novinka 2009!

V letním období každoročně přichází DTP STUDIO s.r.o. s eLearningovým kurzem. Letošní kurz je zaměřen na oblast PREZENTACE DOKUMENTŮ. V 5ti dílném kurzu se naučíte zásadám prezentace tak, abyste uměli dobře, rychle a srozumitelně svoji práci prodat a zhodnotit tak spoustu času prosezeného u počítače! Jednotlivé lekce jsou zpracované formou PDF skript a jsou doplněné praktickými příklady. Řada programů, kde to licence dovoluje dostanete na CD-ROM. Nikam nechodíte, studujete v klidu u svého počítače v době, kdy máte čas!

Dokumenty mají formát PDF a tak jsou, stejně jako jejich obsah, nezávislé na platformě PC nebo MAC!

OBSAH KURZU


1. LEKCE
ZÁSADY PREZENTACE

Obsah sdělení
Cílová množina
Styl a forma prezentace

CO, PRO KOHO A JAK - Umět prodat svoji práci také znamená, že umíte správně sdělit její výsledek. To je závislé především na cílové množině, kterou oslovujete, obsahu sdělení. Podle toho je třeba také správně zvolit styl a formu prezentace. Tajemství těchto zásad je předmětem 1. lekce kurzu.

2. LEKCE
OSOBNÍ PREZENTACE

Obsah sdělení
Vizuální styl
Časová osa
Zpětná vazba
Další možnosti

KDO, KDY, CO A JAK - Nejúčinnější forma prezentace je osobní. Má však i mnohá skrytá nebezpečí. Naprogramujte si předem vítězství! Seznamte předem posluchače s obsahem a délkou sdělení. Všimněte, si, že po skončení prezentace se 2/3 posluchačů podívají na hodinky a dají vám za pravdu. Naučíte se i správně propojovat objektivní a subjektivní informace a mnoho dalšího.

3. LEKCE
PREZENTACE NA INTERNETU

Aktivní a pasivní přístup
Zpětná vazba
Další možnosti

PRO KOHO A JAK - Jeden člověk nemůže být všude. Proto existují formy neosobních prezentací. Jejich nevýhody v podobě absence zpětné vazby odstranil fenomén současnosti - internet. Naučte se dělat správně prezentace na internetu. Tajemství těchto zásad je předmětem 3. lekce kurzu.
4. LEKCE
PREZENTACE KROK PO KROKU

Diashow
Video
Katalog

PRAXE, PRAXE, PRAXE - 4. lekce kurzu je zaměřena na získání praktických zkušeností. Je koncipována jako workshop s připravenými příklady, kde Vás "přednášející" provede krok po kroku jednotlivými kroky a čekají zde na Vás i 3 úkoly, které budete zpracovávat samostatně a jejichž výsledky můžete konzultovat s producentem kurzu.
+ BONUS
TIPY A TRIKY V CORELDRAW A ADOBE PHOTOSHOP

10 tipů a triků pro CorelDRAW
10 tipů a triků pro Adobe PhotoSHOP
Programy pro prezentaci

PRO KAŽDODENNÍ PRÁCI  - tipy a triky, nedokumentované funkce a efektivní postupy ocení každý uživatel, lhostejno zda pracuje v programu 10 let či 10 týdnů. Tentokrát je bonusová lekce zaměřená na uživatele programů CorelDRAW a Adobe Photoshop. Součástí této lekce v rozšířené variantě kurzu je i řada programů, šablon a pluginů, které Vám usnadní práci. Tato část je distribuována na CD/DVD médiu.

alt CENY A OBJEDNÁVKY alt videokurz JAK SE CO DĚLÁ... v Prezentaci dokumentů alt ZDE alt

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX