Speciální akce DTP STUDIA s.r.o. která umožňuje, za neuvěřitelně malou investici, spolu s elearningovým kurzem "Barva bez problémů" i oficiálně získat trojici barevných vzorníků CMYK (BASIC/PANTONE/RAL). Ať pracujete v jakékoliv oblasti návrhu a tvorby dokumentů je práce s barvou jedním z faktorů, které budou výsledek významně ovlivňovat. Buďte na to připraveni a nenechte se zaskočit.

Šest lekcí s kterými ovládnete svět barvy

VZORNÍK CMYK BASIC
VZORNÍK CMYK RAL
VZORNÍK CMYK PANTONE

FORMA KURZU

Celý kurz je organizován dálkově, nemusíte nikam jezdit a chodit, neztrácíte svůj čas a informace přijdou za Vámi. Navíc dostanete listovní zásilkou tři barevné vzorníky CMYK (BASIC/PANTONE/RAL). Naučíte se orientovat se ve výběru a kombinaci barev, poznáte barevné prostory CMYK, RGB, PANTONE a RAL a naučíte se je navzájem převádět. Budete umět správně připravit kompatibilní dokument pro tisk, PDF a internet ve stejné barevnosti. Navíc se naučíte jak jednoduše správně barevně nastavit monitor a barevnou tiskárnu.

OBSAH A DODÁVKA

Výukové lekce jsou kombinovány s workshopy tak, aby jste si znalosti ověřili na konkrétních případech v praxi.

1. lekce – Barva a barevné prostory - aneb vše, co byste měli vědět o podstatě barvy
2. lekce – Workshop – Přímé barvy - aneb poznejte svět PANTONE/RAL
3. lekce – Barevný tisk - aneb od jedné barvy až k plnému barvotisku
4. lekce – Workshop – Složené barvy (CMYK/RGB) - aneb barvy na monitoru a tiskárně
5. lekce – Výběr a kombinace barvy - aneb praktické postupy a kouzla s narou
6. lekce – Workshop – Kalibrace monitoru - postup základní barevné kalibrace včetně programu pro tvorbu ICC profilu (!!!)

Více z obsahu

Co je barva, jak ji vidíme, barevné prostory, závislé a nezávislé barevné prostory..., Co je přímá barva, problematika pigmentů, druhy přímých barev, nátěrové hmoty, fólie, tiskové barvy, textil, plasty, vliv barvy a podložky, barevné prostory přímých barev, viditelné a neviditelné barvy, firemní a nezávislé barevné prostory, konverze mezi barevnými prostory, Metody barevného tisku, Rastr, Vícebarevný tisk, Složený barvotisk CMYK, Barevný prostor CMYK, Výhody a nevýhody CMYK, Konverze do jiných barevných prostorů (PANTANE, RAL), Definice barvy, Barevný a tiskový bod, Vliv podložky (barva podložky, savost…), Tisk na různých barevných zařízeních, ICC profil, Konverze RGB/CMYK. Výběr barev dle zadání, kombinace barevného obrázku, pozadí a textu, technologické předpisy, barevná schémata, základní barevné nastavení monitoru, tvorba icc profilu bez barevné sondy, barvené sondy, doplňkové programové vybavení.  

CENA A OBJEDNÁVKA Kurz BARVA BEZ PROBLÉMŮ ZDE

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX