3D_OBALKA_CCX5_360_STIN

 

Bohaté množiny klipartů u programů CorelDRAW Graphics Suite mají dlouholetou tradici. Dřívější verze programů obsahovali bohatou papírovou dokumentaci, kde byl i KATALOG KLIPARTŮ.

Hledání v bohaté nabídce doplňkových obrázků a kreseb je v tištěném katalogu vždy nejlepší alternativa. Bohužel tyto katalogy se vždy nejrychleji opotřebovaly a ztrácely. Náhradou za ně byly TISKOVÉ SADY (ZDE) z DTP STUDIA, které díky PDF zdrojům umožňovali tisk přímo u uživatele.

 

Dnešní situace je však trochu jiná. Firma Corel z důvodů změny velikosti balení rozhodla, že ke CorelDRAW Graphics Suite X5 již žádný tištěný katalog klipartů nevydá. To je škoda, protože PDF verze nebo program Corel Connect řadě uživatelů nevyhovuje a rádi by si tištěný katalog klipartů pořídili. 

 

TIŠTĚNÝ KATALOG KLIPARTŮ PRO CORELDRAW X5

  

Na základě těchto skutečností DTP STUDIO vyprodukovalo tištěný Katalog klipartů pro CorelDRAW GS X5 úplné množiny klipartů s doplňkovým DVD ROM. Ten obsahuje detailní katalog 1.700 vektorových výkresů osobních a nákladních automobilů, autobusů, tramvají a vlaků metra.

Pro nekomerční verze CorelDRAW GS X5 Home Student DTP STUDIO zpracovalo a vydalo tištěný katalog klipartů pro CorelDRAW GS X5 HS s doplňkovým DVD ROM Základy typografie (verze Home Student mají jiný počet klipartů a tak stejný typ katalogu jako pro komerční verzi by mohl být pro tyto uživatele matoucí). 

 

VŽDYCKY NĚCO NAVÍC – DVD Z CARVECTOR 2.113D_DISC_OBALKA_CCX5_240
 

Nebylo by to DTP STUDIO s.r.o. kdyby nepřidalo ke své práci něco navíc. Tím je doplňkový DVD-ROM z produktu CAR VECTOR 2.11 (více ZDE).

Zde najdete detailně tříděný (podle použití, značek a stáří) katalog přes 1.700 čtyřpohledových vektorových výkresů (pohled ze předu, ze zadu a levý a pravý bok) s kótou délky vozu v milimetrech, přesným vyznačením oken, dveří, světel, klik, nárazníků a technologických spár karoserie které obsahuje každý CorelDRAW GS X5 v komerční licenci.

DVD-ROM také obsahuje CDR soubory 380 dopravních značek a 60 logotypů výrobců automobilů. Všechny soubory jsou ve vektorovém tvaru a tak mnohým z Vás mohou ušetřit desítky hodin práce. 

 

ZPRACOVÁNÍ A UŽITÍ

 

Vlastní katalog klipartů pro CorelDRAW GS X5 je plnobarevnou publikací s laminovanou obálkou (pro maximální životnost). Obsahuje všechny kliparty zvolené verze CorelDRAW GS X5 kde na každé stránce najdete 60 plnobarevných náhledů s číslem klipartu, které odpovídá názvu souboru na instalačním DVD CorelDRAW GS X5. V záhlaví stránky je k dispozici i aktuální podadresář, kde klipart najdete. V zásadě se jedná o stejnou strukturu, na kterou uživatele CorelDRAW byli zvyklí z předchozích katalogů klipartů a na které tudíž nebylo co měnit. Připomeňme si, že všechny kliparty v CorelDRAW GS X5 mají tzv. free licenci – to znamená, že je bez obav můžete volně užívat ve vámi tvořených dokumentech.

 

web00006 web00007 web00003 web00001

 

  

CENY, OBJEDNÁVKY A DODÁVKY 

 

qred10 Katalog klipartů pro CorelDRAW GS X5 + DVD ROM CarVECTOR – 898 Kč (kompatibilní k verzím FULL, UPGRADE, SBE, MEDIAPACK pro GOV a komerční licence).
qred10 Katalog klipartů pro CorelDRAW GS X5 Home student + DVD ROM Základy typografie – 499 Kč.

Objednávky můžete realizovat v e-shopu ZDE nebo je můžete také poslat e-mailem ZDE. Každý katalog klipartů je spolu s DVD-ROM je dodáván v ochranném plastovém přebalu. V email objednávce nezapomeňte uvést počet kusů a fakturační, dodací a platební (převod/dobírka) údaje. Cena je uvedená bez DPH a platí při osobním odběru. Při platbě převodem se navyšuje pouze o zpracování dodávky a balné (49 Kč) a neúčtuje se poštovné. U dodávek na dobírku počítejte s navýšením ceny o poštovné a poplatek České pošty za dobírku (celkem 99 Kč). 

 

CHCETE VĚDĚT VÍCE

 

Napište nám - eMail ZDE nebo volejte po své síti (pevná - 244 466 666, O2 - 607 411 511, Vodafone - 777 788 345, Tmobile - 604 134 124). Jsme tu pro Vás...

 

FAQ - nejčastější otázky a odpovědi

 

1) Otázka: Na naši objednávku nám bylo Vámi doručeno zboží Katalog klipartů pro CorelDRAW GS X5 + DVD ROM CarVECTOR. Bohužel na tomto disku žádné car VECTOR nejsou! Kde je najdu? Odpověď:  Produkt KlipArt Katalog s DVD CarVECTOR je určen pro uživatele komerčních verzí produktu CorelDRAW GS X5. Kromě tradiční tištěné publikace obsahuje i DVD s zatřizovacím katalogem výkresů osobních a nákladních automobilů, autobusů a vlaků metra, které ve vektorové podobě máte k dispozici na instalačním DVD-ROM CorelDRAW GS X5. Bohužel firma Corel se rozhodla při pojmenování a zatřídění techto výkresů k běžné inkrementální číselné řadě a tak vyznat se v této spleti je až "nadlidský" výkon. Proto naše společnost si dala práci s tvorbou zatřiďovacího katalogu na DVD, kde jsou jednotlivé výkresy (resp. jejich číselné názvy) asociovány s běžným nazvoslovím používání (typ, značka, rok výroby, kategorie zatřídění..). Navíc jsme ještě přidali vektorové výkresy dopravních značek a řadu logotypů výrobců aut. Samostatné vektorové výkresy automobilů, jak již bylo výše zmíněno najdete na instalačním DVD-ROM CorelDRAW GS X5 v souborové struktuře EXTRAS/ CONTENT/CLIPART/VEHICLE TEMPLATES tak, jak je detailně popsáno na námi dodávaném DVD CarVECTOR v záložce Vectorové siluety.

 

2) Otázka: Pracujeme ve starší verzi CorelDRAW GS 11 a z katalogu klipartů pro CorelDRAW GS X5 by nás zajímalo DVD CarVECTOR. Lze koupit samostatně? Odpověď: Bohužel ne. Stejně by Vám bylo k ničemu. DVD CarVECTOR je pouze katalogem vektorových výkresů osobních a nákladních automobilů, autobusů a vlaků metra. Všechny tyto výkresy ve vektorové podobě jsou jen na instalačním DVD-ROM CorelDRAW GS X5.

 

3) Otázka: Mám instalovaný CorelDRAW X5 a množina klipartů ve Vašem katalogu vůbec neodpovídá a vektorové výkresy osobních a nákladních automobilů, autobusů a vlaků metra vůbec nemohu najít. Připomínám, že jsem si CorelDRAW X5 řádně koupil a mám dokonce 3 instalační licence. Odpověď: Podle všech indicií máte CorelDRAW GS X5 ve verzi s nekomerční licencí pro domácí použití. Ta má, jak je deklarováno, určitá omezení (např. absence VisualBasicu) a pracuje i s menší množinou klipartů. V této verzi nejsou publikovány vektorové výkresy osobních a nákladních automobilů, autobusů a vlaků metra. Ty najdete až na instalačním DVD-ROM CorelDRAW GS X5 komerčních verzí.

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX