Díky rychlým volbám může být vytváření filmů naprosto úžasné. Dodejte filmům svůj styl se skvělými efekty. Sdílejte je virtuálně na libovolné obrazovce. Pouštějte si je na cestách. A libovolné video vždy rychle najděte. 


snadný způsob:


• Třídění – všechna vaše videa jsou k dispozici, když je potřebujete. Jednoduché třídění, označování, vyhledávání a prohlížení.
• Úpravy – úžasná videa, i když nemáte žádné zkušenosti. Vytvářejte filmy tak, jak se vám líbí, a dodejte jim styl jako profesionálové. Aplikace Premiere Elements vás může vést nebo práci udělá za vás.
• Vylepšení – používejte svůj vlastní styl se skvělými efekty, přechody, motivy, titulky a dalšími funkcemi.
• Sdílení – sdílejte svá díla prostřednictvím webové galerie. Sdílet můžete i prostřednictvím disku, HDTV, YouTube a Facebooku…
• Práce na cestách – synchronizujte svá mobilní videa s aplikací Elements a naopak svá videa v aplikaci Elements s mobilními zařízeními.

 

TO NEJLEPŠÍ NAKONEC - KRABICOVÉ VERZE A NÍZKÉ CENY

 

• Aktuální cena Adobe Premiere Elements 13 CZE verze pro Window 7/8 jen 2.499 Kč - eshop ZDE
• Aktuální cena Adobe PremiereElements 13 ENG verze pro MAC jen 2.499 Kč - eshop ZDE 

 

 

 

stefan

 

NÁZOR Z DTP STUDIA

 

Společnost ADOBE je známá jako tvůrce standardů. Zpracování videa je jednou z nejdynamičtěji se rozvijejících činnosti. Žádný z nás se dnes, nebo zítra tomu neubrání. Samozřejmě můžete použít freewarová řešení, slibující mnohé, ale výsledek (a zejména čas strávený touto činností) je odrazující.

Přitom může být řešení velmi jednoduché. Jemnuje se ADOBE PREMIERE ELEMENTS. Jak už z názvu vyplývá jedná se o základní, praxí prověřenou množinu editačních, retušovacích a třídících funkcí pro zpracování videa v jednom balíčku. Výhodou je profesionální zázemí silného producenta, stabilita programu a to, že si zvyknete na styl práce, kde nemusíte nad ničím moc dlouho bádat. Prostě uděláte to, co chcete.

V řadě případů ADOBE PREMIERE ELEMENTS pro běžnou práci s videosekvencemi bohatě stačí. Přitom ušetříte a máte krabicovou verzi s komerční, časově neomezenou licencí. A to se počítá!

 

E-shop ZDE

 

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX