altAdobe Acrobat umožňuje vytvořit dokument ve formátu PDF (portable document format), který může být elektronicky šířen prostřednictvím internetu, e-mailu, CD-ROM nebo jinou cestou, přičemž je zajištěn naprosto stejný vizuální vzhled nezávisle na typu počítače příjemce, operačním systému a instalovaných písmech.

Klíčové vlastnosti / výhody

alt
Vytvoření PDF stejně snadno jako vytištění souboru
alt altDistribuce souborů PDF na Webu
alt Prohlížení PDF pomocí volně šiřitelného programu Adobe Acrobat Reader
alt Zobrazování souborů PDF po jednotlivých stránkách přímo v okně webového prohlížeče
alt Distribuce souborů PDF pomocí volně šiřitelného programu Adobe Acrobat Reader
alt Navigace uvnitř PDF i vnější odkazy na jiný soubor nebo na Web
alt Vytváření interaktivních formulářů
alt Možnost přidat do PDF dynamické prvky jako zvuky a video
alt Silná komprese souborů PDF:, díky malé velikosti je lze šířit i po pomalých linkách
alt PDF je jediný formát, v němž se vaše dokumenty s českou diakritikou správně zobrazí kdekoli na světě

verze

alt Aplikace Adobe Acrobat Pro je určena obchodním a tvůrčím pracovníkům, kterým pomáhá efektivněji a bezpečněji komunikovat a spolupracovat v podstatě s kýmkoli a kdekoli. Umožňuje sjednotit řadu typů obsahu do uspořádaného portfolia PDF. Usnadňuje spolupráci prostřednictvím revizí elektronických dokumentů, vytváření a správy dynamických formulářů a přispívá k ochraně citlivých informací.

alt Aplikace Adobe Acrobat Pro Extended představuje komplexní řešení PDF, které umožňuje obchodním a technickým pracovníkům vytvářet a sdílet obsah s kýmkoli a kdekoli. Sjednocuje širokou škálu obsahu – dokumenty, tabulky, e-mail, obrázky, video, trojrozměrná zobrazení a mapy – do jediného komprimovaného a uspořádaného portfolia PDF, usnadňuje spolupráci prostřednictvím revizí sdílených dokumentů, vytváření interaktivních formulářů a sběr dat. Výkonné funkce zabezpečení pomáhají chránit a kontrolovat citlivé informace. Uživatelé programu Adobe Reader®* mohou ukládat a podepisovat formuláře, používat digitální podpisy a účastnit se revizí. Součástí softwaru Adobe® Acrobat® X Pro Extended jsou nyní aplikace Adobe Presenter, Adobe LiveCycle® Designer ES a Adobe 3D Reviewer.

alt Aplikace Adobe Acrobat Standard umožňuje administrativním pracovníkům komunikovat přesně podle vlastních představ. Nyní mají možnost spojovat soubory vytvořené v několika aplikacích do jednoho souboru PDF, jednoduše vytvářet formuláře PDF, spravovat revize dokumentů a umožnit uživatelům programu Adobe Reader®* místní ukládání formulářů a používání základních funkcí zabezpečení dokumentů.

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Adobe Acrobat X alt ZDE alt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX