KATALOGY KLIPARTŮ CORELDRAW


Potřebuje-li uživatel programu CorelDRAW „okořenit“ dokument nějakým žánrovým obrázkem či kresbou, jeho cesta nejčastěji vede do katalogu klipartů. Jenže „ouha“… ta tam je doba, kdy všechny produkty CorelDRAW obsahovaly kromě bohaté tištěné dokumentace i pořádný katalog klipartů. Navíc právě katalog klipartů je tiskovina, která se nejčastěji ztrácí. Absence tištěného katalogu je pro mnoho uživatelů nepříjemné překvapení. Doufat, že se lze vyznat v desítkách tisíc klipartů intuitivním vyhledáváním v adresářích na CD, nemůže ani největší optimista. Jaké se tedy nabízí řešení?

Praktická doporučení

Při rutinní práci u počítače je nejlepší používat elektronické PDF katalogy. Pokud hledáte klipart jen podle představy, je ideální „zalistovat“ PDF katalogem.

Nechte vybírat zákazníka. Chcete-li nechat výběr klipartu nebo písma na zákazníkovi, máte dvě varianty - posadit ho před monitor, ať si vybírá z PDF, vytiskne aktuální stránku a zaškrtne příslušný klipart, nebo ho nechat listovat ve vytištěném katalogu.

Černobílý nebo barevný katalog

Rozhodněte se sami, zda budete katalog tisknout černobíle nebo barevně. Černobílý tisk je rychlejší a dává dostatečnou představu o jednotlivých klipartech. Nebojte se ho! Barevný tisk je efektnější a hodí se zejména pro výběr konkrétního klipartu laikům. Díky malým obrázkům není spotřeba inkoustu tak hrozivá, jak by se na první pohled zdálo.
Přehled jednotlivých produktů

Oba produkty jsou dodávány jak v základní, tak v rozšířené sadě. V základní sadě dostanete kvalitní desky se čtyřnásobnou vázací mechanikou, perforované papíry pro tisk 600 stránkové dokumentace, základní barevnou kalibrační škálu pro nastavení barevného podání Vašich digitálních snímků a CD-ROM s daty. Dále si můžete objednat rozšířenou sadu s pořadačem deskSafeBOX pro stálé umístění 10 CD/DVD přímo v deskách, a tak budete mít záložní média bezpečně uložená a navíc vždy po ruce.

Tisková sada Katalog klipartů pro CorelDRAW 11/12 – základní verze
Tisková sada Katalog klipartů pro CorelDRAW 11/12 – rozšířená verze
Tisková sada Katalog klipartů pro CorelDRAW X3/x4 – základní verze
Tisková sada Katalog klipartů pro CorelDRAW X3/x4 – rozšířená verze

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Katalog klipartů pro CorelDRAW alt ZDE alt

VZORNÍKy PÍSEM

FONTOTEKA / typopack

Pro současné i budoucí uživatele produktu FONTOTEKA 3.0 a souboru písem z balíčku TypoPACK vytvořilo DTP STUDIO rozsáhlý profesionální vzorník CZ písem vycházející z těchto produktů. Tak budete moci Vy či Vaši zákazníci vybírat a porovnávat CZ písma podle různých parametrů. PDF soubor obsahuje přehledový, srovnávací a detailní vzorník písem obsahující i vzory sazby v různých velikostech písma.

alt V rozšířené sadě dostanete kvalitní desky se čtyřnásobnou vázací mechanikou, perforované papíry pro tisk 600 / 800 stránkové dokumentace a CD-ROM s programy, daty a návodem. Dále v deskách najdete speciální pořadač deskSafeBOX pro stálé umístění 10 CD/DVD přímo v deskách a tak budete mít záložní média bezpečně uložená a navíc vždy po ruce.

   


alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Tisková sada - katalog písem alt ZDE alt


TISKOVÁ SADA UNIVERSAL

Univerzální koncept pro personální tisk vlastních dokumentů s rozsahem do 600 stran v profesionální kvalitě.

Jen naprostý laik by si mohl myslet, že mnohaset stránkové dokumenty je možné studovat na monitoru. Běžná praxe bývá taková, že z PDF dokumentu se narychlo vytiskne A4 "salát", z něj se přečte pár stránek a zbytek se "uklidí". Příště zpravidla čeká uživatele stejná práce... Po třetí se to už člověku dělat nechce a tak stráví desítky mitut zkoušením místo toho, aby zalistoval v manuálu a měl informaci během minuty.

Tištěná dokumentace je pro mnoho producentu zbytečně drahá záležitost a tak uživatelům poskytnou "jen" PDF dokumentaci a uživateli starej se. Naštěstí je tu DTP STUDIO s.r.o. s konceptem TISKOVÝCH SAD.

Tisková sada UNIVERSAL (desky s vázací mechanikou a integrovaným DeskSafeBOX na CD/DVD + sada předděrovaných papírů pro tisk (600 stran)
Tisková sada - DESKY
Tisková sada - PAPÍRY


alt CENY A OBJEDNÁVKY alt Tisková sada UNIVERSAL alt ZDE alt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX