Dobré světlo a kvalitní fotografie patří nerozlučně k sobě. Tato stará pravda platí dvojnásob u dnešní digitální fotografie, kde expoziční pružnosti CCD prvků zdaleka nedosahují možnosti běžného kinofilmu. Dobré světlo znamená půl vítězství. Správné nasvícení objektu je součástí řemeslné dovednosti a kreativní invence dobrých fotografů. Nemusíte však hned investovat statisícové částky do ateliérového osvětlení, abyste si mohli vyzkoušet postupy profesionálů! Pohrajte si s dopadajícím světlem a hned poznáte ten rozdíl. Chtějte víc, než jen mačkat spoušť.

Ideální odrazová plocha pro kreativní práci se svĚtelnými podmínkami v exteriéru i interiéru


altalt MYLAR je zlato/stříbrná, oboustranně pokovená pevná a vysoce odolná polyesterová fólie. Stříbrná plocha světlo odráží neutrálně, zlatá plocha pak světlo "ladí" do teplých tónů. Tohoto triku se s výhodou používá při focení teplých barev. Dvě funkce za jedny peníze...
alt IDEÁLNÍ PRO FOTOPRAXI - pro zlepšení světelných podmínek v exteriéru i interiéru, použitelnost ve standardní i efektové fotografii. Možnost upevnění na stojany, plochy nebo do prostoru standardní lepící páskou. Vícenásobné použití.
alt RYCHLÉ APLIKACE - světelný tunel, velkoplošná zrcadla či odrazový deštník jsou aplikace mylarové fólie, které realizujete během pár minut. Kombinace LightBOXu 5000K a Mylaru jako světelného tunelu je ideálním řešením pro produktovou fotografii. Snadno realizujete i velkoplošné odrazové plochy, které v mnohém překonávají i drahá profesionální řešení. 
alt LEHKÉ A SKLADNÉ BALENÍ - vyzkoušejte si sami použití nejmodernějšího materiálu s vysokou odrazivostí světla a dosáhnete snadno výsledků, které Vás mile překvapí. Nebojte se experimentů s osvětlením a vyzkoušejte si sami několik snadných, ale účinných aplikací. Ne nadarmo se přece fotografové zdraví pozdravem "Dobré světlo".

možnosti použití

alt JEDNODUCHÝ FOTOATELIER - schéma , jednoduchá odrazová plocha, fotoaparát a dobrý zdroj světla a můžete začít. Skutečně i tak málo stačí pro dobrý výsledek!
alt ODRAZOVÉ DESKY Z MYLARU - skládací odrazová plocha s profesionálními výsledky na cesty za pár korun. Pomocí průhledné pásky napnete MYLAR PHOTOPACK na papírovou podložku, nebo jednoduchý rám a máte hotovo... Ke zhotovení 4 desek stačí 1 ks MYLAR PHOTOPACK.
alt SVĚTELNÝ TUNEL V PRODUKTOVÉ FOTOGRAFII - fotonová past pro fotografování bez stínů. Ideální pro katalogy a maskování při počítačovém zpracování. Ukázka a postup. PORTRÉTNÍ FOTOGRAFIE - je známým faktem, že v portrétní fotografii málo kdy vystačíte s jedním zdrojem světla! Fotoseriál "jak na to" ukazuje postupy a výsledky. Volně zpracováno podle www.webphotoschool.com.

alt ODRAZOVÝ DEŠTNÍK - vyměnit potah klasického deštníku za mylarový je práce na jeden večer. Získáte tak profesionální řešení pro ateliérovou fotografii. Pro 2 deštníky stačí jedno balení MYLAR PHOTOPACK.

OBSAH BALeNÍ

MYLAR PHOTOPACK
alt vysoce odrazová zlato/stříbrná fólie (rozměr 1,5 m x 2 m = celkem 3m2 stříbrné a 3m2 zlaté odrazové plochy!) 
alt CD ROM Jak se co dělá V DIGITÁLNÍ FOTOGRAFII (učebnice Digitální fotografie plná příkladů, postupů, tipů a triků. Rozsah přes 500 stran)
alt kalibrační fotografie pro věrné barevné nastavení digitálních snímků při zpracování.
 

MYLAR SG6 - NOVINKA!
alt vysoce odrazová zlato/stříbrná fólie (rozm?r 1,5 m x 2 m = celkem 3m2 stříbrné a 3m2 zlaté odrazové plochy!)
alt kalibrační fotografie pro věrné barevné nastavení digitálních snímků při zpracování.
alt tištěná aplikační příručka 


Původní balení MYLAR PHOTOPACK 2M a MYLAR PHOTOPACK 5M s jednostranně pokovenou folií pro nižší uživatelský benefit se již nebudou dodávat!

CENY A OBJEDNÁVKA

 

alt Mylar - odrazová folie alt ZDE alt

 

Z DTP STUDIA VŽDY NĚCO NAVÍC - NÁVODY A UKÁZKY POUŽITÍ
JEDNODUCHÝ FOTOATELIER NA PRODUKTOVOU FOTOGRAFII

Původní snímek... všimněte si stínu a neprokreslené tmavé oblasti uvnitř pořadače. Také nasvícená oblast je bez detailu (vypálená). Celkově je znát nepříznivý vliv vysokého kontrastu. ...a snímek s použitím odrazové plochy kontrast kompozice je snížený, všimněte si prokreslení oblasti uvnitř pořadače. Na podložce pod pořadačem je zřetelné vyvážení světla a stínu.

 

 

PROFESIONÁLNÍ VÝSLEDKY SE SVĚTELNÝM TUNELEM

Světelný tunel aneb "Fotonová past"... vznikl jednoduše nalepením fólie na osvětlovací těleso LightBOX 5000K ... a výsledky, aneb co více si přát. všimněte si žádné rušivé stíny, dokonale rozptýlené světlo, prokreslené stíny, silný a kvalitní světelný zdroj.


UKÁZKA POUŽITÍ V PORTRÉTNÍ FOTOGRAFII

 


 

APLIKACE ZPRACOVANÉ NAŠIMI ZÁKAZNÍKY

Podrobné návody - přesvědčte se je to snadné... Skládací odrazová plocha na cesty (autor Martin Novotný). Praktické použití odrazové plochy (autor Jaroslav Tupý).Detailní postup "krok po kroku" najdete v aplikační příručce, která je dodávána ke každému produktu MYLAR SG6.

Z recenze časopisu Fotografie Magazín..."Napnutím fólie MYLAR na drátěný rám ze sluneční clony pro automobily získáme levně obdobu drahých skládacích odrazových ploch"..." vysoce odrazivá fólie MYLAR je dostupná opravdu pro všechny. Za "malé" peníze získáte zdatného pomocníka pro dosvětlení stínů"... Recenze v ?asopisu DIG

 


alt CENY A OBJEDNÁVKA alt Mylar - odrazová folie alt ZDE alt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX