalačních doporučení je v tomto PlusPACKu probírána i otázka instalace a provozuschopnost českých písem, spolupráce s množinami klipartů, obrázků a fotografií z nižších verzí CorelDRAW. Dále si každý uživatel PlusPACKu může pomocí přiložených programů ověřit správnou geometrii monitoru (velmi aktuální u širokoúhlých formátů) a svůj LCD nebo CRT monitor základním způsobem správně barevně nastavit. Pro profesionálnější grafickou práci druhé CD obsahuje kurz „Jak se co dělá v Grafice a DTP“, kde na konkrétních příkladech se seznámíte s prvky layoutu, výběru písma, řešení tiskovin a internetových komponent.

obsah produktu

qred10 CD 1 - Vše pro CorelDRAW GS 12 CZE Instalace krok po kroku, problematika českých písem, spolupráce s datovými množinami z CorelDRAW 9/10/11, kalibrace a nastavení monitoru.
qred10 CD 2 - Jak se co dělá v grafice a DTP. Vše potřebné o zásadách volby barvy, výběru typu písma a návrhu layoutu. Na praktických příkladech jsou demonstrovány postupy správné realizace merkantilních tiskovin, přípravy internetového designu a realizace informačního letáku.
qred10 Součástí produktu je i digitální barevný vzorník, PDF katalogy klipartů a programy pro geometrii a barevné nastavení CRT a LCD monitorů!

qred10 CENY A OBJEDNÁVKY PlusPACK pro CorelDRAW 12 qred10 SHOP ZDEqred10

 

nezávislá recenze

 

proč používám pluspack...

...odpověď P. Příbramského, volného grafika a autora řady známých logotypů, který pracuje pro prestižní zákazníky (např. BMW, CMA...): " Corel mě vyhovuje svojí kreativitou a umožňuje mě ihned realizovat myšlenky. Super je databázové vyhledávání klipartů pomocí hesel, které je součástí PlusPACKu. Přinutil jsem se i prostudovat v PlusPACKu informace k méně známým programům, které jsou součástí balíčku CorelDRAW. Byl jsem překvapen jejich hodnotou. Úplně mě učarovalo spojení CorelDRAW a CorelPhotoPAINT. Netušil jsem, že takto mohou spolupracovat. Domnívám se, že PlusPACK by měl mít každý uživatel. Za ty peníze mohu jenom doporučit!

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX