starostka_hodinyBP_sada
2disková edice + sada ručních papírů


DIPLOMY, BLAHOPŘÁNÍ, PAMĚTNÍ LISTY, PODĚKOVÁNÍ, POZVÁNKY ... jednoduše a rychle kancelářským tiskem na ručním papíře

 

V tradici je síla. Víte, že si můžete i Vy udělat kvalitní dokument během pár minut. Ruční papír, dobrý výběr českých písem a připravené šablony udělají práci za Vás. Dosáhnete kvalitního výsledku a ještě ušetříte! Tento produkt obsahuje vše, co k úspěchu potřebujete – sadu ručního papíru, CD-ROM s písmy, šablonami, příklady a postupy. Jednoduše a rychle dosáhnete kvalitní prezentaci pozvánek, diplomů a mnoha dalších tiskovin. Díky spojení ručního papíru (který reprezentuje sám o sobě) a moderního počítačového tisku (který máte v kanceláři) umíte s dodaným souborem 498 českých písem vytvořit vlastními zdroji (levně a rychle) dokument v reprezentativní kvalitě s kterým se budete rádi chlubit. Nebojte se pracovat s produktem Reprezentativní DOKUMENTY. Investice se Vám bohatě vrátí už při prvním použití a navíc budete umět vyrobit kvalitní perzonifikovaný dokument i na poslední chvíli.

 

vše pro bezprobémovou výrobu reprezentativních listů

alt498 řezů truetypových českých písem Vám dává nové možnosti v odlišení Vašich dokumentů od konkurence. Moderní, slavnostní, či klasický vzhled Vašich nových dokumentů je nyní díky produktu TYPOPACK otázkou několika kliků myši. Už nemusíte pracovat s problémovými písmy z internetu či starými nekompatibilními produkty.

repre_dok_360 obsahuje 80 šablon pro programy MS Word, CorelDRAW a Adobe Illustrator
kurz Zásady tvorby dokumentů
další možnosti (slepotisk, knihařské zpracování, výrobapapíru a individuální poštovní známky)
zvláštní oddíl - Exkurze v ruční papírně Velké Losiny
+ BONUS - 489 českých písem včetně návodu k instalaci


OBSAH A DODÁVKA

Balíček obsahuje 2 CD s dokumentem a množinou českýc písem a sadu ručních papírů a obálek z proslulé Velkolosinské ruční papírny.

CENA A OBJEDNÁVKA REPREZENTATIVNÍ DOKUMENTY BEZ PROBLÉMŮ  ZDECorel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX