alt

Klasická typografická lupa

Klasická typografická lupa v dodávce z DTP STUDIA s.r.o. je jedním z nejlepších modelů na trhu z hlediska poměru cena/výkon. Jedná se o skládací model, kovová konstrukce, černý elox.
Optické vlastnosti - tvrzená čočka - spojka +16 (měřeno v ČR), velmi dobrá světelnost a malé soudkové zkreslení (průměr čočky 30 mm).  Díky pevné vzdálenosti podložka / lupa se nemusíte při dobrém zraku (+/- 1 dioptrie) starat o zaostření (jinak stačí lehce oddálit). Lupa Vám zaručí 6ti násobné zvětšení. Základna se stupnicemi Vám umožní okamžitý odečet vzdáleností v milimetrech a bodech. Rozměry: 60 x 40 x 20 mm (složená) a 60 x 40 x 50 mm (rozložená).

Typografická lupa se dodává ve dvou modelech:

alt typogragická lupa bez osvětlení
alt typografická lupa s osvětlením (2x LED)

Model s osvětlením, který je jen o málo dražší disponuje moderním světelným zdrojem LED a vyměnitelnou standardní "knoflíkovou" baterií, která je součástí dodávky! Oba modely dodávané v krabičce v praktickém přenosném pouzdře.


alt PRECIZNÍ LUPA SKLÁDACÍ

Kovová skládací lupa s trojitou skleněnou čočkou a s 20ti násobným zvětšením. Ohnisková vzdálenost 21 mm. Lupa se dodává v plastové krabičce vyložené sametovým flokem. Identická výrobní technologie jako u vojenských optických zaměřovačů. Tento model též používají profesionální zlatníci při identifikaci "šupin" zlata... Díky kontaktům DTP STUDIA s.r.o. je v eshopu za opravdu zajímavou cenu!

rozměry: 40 x 25 x 15 mm (složená) a 65 x 25 x 15 mm (rozložená)

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Typografické lupy alt ZDE alt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX