Přichází revoluce v dobíjení, první skutečně multifunkční nabíječka AA/AAA baterií! Díky patentem chráněnému systému dokáže nabíjet i jednorázově použitelné alkalické baterie. Mikroprocesorem řízené "dobíjení" jednorázových alkalických baterií aktivuje chemické procesy, zvyšuje napětí a prodlužuje jejich životnost, přičemž umožňuje až 20 "dobíjecích" cyklů v závislosti na stavu baterie. Nabíječka pracuje s nízkým proudem 50 mAh a je vhodná i pro dobíjení akumulátorů NiMH/NiCd. Vestavěný snímač teploty, automatické ukončení procesu dobíjení po 4 hodinách, kontrola polarity a tester kvality baterií zabraňuje přehřátí.

POWER X11 - PARAMETRY

powerx11
qred10 Nabíječka POWER X11 prodlužuje životnost, aktivuje chemické procesy a zvyšuje napětí alkalických baterií,
plná certifikace pro Evropskou unii a CE/FCC/CB/LVD/C-TICK/KTL/PSE/RoHS/REACH.
qred10 Určeno pro nabíjení a dobíjení AA a AAA alkalických/NiMH/NiCd baterií/akumulátorů a v omezené míře i pro zinko-uhlíkové baterie. Patentově chráněno EU,US,ASIA…
qred10 Alkalické baterie se dobijí za 4 hodiny. Opakované dobíjení je možné provést až 20krát.
qred10 Vše je kontrolováno a řízeno mikroprocesorem, max. kapacita pro každou ze 4 dobíjených baterií je 2.700 mAh. Nejvyššího počtu dobití baterií dosáhnete tím, že budete používat kvalitní značkové alkalické baterie, které nebyly úplně vybité. 
qred10 Lze nabíjet baterii, 2 baterie, 3 baterie nebo také všechny 4 baterie současně. Indikace stavu nabíjení pomocí LED diod. Vestavěný snímač teploty zabraňuje přehřátí, bezpečnostní časovač s automatickým vypnutím po 4 hodinách.
qred10 Automatická kontrola polarity (+/-), při nesprávném vložení není spuštěno nabíjení. Vestavěný tester stavu baterie, nabíjecí proces nebude spuštěn, pokud je baterie poškozená.

POWER X11 - DALŠÍ KOMPONENTY


qred10 Alkalické baterie – využijte všech výhod značkových alkalických baterií DURACEL. Vysoká kapacita, žádné vybíjecí proudy, okamžitá připravenost k nasazení. Navíc ve spojení s výše uvedenou nabíječkou možnost až 20 násobného dobíjení. Tak to se vyplatí!
qred10 NiMH akumulátory – neodolali jsme a do sady i pro samostatné pořízení jsme doplnili komplet nejnovějšími NiMH akumulátory AA s kapacitou 4.900 mAh. Ano, čtete správně, tyto články umí poskytnout proud 1 A skoro 5 hodin! Výrobní technologie čerpá z vysokých investic do elektroautomobilového průmyslu.
qred10 Plastová krabička – Také nosíte s sebou více sad baterií a nemáte přehled v nabitých a nenabitých článcích? S tím je konec. Plastová krabička pro 4 ks AA článků Vám pomůže udělat si v tom pořádek.

POWER X11 – OBJEDNÁVKY


qred10 Sada Nabiječka + 2 Aku NiMH AA 4.900 mAh + 4 AA Alkalic - objednávka ZDE
qred10 Sada 4 ks akumulátor NiMH4.900 mAh AA - objednávka ZDE
qred10 Sada 4 ks alkalická baterie Duracel - objednávka ZDE
qred10 Plastová krabička pro 4 AA články (Aku/baterie) - objednávka ZDE

Objednávku můžete také poslat e-mailem ZDE . V emailové objednávce nezapomeňte uvést typ produktu, počet kusů a fakturační, dodací a platební (převod/dobírka) údaje. Chcete vědět více? Napište nám - eMail ZDE nebo volejte po své síti (pevná - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345, Tmobile - 604 134 124). Jsme tu pro Vás...

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX