E-learningový kurz DTP STUDIA s.r.o. pro všechny uživatele, kteří přichází do styku s PDF soubory, chtějí je snadno a dobře vytvářet a potřebují je upravovat a doplňovat. Spolu s elearningovým kurzem, kromě 4 skript a 6 workshopů, získáte i soubor programů pro vytváření a editování PDF souborů v prostředí Windows. Za příplatek dokonce můžete i oficiálně získat kompletní, funkčně ničím neomezený, CorelDRAW X4 CZE s nekomerční licencí. Ať pracujete v jakékoliv oblasti návrhu a tvorby dokumentů je práce s PDF soubory jedním z faktorů, které budou výsledek významně ovlivňovat. Buďte na to připraveni a nenechte se zaskočit. 

alt kurz pdf bez problémů + programy pro vytváření a editování pdf

FORMA KURZU


Celý kurz je organizován dálkově, nemusíte nikam jezdit a chodit, neztrácíte svůj čas a informace přijdou za Vámi. Dostanete CD-ROM s 6ti workshopy a programy pro vytváření a editování (!!!) PDF souborů. Naučíte se tedy nejen orientovat problematice PDF souborů, ale budete i umět se vyznat v základních komponentech, z kterých se PDF soubory skládají, vytvářet PDF z interních i externích programů, ovládnete editaci PDF souborů (!!!) a některá speciální nastavení a běžně nedostupné funkce.

Navíc se v 6ti workshopech naučíte metodou „krok po kroku“ jak jednoduše a správně vytvářet PDF soubory z programů CorelDRAW, Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Quark Xpress a Microsoft Word. Poslední workshop je pak věnován editaci PDF souborů. Na tvorbě a realizaci kurzu se podíleli jak odborníci, kteří přichází do styku s tvorbou a kontrolou PDF, tak i uživatelé, kteří řeší problémy každodenní praxe. 

OBSAH

4 lekce a 6 workshopů s kterými ovládnete svět PDF souborů. Výukové lekce jsou děleny do 13ti tématických kapitol a workshopy jsou zaměřeny na konkrétní případy praxe.


1. lekce
PDF a základní komponenty
alt 1.1. Písma v PDF
alt 1.2. Kresby v PDF
alt 1.3. Obrázky v PDF
2. lekce
Tvorba PDF
alt 2.1. PDF tiskárny
alt 2.2. Interní moduly
alt 2.3. Samostatné programy
3. lekce
Editace PDF
alt 3.1. univerzální programy
alt 3.2. speciální editory
alt 3.3. když vše zklame
4. lekce
Speciální funkce a možnosti
alt 4.1. heslování a odheslování
alt 4.2. předtisková příprava 
alt 4.3. barevné profily
alt 4.4. minimalizace velikosti
Workshopy - postupy krok po kroku
alt 5.1. Tvorba PDF z CorelDRAW
alt 5.2. Tvorba PDF z Adobe Photoshop
alt 5.3. Tvorba PDF z Adobe InDesign
alt 5.4. Tvorba PDF z Quark Xpress
alt 5.5. Tvorba PDF z MS Word
alt 5.6. Editace PDF

Produkt je doplněn řadou programů tak, aby každý uživatel tohoto kurzu byl schopen ze svých programů PDF soubory snadno a dobře vytvářet a aby již vytvořené PDF soubory byl schopen editovat. Jednotlivé lekce jsou ve formě PDF skript na CD-ROM. Každý účastník kurzu obdrží doporučenou zásilkou CD-ROM s workshopy a programy. Programy jsou ve zkušebních nebo freeware verzích!

Programy
alt vpdf2word
alt pdf editor
alt pdf remover
alt pitstop
alt quite a box of trics
alt pdf a postscript printer

DATOVÁ A BONUSOVÁ ČÁST
alt controls (panejo check)
alt controls (panejo preflight)
alt fileformat converters
alt Sun ODF plugin

alt CENA A OBJEDNÁVKA alt Kurz PDF BEZ PROBLÉMŮ alt ZDE altCorel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX