altDatový vzorník barev má krom přehledové funkce další - nenahraditelnou funkci - umožňuje snadný tisk vzorníků na vašem vlastním zařízení a zároveň následně jednoduše a rychle porovnat podle reálně vytištěného plátu vzorníku barevné nastavení vašeho displeje. Kromě tří vzorníků v elektronickém tvaru obsahuje i podrobný návod pro tisk vašeho vlastního vzorníku!

Pomocí přiložených programů a dat si můžete správně nastavit např. geometrii monitoru a zkalibrovat barvy. Porovnáním barev tištěného vzorníku s barvami na monitoru či výtisku z Vaší barevné inkoustové/ laserové tiskárny si můžete pomocí dalších nastavení i barevně optimalizovat celý publikační systém.

oblasti použití

alt KREATIVNÍ OBLAST - Grafik, Designer, Reklamní agentura a její klienti
alt PŘÍPRAVA TISKU A TISK - DTP operátor, Technolog - CTP (Computer To Plate) technologie, Tiskař
alt FIREMNÍ KOMUNIKACE - Reklamní firemní oddělení, Marketingová firemní oddělení, Firemní komunikace
alt OBCHODNÍ SPOLEČNOSTI - Prodejce barevných tiskáren a kopírek, Všechny, kteří to s výrobky v oblasti DTP a TISKU myslí vážně

 

alt   alt   alt
(1) Nalistujte ve vzorníku CMYK plát s podobnými odstíny barvy, kterou hledáte.   (2) Průzorem snadno identifikujete nejbližší shodnou barvu. Popiska přesně určuje procentuální složení barvy v CMYK složkách.   (3) Elektronickou variantu vzorníku CMYK DIGITAL využijete při barevném nastavení monitoru a tiskárny.kalibrační systémy
alt
altalt CMYK BASIC ALL - sada obsahuje 3 barevné vzorníky CMYK BASIC COATED, CMYK BASIC UNCOATED a CMYK BASIC OFFSET tištěné na lesklé (coated) a matné (uncoated) křídě a ofsetovém (offset) papíře a elektronické vzorníky CMYK DIGITAL pro nastavení monitoru a osobní tiskárny. Doporučená výbava pro pracoviště, kde potřebují určovat a definovat barvy.

alt CMYK BASIC CLASSIC - sada obsahuje barevný vzorník CMYK BASIC COATED tištěný na lesklé křídě a elektronické vzorníky CMYK DIGITAL pro nastavení monitoru a osobní tiskárny. Základní výbava pro každé pracoviště, kde potřebují určovat a definovat barvy.

alt CMYK COREL PALETTE COMPLET
- sada obsahuje tištěný barevný vzorník CMYK COREL® PALETTE FULL (leská a matná křída a ofsetový papír) a CMYK COREL® PALETTE DIGITAL (digitální vzorník na CD-ROM + program pro barevné nastavení monitoru).

alt CMYK RAL CLASSIC a DIGITAL - sada obsahuje tištěný vzorník CMYK RAL CLASSIC se středovým porovnáváním (barvy RAL ve čtyřbarvotisku s definicí složek CMYK) + CD CMYK RAL DIGITAL (program pro nastavení a barevnou kalibraci monitoru, digitální barevné vzorníky pro kontrolu vaší tiskárny, chybějící palety RAL pro CoreDRAW, přehled názvů RAL v češtině a angličtině...).


technologické údaje:

Technologické údaje vzorníku CMYK BASIC - Tiskový stroj: MAN Roland 700; Papír: Hello 250 g lesk/ Hello 250 g mat / Neusiedler 250 g; Barvy: Euroškála FLINT-SCHMIDT SF-3030/BB; Vlhčení: Ecolofount BV 2002 - 2,5% + 10% Izopropanolu; Ofs. potah: DAY 3610, Nárůst tisk. bodu prům. 11%; Tiskové desky: AGFA Lithostar ULTRA zhotoveny na CtP AGFA GALILEO; Teplota: 23 st. Celsia, Vlhkost: 47 % RH.

Technologické údaje vzorníku CMYK RAL CLASSIC - Tisk. stroj: MAN Roland 700; Papír: Hello 250 g lesk; Barvy: Euroškála FLINT-SCHMIDT SF-3030/BB; Vlhčení: Ecolofount BV 2002 - 2,5% + 10% Izopropanolu; Ofs. potah: DAY 3610, Nárůst tisk. bodu prům. 11%; Tiskové desky: AGFA Lithostar ULTRA zhotoveny na CtP AGFA GALILEO; Teplota: 23 st. Celsia, Vlhkost: 47 % RH.

Všechny CMYK vzorníky mají středové porovnávací otvory.

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Barevné vzorníky CMYK alt ZDE alt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX