infografika katalogkliartux5se

Nedávno byla uvedena na český trh cenově zvýhodněná verze CorelDRAW GS X5 SE CZE. Na speciální edice vždy čekali zákazníci, kteří potřebují plnou komerční licenci za rozumné peníze. Detailní popis tohoto produktu najdete ZDE. DTP STUDIO s.r.o., které 3x za sebou získalo titul „Corel Distributor Of The Year“ nezůstalo ani u tohoto produktu, nic dlužno své filosofii „VŽDY NĚCO NAVÍC“. Proto zpracovalo a vydalo scházející Katalog klipartů, dalších doplňků a vzorníku písem obsažených v tomto produktu a povýšilo tak SE verzi o stupeň výše!3D_CCCDX5SE_02

 

KATALOG KLIpARTŮ PRO CORELDRAW GS X5 SE

 

Celobarevná tištěná publikace KATALOG KLIPARTŮ PRO CORELDRAW GS X5 SE s laminovanou obálkou Vám i Vašim zákazníkům umožní rychle a efektivně orientovat se v kompletním doplňkovém obsahu, který je dodáván na instalačním DVD produktu. Všechny dodávky CorelDRAW GS X5 SE CZE z DTP STUDIA jsou již o tuto publikaci doplněny. Víme však, že katalog klipartů je publikací, která se ráda ztrácí či brzo opotřebuje. Proto je možno přiobjednat si tuto publikaci za 199 Kč + dph. Upozornění: na originálním instalačním DVD tentokrát nenajdete ani „záchranný“ PDF katalog a tak orientace v klipartech, dalších doplňcích či písmech by bez naší doplňkové publikace byla skutečně velmi obtížná až nemožná.

 

Neprodáváme zajíce v pytli

 

24ti stránková ukázka KATALOGU KLIPARTŮ PRO CORELDRAW GS X5 SE obsahuje vždy 3 strany ze 3 kategorií (kliparty, doplňky a písma) - ZDE. (Po kliknití na tento odkaz se Vám otevře v prohlížeči nové okno a můžete si ukázkou katalogu běžně prolistovat). Po prohlídce můžete publikaci objednat v e-shopu ZDE, emailem ZDE nebo telefonicky (tel.: 244-466-666).

 

 2s_cccdgsx5se

 

aktuálně dodávané verze

 
 CorelDRAW GS X5 SE CZE – plná licence ve speciální edici s katalogem kliartů
 CorelDRAW GS X7 UPG CZE z CorelDRAW X3 a nížší – exklusivně jen v DTP STUDIU s.r.o.
 CorelDRAW GS X7 UPG CZE z CorelDRAW X4/X5 – cenově zvýhodněná dodávka se zajímavými doplňky
 CorelDRAW GS X7 FULL CZE – poslední 32/64bit verze kompatibilní s Windows 8/8.1.

 Aktuální ceny včetně dalších zvýhodnění (bezplatné vouchery 14ti denní intalační podpory a až 90ti denní produktové podpory, doplňková písma a katalogy klipartů včetně DVD ROM katalogu CarVECTOR) poptávejte na e-mailu


Doporučená rozšíření po všechny verze CorelDRAW

 

 Tištěné katalogy klipartů pro verze CorelDRAW X5 a X6 a X5SE - více ZDE
 Doplňkový DVD Clipart PACK pro CorelDRAW s 10.000 kliparty - více ZDE
 Sada 498 CZE písem s kurzem na DVD a tištěným 550 str, vzorníkem - více ZDE
 Vzorník Pantone Color Formula Guide Plus Series + 336 new colors na standardním papíru - více ZDE

 

objednávky a dodávky

 

  Po prohlídce můžete publikaci objednat v e-shopu ZDE, emailem ZDE nebo telefonicky (tel. 244-466-666)

Víte, že DTP STUDIO s.r.o., které 3x za sebou získalo titul „Corel Distributor Of The Year“ nezůstalo ani u produktu CorelDRAW GS X5 SE nic dlužno své filosofii „VŽDY NĚCO NAVÍC“.

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX