Digitální reprografie přináší uživatelům digitálů až neuvěřitelné výhody. Mohou rychle a kvalitně digitálně kopírovat klasické fotografie, papírové dokumenty, celé šanony či knihy a tak to, co si vždy slibovali, že si bez problémů naskenují a nikdy to neudělali, mají za pár minut hotovo! A co je ještě důležité - nic je to nestojí!

digi_norman_paska_720

 

Norman DigiCOPY DC21A/B

qred10 digi_norman_iluKvalitní a pevný reprografický duralový stativ s nulovým stupněm volnosti (žádné klouby, žádné nežádoucí kmitání).
qred10 Snadné převody všech papírových dokumemtů A4+ do počítače
qred10 Využití digitálního fotoaparátu jako skeneru reálných produktů do rozměru 30x20x10 cm (např. hodinky, minerály, šperky...).
qred10 Statické i mobilní využití doma, ve firmě, na úřadu nebo všude tam, kde dokument nechcete půjčovat nebo ho potřebujete např. zkopírovat a rozeslat kopie e-mailem atd...
qred10 eLearningový kurz na CD-ROM s příklady převodů dokumentů do PDF či TXT, nebo klasických fotografií do digi alba.
qred10 Speciální reprografický program PhotoANGEL, který pomáhá v náročnějších úkolech (práce v pravoúhlé síti).

Model Norman DigiCOPY
DC 21A je spíše určen pro kancelář – uchycená na desku do 20 mm. K modelu DC21B se dodává samostatná průmyslová svěrka pro uchycení na tloušťku až 70 mm.

720_digicopyrada

Norman DigiCOPY DC21C – pracoviště s bočními světly

Sada obsahuje kromě stojanu DigiCOPY 21B i
2 ks bočních světel se svítivostí 2x 400 lmn pro zajištění lepších světelných podmínek. Je spíš vhodná jako stacionární reprografické pracoviště pro digitalizaci dokumentů či předmětů do formátu A4+.

720_digicopy_full

program PhotoANGEL - součást všech sad digicopy

Program PhotoANGEL je speciální utilita, která Vám pomůže rychle a jednoduše
oříznout a natočit do pravoúhlé sítě fotografie a dokumenty pořizované digitálními fotoaparáty a scannery. Pro zvýšení produktivity Vaší práce je navíc vybavena řadou pomocných funkcí, jako např. změna velikosti, JPG komprese, přidání pasparty, automatické nastavení kontrastu a jasu... Užitečný program PhotoANGEL 1.0 je součástí produktů DigiCOPY DC21A/B/C.

eLearningový kurz a návody - Jak se co dělá v digitální reprografii

jscd_reprografie_120Díky multimediální učebnici / příručce zvládnete rutinní postupy při digitální archivaci dokumentů. Např. 250 stran knihy, 10 plných šanonů dokladů, 500 vizitek, 1000 starých fotografií nebo všechny návody a důležité dokumenty. To je v digitální reprografii práce na pár hodin. Navíc CD/DVD s takovým objemem dokumentů lze mít vždy po ruce a jednoduše jej prohlížet, kopírovat a bezpečně zálohovat. To je další výhoda! Kolik dokumentů může být takto zachráněno při stále častějších živelných katastrofách? Obsah CD/DVD:

qred10 Základy reprografie, dostupná zařízení a práce s nimi – základní parametry, tipy, triky, improvizovaná a profesionální zařízení, důležité parametry, jednotlivé komponenty. 
qred10 Digitální reprografie, programy a návody pro praxi – výhody, datové soubory, převody do PDF, OCR – optické rozpoznávání textů. 
qred10 Práce se speciálním programem pro reprografii PhotoAngel (CZ lokalizace!). 
qred10 Konkrétní postupy archivace a kopírování – digitalizace dokumentu a její převod pomocí OCR do textového editoru; ukládání účetních dokladů do PDF dokumentu, vytvoření obrazové databáze vizitek, archivace dokumentů na CD-ROM atd. … 

Ceny a objednávky

qred10 Norman DigiCOPY DC21A – objednávka ZDE
qred10 Norman DigiCOPY DC21B – objednávka ZDE
qred10 Norman DigiCOPY DC21C – objednávka ZDE

Objednávku můžete také poslat e-mailem na objednavka(zavináč)dtpstudio(tečka)cz. V emailové objednávce nezapomeňte uvést typ produktu, počet kusů a fakturační, dodací a platební (převod/dobírka) údaje.


Vyřešte problém ještě dnes

Chcete vědět více? Kontaktujte nás na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Pište nebo volejte po své síti (pevná - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345, Tmobile - 604 134 124). Jsme tu pro Vás. 

Z e-mailu uživatelů

...Protože pracuji na systému archivace dokumentů k projektům pro Český Telecom, vyzkoušel jsem "ofocování" dokumentů digitálním fotoaparátem a byl jsem překvapen produktivitou, která byla dvoj až trojnásobná oproti drobnému skenováni a s lepší kvalitou!"... Jaromir Urban

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX