Poznejte všechny funkce a možnosti využití výkonného grafického softwaru CorelDRAW a naučte se je využívat v praxi! 872 stran rozsáhlého průvodce nenechá žádné dveře neotevřené, vedle spousty užitečných tipů vás provede i všemi úskalími CorelDRAW tak, aby se stali skutečnými přeborníky v jeho použití. Probíranou, bohatě ilustrovanou látku si můžete vyzkoušet na četných cvičeních. Také objevujete nové možnosti oblíbeného CorelDRAW jen náhodou nebo metodou pokus/omyl? A jste si přitom jisti, že o všech těch užitečných funkcích byste se v běžné příručce nedočetli? Rádi byste se z průměrnosti vyšvihli mezi mistry v ovládání CorelDRAW?

kniha_plus_czepack

240_mistrovstvivcorel3D
Tato publikace je zároveň ideální náhradou za ztracený manuál ke coreldraw x3/x4, který navíc bohatě překonává

Kniha MISTROVSTVÍ V CORELDRAW je v češtině dosud nejrozsáhlejší publikace o CorelDRAW vám dá odpovědi na všechny vaše otázky. Nevynechá nic, co je v Corelu možné, ani to, co je zdánlivě nemožné. Provede vás postupně jednotlivými aspekty grafické práce od přípravy layoutu po speciální efekty a skripty, a to do posledního detailu. Nechybí množství užitečných tipů, klávesových zkratek ani cvičení, díky nimž si nově nabyté znalosti rychle osvojíte. Publikace obsahuje prvky uživatelského rozhraní jak české, tak anglické verze, je tedy vhodná pro majitele obou jazykových verzí.

Kniha se věnuje těmto základním tématům

qred10 Kreslení základních tvarů pomocí nástroje Inteligentní kreslení s rozpoznávání tvarů 

qred10 Využití Malířských technik, kaligrafického pera a roztíracího štětce 

qred10 Měření a kótování (palcové a metrické míry, americké a evropské konvence v kótování), slučování objektů a jejich převod na křivky

qred10 Tvorba a správa symbolů, klonování objektů, styly grafiky a textu (nastavení knihoven klipartů, editace stylů...) 

qred10 Práce s vrstvami, skrytí, zamykání, zarovnání a rozmístění objektů (master page dokumentu, master page jednotlivých stran...)

qred10 Pravidla typografie, práce s Font Navigatorem a tvorba fontu (automatická instalace fontu z knihovny na HD)

qred10 Použití efektů obálky, interaktivní deformace, kontury a čočky (kouzla, která u žádného jiného programu kromě XARA 3D nenajdete) 

qred10 Vytváření iluze trojrozměrných objektů a práce s perspektivou (moderní směr grafických dokuemtů z 2D na 3D) 

qred10 Import a úprava fotografií, využití kanálů alfa a trasování (maskování přímo v CorelDRAW) 

qred10 Tvorba vlastních layoutů a brožur, profesionální tiskový výstup včetně nastavení technologických pozadí 

qred10 Optimalizace pro web, export do PDF (pro prepress s konvencemi pro CTP) a vytváření maker 

O autorovi

120_mistrovstvivcorel_CDGary David Bouton je ostřílený autor a ilustrátor. Na svém kontě má více než 20 knih, v nichž se zabývá programy CorelDRAW a Adobe Photoshop, digitální úpravou videa, tvorbou webu a 3D modelováním. Gary kreslí a maluje tradičním způsobem i pomocí počítače téměř 40 let. Knihy a články o umění píše od roku 1992. Získal čtyři mezinárodní ocenění za design a předtiskovou přípravu a byl i finalistou soutěže CorelDRAW World Design Contest. 

 

qred10 CENA A OBJEDNÁVKY qred10 Mistrovství v CorelDRAW qred10 ZDE qred10 Mistrovství v CorelDRAW + barevný vzorník CMYK COREL PALETTE za exklusivní cenu qred10 ZDE

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX