DTP STUDIO s.r.o. je jedním z největších dodavatelů barevných vzorníků v ČR. Velký obrat odběru u vzorníků PANTONE nám dovoluje nabídnout koncovému uživateli i řadu specialit, které nejsou dostupné u jiných prodejců a to za zcela bezkonkurenční ceny. Objednávky je možno uplatnit e-mailem na adresu objednavka(zavináč)dtpstudio(tečka)cz nebo e-shopem ZDE. Při platbě převodem neplatíte poštovné.

 

panuncoatedPANTONE FORMULA GUIDE SOLID UNCOATED

Tento vzorník je základním nástrojem pro tiskárny, grafiky a designery, reklamí a inzertní agentury a mnohá další pracoviště, kde chtějí mít jistotu v oblasti přímých barev. 

Nahrazuje předchozí vzorník ze sad PRINTER EDITION a DESIGN EDITION.

Vzorník je vytištěn na standardním nenatíraném papíru. Je ideální jako základní vzorník pro každé pracoviště, kde začínají seriózně pracovat s přímými barvami.

Přesto, že je primárně určen pro oblast tisku je oblíben i v řadě jiných oborů (např. textil, architektura), kde právě uplatňuje lepší podání barvy na savých materiálech než dražší vzorník na natíravém papíru. 

 

qred10 PANTONE FORMULA GUIDE SOLID UNCOATED - akční cena eshop ZDEPANTONE COLORS FOR PROCESS PRINTING, ELECTRONIC PUBLISHING AND WEB DESIGN 

 

Potřebujete-li převést přímou barvu Pantone pro standardní nebo digitální barvotisk, elektronické publikování či internet, pak je tento vzorník nejlepší volbou. U každé barvy je číslo výchozí barvy Pantone a hodnoty CMYK, RGB a HTML. Za nízkou cenu si pořiďte více kusů a máte barevnou kompatibilitu mezi pracovišti a důležitými klienty. 

 

 

SNADNÁ ORIENTACE - DOBRÁ CENA

 

 1. pantonehand 480Data z nejnovější palety Pantone Formula Guide Solid Coated
 2. Formát 1.000 x 700 mm
 3. Tištěno na 200 g natíraném papíru Novatech Coated
 4. Vyrobeno na tiskovém stroji Heidelberg CD-102-5L s CTP technologii Heidelberg Suprasetter S105
 5. Made in EU – žádná Čína
 6. Tištěno standardním barevným profilem ISO 12647-2:2004
 7. Všech 1.757 barev na první pohled
 8. Plocha barevných vzorků 1.757 x 179 mm2
 9. Přehledné vzestupné číselné řazení barev (P100C – P7771C)
 10. U každé barvy je uvedeno číslo výchozí barvy Pantone a hodnoty pro tisk (CMYK), elektronické publikování (RGB) a internet (HTML)

 

NÁZOR Z DTP STUDIA

 

Při převodech přímých barev PANTONE do tisku (CMYK) a elektronické publikování a internetu (RGB/HTML) dochází z fyzikálních důvodů k transformaci barev. 

 Ve vzorníku PANTONE COLORS FOR PROCESS PRINTING OR WEB DESIGN vidíte barvy tak, jak budou skutečně vypadat. Najdete zde i ukázku rozdílu barevnosti při tisku přímé (Pantone) a složené (CMYK) barvy se všemi číselnými údaji. Eshop ZDE

 

 

ke každému vzorníku pantone dostanete zdarma

 

 

coty240

Vezte se se svými produkty na módní vlně barev. I barevné řešení umí pozvednout náladu a podpořit prodej. Nevěříte? Z jaké palety si myslíte, že vybírají barvy pro své trendové produkty takový giganti jako je SONY či APPLE? Ano jsou to barvy z palet roku, které se definují na každoročním setkání designerů a producentů v New Yorku. Pouhou změnou barevnosti můžete dát nový kabát svým výrobkům a barevně se svézt na vlně celosvětového marketingu. Se vzorníkem PANTONE dostanete od nás i barevný vzorník PANTONE COLOR OF THE YEAR. Ten svým zpracováním vychází ze známých vějířovitých vzorníků a obsahuje trendové barvy roku určené na workshopech Pantone v New Yorku. 

 

Cílovou skupinou jsou kreativci, designéři, grafici a obsluhy DTP pracovišť, kteří chtějí pracovat s trendovými barvami v tisku, elektronickém publikování a na internetu. Vzorník využijí i reklamní a inzertní agentury a pracoviště všech společností, kteří připravují moderní trendové barevné dokumenty a chtějí pracovat bez problémů.

 

Ve výrobní oblasti je vzorník určen pro copycentra, digitální a velkoplošný tisk a ofsetové tiskárny a všude tam, kde se tiskne přímými barvami a cmyk barvotiskem. Z tohoto důvodu byly všechny barvy Pantone TPX převedeny pomocí spektrálního colorimetru Pantone ColorCue 2.1 do tiskařsky nejžádanějšího modelu CMYK.. 

 

Druhá část vzorníku představuje barvu roku Panone 18-2021 Honeysuckle. Tato část je tištěná jak barvou Pantone TPX, tak i standardní barvou Pantone Solid Coated a pro úplnost i CMYKem. 

 

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX