20171110 textil

 Eshop objednávky PANTONE FHI ZDE, COLOR CMYK TEXTIL ZDE (sada coated/uncoated), ZDE (jen coated), ZDE (jen uncoated), PANTONE FORMULA GUIDE SOLID UNCOATED ZDE.

 


 

 

Přímé barvy PANTONE pronikly nejen do světa papíru, ale i do světa textilií. Firma PANTONE vytvořila edici vzorníků určených speciálně pro potisk textilu. Jestliže navrhujete design pro domácnosti nebo design pro potisk oděvů, PANTONE TEXTIL EDITION Vám bude tou pravou pomůckou.

 

textilní barvy na papíru

 

pantone fhi
(fashion + home + interiers)PANTONE FHI je papírový textilní vzorník, který nezbytným vějířovým vzorníkem pro komunikaci barev v textliním průmyslu. Jedná se zcela nový papírový vzorník který obsahuje:

  • 2100 přímých barev Pantone standardu TPX (např. PANTONE 13-0947 TPX Banana)
  • 175 nových barev v novém numerické řazení s anglickými názvy.
  • Součástí vzorníku je sériové číslo pro stažení software PANTONE Color Manager pro správu vašich PANTONE digitálních knihoven a instalaci knihoven do grafických aplikací.

alt PANTONE FHI - objednávky a ceny - eshop ZDE

 

textilní barvy na bavlně

 pantone-cotton-passport book

pantone cotton passport

bavlněná edice

 

Nový přepracovaný přenosný textilní vzorník ve formě knihy (velikost 13 x 20 cm, velikost vzorků 1 x 1,5 cm), kde jsou umístěny vzorky z bavlny (100% bavlna). Obsahuje 2.100 přímých barev Pantone (např. PANTONE 18-4338 Marsala). Součástí dodávky je i bezplatný download software PANTONE Color Manager pro správu a instalaci knihoven do grafických aplikací.


alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Barevné vzorníky PANTONE alt ZDE alt

 

  pantone-cotton-passport-gallery-2pantone-cotton-passport-

 

 

textilní barvy v digitálním tisku

 

Obsahuje barevné palety PANTONE® v prostoru CMYK: 

• FASHION + HOME COLOR GUIDE - 1.925 barev
• NEW COLORS - 174 barev 

Zpracování – vějířovité uspořádání, jako u vzorníků Pantone. 10 barevných vzorků, každý o ploše 360 mm2, na jednom listu. U každého vzorku najdete číslo výchozí barvy Pantone a odpovídající RGB hodnoty. Dále pak odvozené CMYK hodnoty a internetové označení barvy. 

Více informací ZDE eshop ZDE

 

 

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX