Bohaté množiny klipartů u programů CorelDRAW mají dlouholetou tradici. Dřívější verze programů obsahovali bohatou papírovou dokumentaci, kde byl i KATALOG KLIPARTŮ.

 

150312 ikony clipartcatalogy

 

Hledání v bohaté nabídce doplňkových obrázků a kreseb je v tištěném katalogu vždy nejlepší alternativa. Bohužel tyto katalogy se vždy nejrychleji opotřebovaly a ztrácely. Náhradou za ně byly TISKOVÉ SADY (ZDE) z DTP STUDIA, které díky PDF zdrojům umožňovaly tisk přímo u uživatele.

Dnešní situace je však trochu jiná. Firma Corel z důvodů změny velikosti balení rozhodla, že ke CorelDRAW X6 a novější již žádný tištěný katalog klipartů nevydá. To je škoda, protože PDF verze nebo program Corel Connect řadě uživatelů nevyhovuje a rádi by si tištěný katalog klipartů pořídili.

 

TIŠTĚNé KATALOGy KLIPARTŮ PRO CORELDRAW 

 

Na základě těchto skutečností DTP STUDIO vydává tištěné Katalogy klipartů pro CorelDRAW GS X5, X6 a X7 s úplnou množinou klipartů ve variantě s/bez doplňkovým DVD ROM s katalogem CarVECTOR X5/X6/X7

 

doplňkový DVD-ROM CARVECTOR

 

V doplňkových DVD-ROM CAR VECTOR X5, X6 či X7 najdete detailně tříděné katalogy více než 1.700 čtyřpohledových vektorových výkresů (pohled ze předu, ze zadu a levý a pravý bok) s kótou délky vozu v milimetrech, přesným vyznačením oken, dveří, světel, klik, nárazníků a technologických spár karoserie. Na DVD-ROM také najdete CDR soubory 380 dopravních značek a 60 logotypů výrobců automobilů. Všechny soubory jsou ve vektorovém tvaru a tak mnohým z Vás mohou ušetřit desítky hodin práce. 

 

CHCETE VĚDĚT VÍCE


Vyberte si konkrétní produkt
v obrázku nahoře nebo nám napište eMail
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., nebo volejte (244 466 666, 607 411 511, 777 788 345). Jsme tu pro Vás... Objednávky a ceny ZDE

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX