Princezna Zmrzlina je nová, původní lední revue z autorské dílny Michala Nesvadby, plná písniček pro děti, které zpívají D. Patrasová, J. Korn, K. Černoch...

Jedná se o pohádkový příběh - muzikál o malém chlapci, který má za úkol vysvobodit princeznu ze zajetí zlého Rampoucha. Na jeho cestě zmrzlinovým královstvím mu pomáhá spousta pohádkových postav, setkává se se Sněžným mužem, velrybou a spoustou zmrzlin. Tento příběh navazuje na nejlepší tradice české pohádky s bohatým příběhem, kdy dobro vítězí nad zlem.


DTP Studio spolu s produkční agenturou vytvořilo k této revue multimediální sadu, která obsahuje mnoho komponent pro hodnotnou a kreativní domácí zábavu dětí i celé rodiny. Posuďte samI.

princezna_cd_box_200

Multimediální sada Princezna Zmrzlina

Sada je určena pro všechny děti, které se chtějí nechat okouzlit lední show Princezna Zmrzlina. Obsahuje CD Extra s hudbou pro běžné CD přehrávače a s programy pro počítače PC. Multimediální sada je koncipovaná tak, aby ji skutečně využil každý bez rozdílu, zda má přístup k počítači, je vlastníkem audio CD přehrávače či si chce jen tak hrát s okouzlujícími postavičkami z pohádky Princezna Zmrzlina.

Navíc v plné verzi naleznete Kouzelný blok plný omalovánek, spojovaček a vystřihovánek. V Kouzelném bloku najdete i podklady pro loutkové divadlo, mini pexeso, pohádkový kalendář a praktický rozvrh hodin.


Audio část "Zpívejte s Princeznou Zmrzlinou"

CD Extra se ve standardním CD přehrávači chová jako obyčejné CD s tím, že konec každé písničky, stejně tak, jak to znáte z pořadů Caruso Šou či DoReMi, si děti mohou s hudebním podkladem Michala Davida zazpívat sami. K tomu máte k dispozici i tištěný slovník s kompletními texty Lou Fanánka Hagena. Obsahuje deset písniček, které zpívají Dáda Patrasová, Karel Černoch, Jirka Korn, Pepa Náhlovský a další.


Počítačová část

Multimediální část CD Extra Princezna Zmrzlina je určena pro všechny děti, které mají přístup k počítači PC s operačním systémem Windows. S jednotlivými postavičkami si mohou hrát, učit se, malovat si, zpívat nebo si znovu prohlížet pohádkový příběh, a to vše bez speciálních počítačových znalostí. Děti si vydrží desítky hodin nejen kreativně hrát, ale i učit se mnohé z toho, co budou potřebovat ve škole. Budou spolupracovat s počítačem při kreslení a omalovávání, naučí se nebo si zdokonalí počítání, apod. Navíc zde najdou v počítačové podobě řadu her, které už znají - Pexeso, Najděte rozdíly, Puzzle a další. Určitě je zaujmou i hudební hry s Princeznou, kde najdou kompletní hudbu z celého představení a program pro zpívání, pomocí kterého se ocitnou v hudební soutěži, jakou znají z televize. Děti, kterým není počítač cizí, zažijí spoustu legrace.


verze

MU_princezna_nesvadba

MU_princezna_krabice
princezna_cd_box_100
Princezna Zmrzlina - Multimediální sada
VYPRODÁNO!
Princezna Zmrzlina - CD


CENY A OBJEDNÁVKY Princezna Zmrzlina ZDE

Autoři


Autor a režie: Michal Nesvadba
Texty: Lou Fanánek Hagen
Hudba: Michal David
Umělecký vedoucí: Jitka Asterová
Hlavní role zpívají: D. Patrasová, J. Korn, K. Černoch, U. Krejčí, P. Náhlovský

Dětská recenze

www.rodina.cz

MU_princezna_zmrzlinaCD ROM Princezna Zmrzlina je o lední show. Líbí se mi proto, že si na něm můžete zahrát různé hry. Například - uhádnout, kdo je na obrázku, nebo pexeso. Je to ale také poučná hra. Učíte se na ni ovládat písmena a čísla na klávesnici, ale to je spíš pro malé děti, co se teprve učí psát. Je také hodně zajímavá. Klidně si s nimi i zazpívám, protože cédéčko je i hudební a hraje v CD přehrávači. Mám ráda, když si s nimi i zasoutěžím. Vymalovávám si tam i obrázky. Třeba si vymaluji zmrzlinu Twister od známé firmy Algida. Tato hra je vyrobena velmi vtipně a zábavně. Myslím si, že ji mohou hrát hlavně děti mladší kategorie. Je velmi graficky vypracovaná. Líbí se mi obrázky i textové upravení. Nelíbí se mi ale, že se na lední show nemohu na celou podívat. Je tam audio část, počítačová část a zpěvník. Nejhezčí je stejně zpěvník.

Michaela Kunická, 11 let


www.rodina.cz

MU_princezna_zmrzlinaCédéčko se mi docela líbilo. Bylo tam plno hezkých věcí. Například jsem se mohla učit písmenka nebo čísla, to já už teda nepotřebuju, ale malým dětem by se to mohlo hodit. Taky tam je docela hezké pexeso a karty. Mohla jsem si i malovat a vybarvovat, to mám ráda, i když musím říct, že vybarvování jde špatně, pokaždé jsem barvu přetáhla. Je hezké, že si můžu prohlídnout ukázky z lední revue, protože jsem na ní nebyla. Ale je škoda, že jsou to jenom krátké kousky, protože by se mi líbilo vidět všechno. Také jsem si pustila povídání o příběhu malého Damiána, ale potom jsem se nemohla dostat zpátky. Ale je to jinak pěkné. Puzzle mi moc nešly, raději je skládám opravdické, ale některým dětem by se třeba líbilo skládat puzzle myší. Hezké jsou fotky malých krasobruslařů, kteří v pohádce bruslili.

Myslím, že cédéčko je docela zábavné, když nemám žádné úkoly do školy, ráda si ho pustím.

Pavla Dvořáková, 9 let

Corel, Pinnacle, Pantone, CMYK, RAL, NCS, LightBOX | dtpstudio.cz

Corel, Pinnacle, Pantone

CMYK, RAL, NCS, LightBOX