DTP STUDIO s.r.o. je nejen dodavatelskou společností, ale i společností, která dodávaným produktům rozumí. U barevných vzorníků RAL se můžete rozhodovat mezi základním barevnicí RAL CLASSIC (průmyslový standard v oblasti nátěrových hmot, kterému rozumí každý výrobce) nebo RAL DESIGN (více barev, avšak menší rozšířenost tohoto systému). Specifickým problémem jsou převody barevností RAL do barvotisku CMYK, přímých barev PANTONE či RGB modelu pro internet a PDF. I zde má DTP STUDIO s.r.o. pro Vás připraveno řešení. Pokud byste se chtěli v oblasti barev vyznat více doporučujeme si objednat eLearningový kurz "BARVA BEZ PROBLÉMŮ". Obsah tohoto kurzu a dodávané komponenty najdete ZDE. Ceny všech vzorníků RAL najdete v on-line shopu ZDE, kde můžete vzorníky online objednat.

 

alt alt alt
RAL K1
(základní vzorník)

Formát vzorníku je 10,4 x 19 cm.
Velikost barevného vzorku 1.8 x 2.8 cm.
16 barev na stránce, kroužková vazba

RAL K5
(největší plocha)

Formát vzorníku je 5 x 13 cm.
Barva je vytištěna na celé ploše.


RAL K7
(nejčastěji dodávaný)


Formát vzorníku je 5 x 15 cm.
Velikost barevného vzorku 2 x 5 cm.
5 barev na stránce.

 

alt RAL K1 - Vzorník vytištěný na lesklém papíře, obsahující všech 213 klasických RAL barev v kroužkové vazbě. Formát vzorníku je cca 10 x 20 cm, velikost barevného vzorku cca 2 x 3 cm, 16 barev na stránce. Tento vzorník je vhodný v tom případě, že chceme při výběru ještě jednotlivé barvy porovnávat mezi sebou.

alt RAL K5 - Štoček všech klasických RAL barev. Formát vzorníku je 5 x 13 cm, barva je vytištěna na celé ploše. Tento vzorník disponuje ze všech RAL CLASSIC vzorníků největší barevnou plochou.

alt RAL K7 - Vzorník vytištěný na lesklém papíře, obsahující všech 213 klasických RAL barev. Formát vzorníku je 5 x 15cm, velikost barevného vzorku 2 x 5 cm, 5 barev na stránce. Ideální kompromis mezi vzorníkem K1 a K5.

 

Všechny vzorníky RAL CLASSIC (K1, K5, K7) mají úplný počet barev palety RAL CLASSIC (213 barev)


alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Barevné vzorníky RAL alt ZDE alt


Objednejte v On-line shopu DTP STUDIA s.r.o. Při platbě převodem neplatíte poštovné.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX