MU_bar_ilu
Uživatelé neobvyklých multimediálních titulů se konečně dočkali - pro všechny uživatelé, kteří nechtějí strávit život jen u počítače připraveno 200 kompletních receptur, ty nejobtížnější jsou v provedení i jako videosekvence, na oblíbené míchané nápoje. Existuje snad lepší dárek?


Bar & Cocktails tak přináší vhodnou inspiraci a praktický návod pro zpestření vaší rodinné, nebo firemní oslavy! Díky znalostem a zkušenostem z titulu Bar&Cocktails se můžete stát hvězdou večírku, či mít připraveno nejedno překvapení i pro nečekanou návštěvu. V balíčku není jen CD ROM, ale díky naší spolupráci s firmou Jan Becher - Karlovarská Becherovka a.s.


CD je lokalizováno do českého a anglického jazyka


Na rozdíl od jiných virtuálních titulů se tedy můžete přenést do reálného světa chutí a vůní. Bar & Cocktails je tak první multimediální titul, který je určen opravdu pro všechny Vaše smysly! Recepty jsou doplněny barevnou fotografií s možností pohledu ze všech stran a přiblížení. Fotografie nápojů, které naleznete v souborech na CD ROM, můžete použít při tvorbě tištěného Nápojového lístku, ať už je určen pro restauraci, Váš soukromý bar, nebo posezení s přáteli. Všechny drinky s Becherovkou jsou navíc doplněny videosekvencemi z free style míchání nápojů opravdových
profesionálů - profi barmanů z vyhlášeného American Fridays Bar Praha.

MU_bar_ilu_4MU_bar_ilu_1MU_bar_ilu_2MU_bar_ilu_3MU_bar_ilu_4


SPECIÁLNÍ PODĚKOVÁNÍ

Použité receptury jsou pro tento titul lincencovány firmou Jan Becher - Karlovarská Becherovka a.s. a American Fridays Bar.

Psal se rok 1805, kdy do Karlových Varů přijel na léčení říšský hrabě Plettenberg-Miltingen se svým osobním lékařem Dr.Frobrigem, pocházejícím z Anglie. Ubytovali se v domě, který vlastnil lékárník Josef Becher, který zde měl dobře vybavenou lékárnu. V ní se zrodilo přátelství lékaře s lékárníkem, které umožnilo Dr.Frobrigovi provádět výzkum místních léčivých bylinek. Na památku svého pobytu zde zanechal recept, podle kterého začal Josef Becher po dvou letech zkoušení vyrábět a prodávat "Original Karlsbader Rapidbitter". Po 34 letech úspěšné výroby svěřil tajemství drahocenného receptu synu Johannovi, který postavil v roce 1876 novou výrobní a správní budovu, která po úpravách slouží dodnes.


verze

MU_bar_krabice
multi_bar_coctails_120 CD ROM - k využití titulu je nutný osobní počítač s mechanikou CD-ROM a Microsoft Windows 95/98/NT/2K/XP, 16 MB RAM, SVGA 800x600 HiColor. Doporučená je zvuková karta SB kompatibilní. Programy pro virtuální realitu jsou součástí CD-ROM.
Bar & Cocktails - Multimediální sada
VYPRODÁNO!
Bar & Cocktails - CD

CENY A OBJEDNÁVKY Bar & Coctails ZDE

recenze

Počítač pro každého - BARMANEM SNADNO A RYCHLE

Jak to tak vypadá, léto pomalu odchází, dny se nám krátí, a tak musíme hledat s kamarády nějaké zajímavé formy zábavy. A navečer se občas docela hodí zajít do nějakého kvalitního baru a nechat se obsloužit profesionálními barmany. Jen oni dokážou namíchat mnohdy skvělé nápoje, doprovázené lahodnými vůněmi i nádhernými barevnými kreacemi. Uznávám ale, že tyto doprovodné prvky, dráždící naše čivy, lze vnímat jen do určitého počtu vypitých sklenek. Jasně, určitě se i tady totiž vyplatí respektovat heslo “všeho s mírou”.

Pokud byste ale chtěli vstoupit do říše barmanů a pozvat k vám domů třeba opravdového Míru, můžete se nechat snadno inspirovat cédéčkem, které vydává agilní firma DTP Studio, možná na základě svých (dobrých) zkušeností s míchanými nápoji. S podporou American Friday´s Baru Praha a s podporou Karlovarské Becherovky, která k CD přiložila dvě mini lahvičky Becherovky a vynikající sladové Jameson Whiskey, získáváte inspiraci pro to, jak si zpestřit posezení třeba na vašem novém baru – nebo prostě jen tak pro to, udělat sobě i známým radost.

Na CD najdete receptury na spoustu míchaných nápojů, přičemž vždy máte k dispozici náhled na předpokládaný výsledek vaší práce. U všech nápojů můžete jít ale dál a nechat si zobrazit obrázky zvětšeně, mnohde pak ještě jako animovaný obrázek, kde se před vámi sklenka otáčí a láká k tomu, abyste právě tento koktejl namíchali svým známým a přátelům.

Není to úplně špatný nápad, na CD krom toho najdete i spoustu rad a pokud máte dostatečně silný počítač, můžete se nechat inspirovat nahranými video sekvencemi profesionálních barmanů, kteří kromě míchání předvádějí mnohdy neskutečně vypadající kreace s lahvemi a přípravou nápojů.

A tak kdo ví? Možná, že místo toho, aby se z vás stal konzument mnohdy opravdu vábně vyhlížejících nápojů, můžete použít tohle cédéčko k inspiraci na vašich prvních krocích k barmanské profilize.


KDYŽ V BARU HOUSTNE DÝM - Computer

Zdá se, že DTP STUDIO hodlá své zákazníky rozmazlovat. Po Multimediální kuchařce totiž přináší nový titul – Bar & Cocktails.
Co se v dětství naučíš… Spuštění i ovládání jsou velice jednoduché, až se mi chce napsat, že by je zvládlo i dítě. Ovšem po takových pěti Banana Boomer Shooter byste mohli mít problém i s uchopením myši. Naštěstí cédéčko stačí zasunout do mechaniky a potom už jen vybírat z nabídek. Tou první je čeština versus angličtina, takže multimédium může zvídavým tur(um)istům posloužit i jako zajímavý suvenýr dokumentující život v našich luzích a barech.

Levá část obrazovky je stabilně vyčleněna pro seznam hlavních částí titulu. Poté, co si některou z nich zvolíte, zobrazí se podrobnější seznam. Recepty si můžete vybírat podle hlavní ingredience (Amaro Ramazzotti, Becherovka, Pernod, Rum, Whisk(e)y atd.) nebo názvu. K dispozici je jich více než dvě stě a téměř třetina je postavena na rumu. Chystáte-li večírek a nevíte, jaké drinky na něm podávat, možná vám přijdou vhod tři doporučené výběry.
Vychutnávat dotykem Na své stránce je daný nápoj zachycen na krátkém videu, jak se otočí kolem osy. Pokud si však z cédéčka nainstalujete QuickTime 3, budete moci pomocí myši otáčet sklenicí jak dlouho si budete přát. Jenom se z ní, jaksi, nenapijete.

Vedle videa je zobrazen boxík s ingrediencemi potřebnými k přípravě, jíž je věnován druhý rámeček. U receptur založených na Becherovce (47) je navíc k dispozici velká fotografie nápoje a videosekvence zachycující jeho přípravu profesionálními barmany. Podle autorů cédéčka můžete snímky drinků použít při tvorbě tištěného nápojového lístku ve svém baru či restauraci.

Bar & Cocktails sice není prvním českým cédéčkem o míchaných nápojích, ale své uživatele si patrně najde. Nejspíše jimi však nebudou abstinenti – všechny drinky totiž obsahují alkohol.

MU_bar_becher

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX