Nastává doba, kdy pro úspěch či neúspěch bude rozhodující, jakým způsobem budete schopni předvést Váš produkt. Dobrá cena a bezproblémové funkce se považují za samozřejmost.
První okouzlení internetem je to tam. Pár slov a zkopírovaná fotka už nestačí. Potenciální zákazník si dnes chce nabízený produkt skutečně prohlédnout a ne ho jen vidět z pár fotografiích.

P306_07


SADA PHOTO360

 

Díky technologiím 360° prohlížení máte takový koncept po ruce. Technologie je jedna věc, opravdové nasazení věc druhá. Proto DTP STUDIO s.r.o. připravilo sadu PHOTO360, která obsahuje vše, co skutečnému používání budete potřebovat:

qred10 NORMAN TURNTABLE – 360° točna s úhlovým 30°/15° označením. Průměr 31 cm, obvod 97 cm, nosnost 80 kg, černý ABS plast, kovová kuličková ložiska.
qred10 NORMAN PHOTOGRAPHY NP150 - fotografický stativ s 3D hlavou. Klasický TRIPOD max. výška k hlavici 150 cm, složený 52 cm + textilní pouzdro, Kvalitní aluminiová teleskopická skládací konstrukce. Integrovaná vodováha. Váha 680 g. Odnímatelná základna, klička rychlého svislého posuvu. Aretace všech poloh.
qred10 360° PHOTO PRO INTERNET A E-SHOP – CD/DVD s programy, daty, postupy „krok po kroku“, tipy a triky a konkrétními příklady zpracování projektů (model, hodinky, šperky, odívání, boty, obaly). Programy jsou ve free nebo trial verzích s postupy neomezeného použití.
qred10 NORMAN ASSISTANCE - bezplatný voucher pomoci při prvním zpracování a publikování.

Prostudujte výhody, které Vám sada PHOTO360 nabízí a klikněte si níže uvedenou animaci modelu Ferarri a poznáte hned rozdíl (v případě absence standardních funkcí JAVA je Vašem internetovém prohlížeči si je můžete stáhnout zdarma - bližší informace viz. odstavec PŘÍKLADY ZPRACOVÁNÍ).

 

P306_05


VÝHODY, KTERÉ VÁM SPADNOU DO KLÍNA

 

Dobře udělaná prezentace pomocí automatického otáčení s možností uživatelského prohlížení (vlevo/vpravo, přiblížení/oddálení) znamená řadu benefitů rozhodující pro úspěch:

qred10 Moderní One View Prezentation (prezentace na jeden pohled).
qred10 Psychologicky úspěšný obchodní model - uživatel si prohlíží produkt tak, jak sám chce.
qred10 Jednoduché a rychlé zpracování (od záměru k výsledku za 15 minut).
qred10 Konkurenční náskok za nízkou a jednorázovou investici.

Ještě váháte? Nebo si myslíte, že nic takového nepotřebujete, že je to složité a stojí to moc peněz?

qred10 Cena – 3.999 Kč za kompletní řešení včetně točny, stativu, programu a asistence se Vám zdá hodně? Ne to nemyslíte vážně.
qred10 Složitost – 12 úhlových snímků díky 360 točně se stupnicí je triviální práce na 5 minut. Zpracování 360 prezentace spočívá jen v usazení a exportu obrázků a program pro ovládání dostáváte hotový. Složité? Určitě ne!
qred10 Asistence – publikování na internet nebo na CD/DVD je díky použitým HTML a JAVA jednoduché. To, co je pro jednoho jednoduché, může být pro druhého nepřekonatelný problém. Proto v sadě PHOTO360 najdete i bezplatný voucher pomoci při zpracování a publikování.

PŘÍKLADY ZPRACOVÁNÍ

 

Příklady zpracování (model automobilu, hodinky, šperk, boty, kšiltovka, obal produktu) Vám můžeme, spolu s postupem zpracování, poslat e-mailem. Stačí Vám poslat poptávku na photo360(zavináč)dtpstudio(terčka)cz. Všechny příklady jsou zpracovány v JAVA (pokud nemáte nainstalovánu tuto podporu možno stáhnout a nainstalovat ZDE). Kromě technologie JAVA program pro zpracování dovoluje i použítí ActiveX QuickTime společnosti Apple (též možno bezplatně stáhnout ZDE). U všech příkladů je nastaveno automatické otáčení s možností řízení rychlosti a po kliku myší kdekoliv na obrázek i uživatelské prohlížení (vlevo/vpravo) myší nebo šipkami a přiblížení nebo oddálení objektu. Program také generuje HTML kód, který si můžete snadno zkopírovat na Vaše stránky. Vše běží na Vašem webu nebo na Vašem CD/DVD. Neplatíte tedy již žádné další provozní výdaje či udržovací poplatky!

P306_06Ceny, Objednávky


qred10 Objednávky v e-shopu ZDE nebo emailem na objednavka(zavinač)dtpstudio(tečka)cz.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX