Nový standard pro průmysl a výrobkový design. RAL EFFECT - 420 Uni-odstínů a 70 metalických odstínů, všech 420 odstínů lze připravit v ekologických vodou ředitelných barvách. Ke každé barevné řadě se šesti Uni-odstíny je přiřazen jeden odpovídající metalický odstín. Metalické a Uni-odstíny se tak dají harmonicky a snadno kombinovat. Velký počet nejvíce požadovaných světlých odstínů. Respektování rozličných evropských norem EN a norem ISO. Lehce pochopitelný a sdělitelný čtyřmístný způsob uspořádání barevných odstínů.

 

alt alt
RAL E1

Uni-odstíny v polomatu, metalické odstíny v lesklém provedení , formát DIN A6, barevné zobrazení 10,5 x 13,8 cm

RAL E2

Dvoudílný vějíř se všemi barvami RAL EFFECT rozměry vějíře: 21,0 x 5,0 cm, barevné zobrazení: Uni-odstíny 5,0 x 2,5 cm, metalické odstíny celoplošně 21,0 x 5,0 cmalt RAL E1 - Referenční standardy barevných odstínů RAL EFFECT pro průmysl, výrobu a míchání barev. Soubor 490 referenčních standardů v praktickém kufříku. 420 Uni-odstínů, 70 metalických odstínů. Uni-odstíny v polomatu, metalické odstíny v lesklém provedení. Formát DIN A6, barevné zobrazení 10,5 x 13,8 cm. Referenční předlohy pro odstíny barev a kontrolu kvality.

alt RAL E2 - Dvoudílný vějíř se všemi barvami RAL EFFECT - nový multifunkční dvoudílný vějíř v transparentním ochranném pouzdru. 420 Uni-odstínů v polomatu a 70 metalických odstínů v lesku, všechny Uni-barvy lze připravit v systému vodou ředitelných laků, metalické odstíny jsou založeny na akrylátových lacích. Rozměry vějíře: 21,0 x 5,0 cm. Barevné zobrazení: Uni-odstíny 5,0 x 2,5 cm, metalické odstíny celoplošně 21,0 x 5,0 cm.


alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Barevné vzorníky RAL alt ZDE alt


Objednejte v On-line shopu DTP STUDIA s.r.o. Při platbě převodem neplatíte poštovné.

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX